کیمیاگری جدید در حال تبدیل طلا به رمزارز است – TechCrunch

جادوگران، خفاش ها، دیگ های جیر جیر و زنجیره بلوکی

سلام، و به Equity، پادکست متمرکز بر سرمایه خطرپذیر TechCrunch که در آن اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم، خوش آمدید. و خوش بگذره

این هفته مری ان و ناتاشا و الکس (به همراه تیم تولید شگفت انگیز ما رحمت، کریس، و کل) مجموعه ای از موضوعات را از بازارهای دولتی و خصوصی به طور یکسان به خود اختصاص داد. در خانه چرخ ما این هفته:

  • عجله IPO: مطمئناً، IPO ها هنوز هم با تولد تک شاخ هماهنگ نیستند، اما سرعت فعلی عرضه های عمومی ما را آزار می دهد. Paytm در راه است. شیرینی هم همینطور. NerdWallet و Backblaze برای بوت شدن. این یک جمعیت است!
  • Alchemy 250 میلیون دلار برای کارهای زیربنایی بلاک چین جمع آوری کرد و به ما یادآوری کرد که A16z تمام تخم های خود را در یک سبد رمزنگاری یکسان دارد.
  • Heart to Heart 0.75 میلیون دلار برای قرار ملاقات صوتی متمرکز جمع آوری کرد. و حتی با وجود اینکه ما پایگاه مشتری هدفمند نیستیم، در مورد بنیانگذار و شرط بندی بزرگ او در مورد قصد هیجان زده بودیم.
  • Tasseled که توسط یک دانشجو ساخته شده است، می خواهد به دانشجویان کمک کند تا زندگی و اعتبارات خود را با هم جمع کنند.
  • اطلاعات بیشتر در مورد تغییر مدل کسب و کار عالی سکویا، بر اساس نظرات ما در اوایل هفته. ما به بررسی زمان‌بندی خروج و سایر تأثیرات بالقوه این تغییر می‌پردازیم.
  • و ما باید بر روی رونق استارتاپ Midwest، که منطقه ای نزدیک و عزیز برای قلب الکس است، صحبت کنیم. و معلوم شد که دنور یک شهر غرب میانه نیست.
مطالب پیشنهادی  موجودات شبیه سازی شده هوش مصنوعی نشان می دهد که چگونه ذهن و بدن با هم تکامل می یابند و موفق می شوند - TechCrunch

در حالی که از خروج دنی ناراحت هستیم، حضور خدمه جدید ما برای سال 2022 نیز مایه خرسندی است.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه صبح در ساعت 7:00 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در پادکست های اپل، ابری، اسپاتیفای و همه بازیگران مشترک ما شوید.

18 املاک