چگونه می دانید که زمان خاموش شدن فرا رسیده است؟

سلام، و به Equity، پادکستی در مورد کسب و کار استارت آپ ها، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این ماست نمایش چهارشنبه، جایی که ما به یک فرد مجرد نزدیک می شویم، به کار آنها فکر می کنیم و بقیه را باز می کنیم. این هفته، ناتاشا صحبت کرد کریستین اندرسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Catch، برنامه ای برای ارائه مزایای حقوق و دستمزد برای افرادی که خوداشتغال هستند، که اخیراً اعلام کرد که تعطیل می شود. ما در مورد آسیب پذیری، تعطیلی، ساخت و ساز در انظار عمومی و در رمپ و خارج از سطح شیب دار صحبت می کنیم که با انتخاب وحشیانه برای کارآفرینی همراه است.

در اینجا چیزی است که ما وارد آن شدیم:

  • نقش سرمایه گذاری مخاطره آمیز در نحوه ساخت بنیانگذار
  • گرفتن تصمیم دشوار برای تعطیل کردن، و چرا Catch این کار را به صورت عمومی انتخاب کرد
  • ما با بازگشت اندرسون به ساختمان، در فین‌تک، علی‌رغم آنچه دنبال‌کنندگان توییتر او می‌خواهند، پایان می‌دهیم. به نظر می رسد نزدیک بودن به اوج بدبینی در فین تک برای سازندگان همیشه خوب است.

مثل همیشه، Equity روز جمعه با جمع‌بندی اخبار هفتگی شما – و یک اعلامیه بزرگ – بازخواهد گشت، پس آن را از دست ندهید! تا آن زمان، می توانید ما را در توییتر دنبال کنید @EquityPod.

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به ادامه مطلب بروید وب سایت Simplecast Equity.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7:00 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotifyو همه بازیگران TechCrunch همچنین دارای یک نمایش عالی در کریپتو، آ نشان می دهد که با بنیانگذاران مصاحبه می کند، یکی که جزئیات چگونگی جمع شدن داستان های ما و بیشتر!