9am.health با 3.7 میلیون دلار برای مقابله با مراقبت های مجازی دیابت راه اندازی می شود – TechCrunch

بنیانگذاران دوست دارند شرکت هایی را در اطراف آنچه می دانند ایجاد کنند و فرانک وسترمن و آنتون کیتلبرگر دیابت را می شناسند.

آنها با هر دو مبتلا به دیابت نوع 1 ملاقات و ارتباط برقرار کردند-وسترمن بیش از 25 سال پیش تشخیص داده شد-و برنامه MySugr را برای خود مدیریت دیابت در سال 2012 راه اندازی کردند (آنها در سال 2011 موفق به دریافت TC شدند). چهار سال بعد ، وسترمن از اتریش به ایالات متحده نقل مکان کرد تا ایالت MySugr را معرفی کند ، قبل از اینکه این شرکت توسط Roche به مبلغ 100 میلیون دلار در سال 2017 خریداری شود.

این زوج به سفر بعدی خود ، همچنین در زمینه دیابت ، از ساعت 9 صبح شروع کردند. سلامت در ماه آوریل ، یک کلینیک دیابت مجازی طراحی شده است تا به افرادی که مبتلا به پیش دیابت و دیابت نوع 2 هستند به مراقبت های شخصی و داروهای مقرون به صرفه از خانه خود دسترسی پیدا کند. ساعت 9 صبح. کلینیک بهداشت در آگوست راه اندازی شد.

وسترمن به TechCrunch گفت که امروز ، شرکت مستقر در سن دیگو مبلغ 3.7 میلیون دلار از بنیاد بنیاد ، Define Ventures ، Speedinvest و iSeed Ventures را هدف قرار داده است تا از هر 3 فرد مبتلا به دیابت در ایالات متحده 1 نفر را مورد هدف قرار دهد.

وی افزود: “ما چالش های روزمره افراد مبتلا به پیش دیابت و دیابت نوع 2 را درک می کنیم.” “دسترسی به مراقبت مسئله اصلی است و به جای اینکه بیماران هفته ها منتظر ملاقات باشند ، ما یک کیت با آزمایشات به خانه شما می فرستیم و شما آن را برای ما ارسال می کنید.”

ساعت 9 صبح سلامتی در تگزاس و کالیفرنیا آغاز شد و اکنون در 33 ایالت در دسترس است. در حال یافتن بیماران از طریق ارتباطات دیجیتالی ، کار اجتماعی و بیمارستان ها است.

حتی با وجود بیمه ، فرد متوسط ​​دیابتی سالانه حدود 16،750 دلار برای هزینه های درمانی هزینه می کند و هزینه های آن تقریباً 2/3 برابر بیشتر از افرادی است که به این بیماری مبتلا نبوده اند. در عوض ، بیماران می توانند با قیمت 40 دلار در ماه مشترک 9 صبح شوند. که شامل ارسال آنلاین نسخه ، مراقبت های پزشکی شخصی نامحدود ، داروهای کنترل دیابت ، فشار خون بالا یا چربی خون و آزمایشات آزمایشگاهی در خانه است.

وسترمن شرکت های دیگری را در زمینه دیابت می بیند ، اما می گوید ساعت 9 صبح. بهداشت در ارائه “درب ورودی دیجیتالی برای کل مراقبت از دیابت” منحصر به فرد است ، در حالی که دیگران بر نقاط خاصی از درد متمرکز هستند. وی با اتخاذ رویکرد کلی ، فرصتی را برای فراتر رفتن از دیابت به حوزه بیماریهای مزمن عمومی می بیند زیرا بسیاری از افراد مبتلا به دیابت – در واقع 98 Americans آمریکایی ها – دارای بیماریهای همراه دیگری مانند فشار خون بالا ، کلسترول بالا و مشکلات بهداشت روانی هستند. به

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا تیم خود را افزایش داده و بخشی از سهم بازار دیابت دیجیتال را که در سال 2020 13 میلیارد دلار ارزش داشت و پیش بینی می شود سالانه 18.8٪ تا 2027 رشد کند ، به دست آورد. قابلیت غربالگری مجازی و گسترش انواع داروهایی که می تواند ارائه دهد.

9 صبح. کیت سلامت دیابت

وسترمن گفت: “ما می خواهیم موانع را از بین ببریم و مراقبت را تا حد ممکن و مدیریت دیابت در زندگی آسان کنیم.” “هنگامی که شما با بیماری مزمن زندگی می کنید ، این یک امر روزمره است و گاهی اوقات احساس خوبی دارید و روزهای دیگر احساس نمی کنید. به همین دلیل ما نام این شرکت را 9 صبح گذاشتیم. سلامتی زیرا شما می توانید ساعت 9 صبح از خواب بیدار شده و سفر دیابت خود را از نو شروع کنید. “

لین چو اوکیف ، بنیانگذار و شریک مدیریتی در Define Ventures ، می گوید که آینده مراقبت های بهداشتی بیشتر بر مصرف کننده متمرکز است و در سفر مراقبت از بیمار قرار می گیرد. او ساعت 9 صبح سلامت را رهبری این نوع مراقبت ها را با بستری می داند که شامل آموزش ، اجتماع ، مربیگری و مراقبت هایی است که مستقیماً برای مصرف کنندگان ارائه می شود.

Chou O’Keefe سرمایه گذاری خود را در زمینه مراقبت های بهداشتی در کل حرفه خود در VC انجام داده است و چهار سال در هیئت مدیره Livongo نشسته است. از طریق آن تجربه ، او یاد گرفت که چگونه بیماران با تصمیمات مراقبتی خود مبارزه می کنند و متوجه شد که 9 صبح. بنیانگذاران سلامت دارای تخصص و درک عمیق مشابهی در زمینه دیابت هستند ، به ویژه با موفقیتی که در MySugr داشتند.

وی افزود: “آخرین جایی که باید مراقبت های بهداشتی دریافت کنید مطب پزشک است ، در حالی که اولین مکان باید هر کجا که هستید” باشد. وی گفت: “این روش بسیار متفاوتی نسبت به سیستم مراقبت های بهداشتی امروزی است. ما احساس می کنیم که مردم می خواهند دیابت خود را مدیریت کنند ، اما سپس زندگی خود را ادامه می دهند. “