کارخانه های GM در ایالات متحده پنج سال زودتر از موعد به انرژی تجدید پذیر روی می آورند – TechCrunch

در اوایل سال جاری ، GM اعلام کرد که قصد دارد تا 2035 با خودروهایی که تولید می کند و تا سال 2030 با نحوه تولید آنها سبز شود. در حال حاضر ، این شرکت اعلام کرده است که در مرحله “چگونه” زود است ، تا 100 درصد انرژی تجدیدپذیر را در عملیات خود در ایالات متحده تا سال 2025 – پنج سال زودتر از موعد مقرر – استفاده کند.

برای دستیابی به هدف ، جنرال موتورز گفت که بهره وری انرژی و منابع تجدیدپذیر برای تأسیسات خود را افزایش می دهد. همچنین برنامه ای برای ایجاد فناوری ذخیره انرژی تجدیدپذیر در میان مدت و بلند مدت و “ایجاد شبکه های ریز که به استقرار انرژی تجدیدپذیر کمک می کند” در نظر گرفته شده است.

کریستن سیمن ، مدیر ارشد پایداری جنرال موتورز ، گفت: “ما می دانیم که اقدامات اقلیمی در اولویت است و هر شرکتی باید خود را وادار کند تا بیشتر و سریعتر کربن زدایی کند.” این همان چیزی است که ما با هدف دستیابی به 100 درصد انرژی تجدیدپذیر پنج سال زودتر در ایالات متحده انجام می دهیم. ”

همچنین برنامه های مشارکت با شرکتی به نام PJM Interconnection برای ردیابی مصرف انرژی بر اساس خروجی کربن شبکه در هر زمان مشخص شده است. این شرکت می گوید: “هنگامی که نیروی تأمین شده بیشتر شامل سوخت های فسیلی است ، جنرال موتورز می تواند تصمیمات آگاهانه ای در مورد استفاده از انرژی تجدیدپذیر ذخیره شده یا کاهش میزان مصرف برق بگیرد.”

در مورد خودروهایی که تولید می کند ، جنرال موتورز قصد دارد تا سال 2025 30 خودروی برقی در سطح جهان داشته باشد و همچنان در نظر دارد تا سال 2035 “انتشار گازهای خروجی را برای خودروهای سبک سبک (به عنوان مثال ، خودروها ، SUV ها و وانت ها) حذف کند.” این عبارت نشان می دهد که می تواند شامل خودروهای مجهز به هیدروژن باشد ، اگرچه به نظر می رسد جنرال موتورز بیشتر بر روی خودروهای برقی تمرکز دارد.

مطالب پیشنهادی  YouTube ویژگی های صوتی جدیدی را با هدف دسترسی بیشتر به ویدیوها اعلام می کند - TechCrunch

با این حال ، برنامه های جنرال موتورز برای کاهش آلودگی با باد سیاسی رو به رو شده است. این یکی از چندین خودروسازانی بود که از حمایت دولت ترامپ از پلانتو کالیفرنیا و سایر ایالت ها برای تعیین الزامات مربوط به آلودگی و آلایندگی صفر خود حمایت کرد. این امر به تولیدکنندگان اجازه می دهد تا صرفه جویی در مصرف سوخت را تنها 1.5 درصد در سال افزایش دهند ، که بسیار کمتر از نیاز پنج درصد دولت قبلی است. جنرال موتورز بلافاصله پس از انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور از دادخواهی منصرف شد.

یادداشت ویراستار: این مقاله در اصل در Engadget ظاهر شد.

18 املاک