5 سوال برای سرمایه گذاری در سه ماهه سوم – TechCrunch

به نوعی سومی سه ماهه 2021 رو به پایان است. به جای دوره ای مملو از خانواده و دوستان و سرگرمی ، در بسیاری از نقاط جهان ، دوران COVID طولانی شد و باعث شد تا بیشتر از خانه کار کنیم و تماس های تلفنی بیشتری را انجام دهیم تا برس های بداهه. افسوس

اما در چند ماه اخیر ، COVID و تأثیرات آن دوره های جذابی برای جمع آوری کمک های مالی و رشد برای استارتاپ ها بوده است. به عنوان مثال ، در سه ماهه دوم ، مبالغ عظیمی از سرمایه خصوصی در سراسر جهان توزیع شد ، که تا حدی بر عملکرد اصلی خود استارتاپ ها متکی بود و تا حدی به دلیل سرمایه ارزان برای تقویت خزانه های سرمایه گذاری.


بورس استارتاپ ها ، بازارها و پول را بررسی می کند.

هر روز صبح آن را در Extra Crunch بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


در حال حاضر ، با پایان یافتن سه ماهه سوم ، صرافی در حال آماده سازی برای یک حرکت طولانی مدت در نتایج سرمایه گذاری جهانی است. برای شروع این کار ، امروز ما یکسری س questionsالات را مطرح می کنیم: ما می خواهیم بفهمیم سه ماهه سوم اروپا چقدر قوی بود و آیا این منطقه می تواند با نتایج جمع آوری کمک های قبلی – ستاره ای – خود مطابقت داشته باشد. ما علاقه مند هستیم که بازار سرمایه های خطرپذیر چین در پی تعدد تغییرات قانونی چه می گذرد.

ما همچنین می خواهیم بدانیم که آیا ایالات متحده همچنان به عنوان پیشروترین بازار سرمایه در جهان سرمایه گذاری می کند یا خیر ، و در کجا بیشترین سرمایه در کشور جریان دارد. و ما می خواهیم بدانیم که در آمریکای لاتین بیشترین شتاب جمع آوری کمک های مالی را مشاهده می کنیم ، همراه با اینکه مگا دورهای کلی برای کل مجموع جهانی اخیر چقدر مهم هستند. آیا معاملات بزرگ هنوز آهنگ کل سرمایه گذاری جهانی را تعیین می کند؟

امروز ما هر س questionال را به طور خلاصه بررسی می کنیم ، پیش از آنچه که تصور می کنیم یکبار طولانی و چند قسمتی در داده ها پس از پایان سه ماهه سوم هفته آینده است.

آیا صحنه های سرمایه گذاری اروپا مبالغ بی سابقه ای را افزایش می دهد؟

اولین س Ourال ما برای اروپا این خواهد بود که آیا توانسته با نتایج چشمگیر Q2 خود مطابقت داشته باشد یا خیر. نشانه هایی وجود دارد که ممکن است وجود داشته باشد ، زیرا فرانسه اخیراً نقطه عطف کمی “تصادفی 1 میلیارد یورویی در یک روز” را جشن گرفت. شبهه ما این است که این معاملات در واقع پی در پی اعلام شده اند زیرا هیچ یک از استارتاپ های درگیر نمی خواهند پس از جمع آوری مبالغ رکورد ، توجه را از دست بدهند – 555 میلیون دلار برای پلتفرم بازار Mirakl ، 680 میلیون دلار برای استارتاپ ورزشی فانتزی Sorare و 209 میلیون دلار برای Vestiaire Collective به

در ادامه ، ما احتمالاً بررسی خواهیم کرد که آیا این موضوع ربطی به Brexit دارد: آیا سرمایه به سادگی به خارج از انگلیس منتقل می شود؟ شهود ما این است که چنین نیست ، زیرا ما هنوز در مورد فعالیت های زیادی در لندن و فراتر از آن می شنویم. اما سرمایه ای که ممکن است همچنان در این جهت جریان داشته باشد ، اکنون می تواند به نقاط دیگر اروپا برود – بنابراین ما به طور گسترده در مورد میزان گسترده توزیع آن و همچنین آنچه در مورد Euronext از نظر IPO های فناوری اتفاق می افتد ، نگاهی دقیق تر می اندازیم.

بازار سرمایه خطرپذیر چین چه می گذرد؟

تغییرات نظارتی اخیر چشم انداز فناوری چین را تغییر داده است. غول های فناوری به زحمت افتاده اند و تغییر قوانین در edtech ، رسانه های اجتماعی ، بازی ها و انواع دیگر هم شرکت های فناوری و هم دیگر صنایع کشور را متزلزل کرده است. با وجود همه این موارد ، یافتن توضیحی در مورد تأثیر مثبت احتمالی بر اقتصاد چین به لطف مجموعه قوانین جدید ، دشوار نیست.