گوگل و جیو هند عرضه تلفن هوشمند خود را به تاخیر انداختند – TechCrunch

غول فناوری هندی پنجشنبه نیمه شب گفت JioPhone Next ، تلفن هوشمند مورد انتظار گوگل و Jio Platforms که برای صدها میلیون کاربر در دومین بازار بزرگ اینترنت جهان طراحی شده است ، روز جمعه عرضه نمی شود.

در بیانیه ای که همین الان منتشر شد ، Jio Platforms گفت که این شرکت تلفن هوشمند را با “تعداد محدودی از کاربران برای بهبود بیشتر” آزمایش کرده است و “به طور گسترده ای در دسترس قرار می دهد” در زمان جشنواره دیوالی ، که برنامه ریزی شده است. برای اوایل نوامبر

این شرکت هندی که بزرگترین شبکه مخابراتی را با بیش از 400 میلیون مشترک اداره می کند ، کمبود نیمه هادی های جهانی را عامل تأخیر راه اندازی دانست و گفت که انتظار می رود دو ماه دیگر این کار را کاهش دهد.

تلفن هوشمند JioPhone Next که در ماه ژوئن امسال رونمایی شد ، قرار بود جمعه عرضه شود. هیچ یک از شرکتها در روزهای اخیر هیچ نشانه ای مبنی بر احتمال تعویق راه اندازی ارائه نداده اند.

Mukesh Ambani ، ثروتمندترین مرد هند و رئیس صنایع Reliance ، که از Jio Platforms استفاده می کند ، از JioPhone Next در رویدادی در ماه ژوئن امسال رونمایی کرد. اعتبار تصویر: پلتفرم های Jio

تلفن JioPhone Next که از سیستم عامل موبایل “بسیار بهینه سازی شده اندروید” استفاده می کند ، یک “تلفن هوشمند 4G فوق العاده مقرون به صرفه” است که تقریباً 300 میلیون کاربر هند را که هنوز در شبکه های کندتر کار می کنند ، جذب می کند. این دو شرکت گفته اند که قصد دارند در نهایت این تلفن هوشمند را در بازارهای دیگر نیز عرضه کنند.

مطالب پیشنهادی  استارتاپ های جهانی 158 میلیارد دلار در سه ماهه سوم جمع آوری می کنند که یک رکورد تمام وقت است-TechCrunch

در رویدادی در ماه ژوئن ، دو شرکت گفتند که JioPhone Next will دارای یک “دوربین سریع و با کیفیت بالا” است که از HDR پشتیبانی می کند و توسط جدیدترین نسخه های Android و به روزرسانی های امنیتی محافظت می شود. این دو شرکت همچنین گفته اند که دارای طیف وسیعی از ویژگی ها از جمله Read Aloud و Translate Now است که با هرگونه متن روی صفحه تلفن ، از جمله صفحات وب ، برنامه ها ، پیام ها و حتی عکس ها کار می کند.

تحلیلگران در هفته های اخیر گفته اند که JioPhone Next – که قیمت و مشخصات آن هنوز مشخص نشده است – می تواند بازار تلفن های هوشمند هند را مختل کرده و به شبکه مخابراتی کمک کند تا سلطه خود را در این کشور محکم کند.

این شرکت هندی در بیانیه مطبوعاتی خود می گوید: “این شرکت ها به چشم انداز خود مبنی بر گشودن امکانات جدید برای میلیون ها هندی ، به ویژه کسانی که برای اولین بار اینترنت را تجربه می کنند ، متعهد هستند.”

18 املاک