Affinity ، یک شرکت اطلاعاتی روابط ، 80 میلیون دلار برای کمک به بستن معاملات جمع آوری می کند – TechCrunch

روابط در نهایت معاملات نزدیکی را ایجاد می کند ، اما روابط بلند مدت با بارهای زیادی همراه است ، یعنی تعاملات ایمیل ، اسناد و جلسات.

Affinity می خواهد آنچه ری ژو ، بنیانگذار و مدیرعامل ، از آن به عنوان “خروجی داده” یاد می کند ، همه آن تعاملات و ارتباطات روزانه ، استفاده کند و تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین را اعمال کند و بینش هایی را در مورد افرادی که در سازمان بیشترین شانس را برای دستیابی به آن دارند ارائه دهد. ملاقات اولیه و بستن معامله

امروز ، این شرکت 80 میلیون دلار از بودجه سری C به رهبری Menlo Ventures اعلام کرد که توسط Advance Venture Partners ، Sprints Capital ، Pear Ventures ، Sway Ventures ، MassMutual Ventures ، Teamworthy و ECT Capital Partners از Brian N. Sheth به آنها پیوست. بودجه جدید 120 میلیون دلار در مجموع بودجه از زمان تأسیس در سال 2014 به این شرکت می دهد.

Affinity ، مستقر در سانفرانسیسکو ، بر صنایعی مانند بانکداری سرمایه گذاری ، سهام خصوصی ، سرمایه گذاری خطرپذیر ، مشاوره و املاک متمرکز است ، جایی که ژو به TechCrunch گفت سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری یا بسترهای شبکه ای وجود ندارد که به نیازهای طولانی مدت پاسخ دهد. -ارتباط موقتی

استنفورد فارغ التحصیلی از ژو و شوبام گوئل ، بنیانگذار شرکت ، این شرکت را پس از تشخیص اینکه در حالی که نرم افزاری برای روابط معاملاتی وجود دارد ، گزینه مناسبی برای سفرهای رابطه ای وجود ندارد ، راه اندازی کردند.

وی به داده هایی اشاره می کند که نشان می دهد تا 90 prof مشخصات شرکت و اطلاعات تماس موجود در سیستم های CRM سنتی ناقص یا قدیمی هستند. این در حالی است که محقق بازار گارتنر گزارش داد که بازار جهانی نرم افزار CRM با رشد 12.6 درصدی به 69 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است.

ژو گفت: “این تقریبا بزرگتر از فروش است.” “جهان بینی ما این است که روابط بزرگترین صنایع جهان هستند. برخی موافق نیستند ، اما روابط یک طبقه دارایی هستند ، آنها ارزهایی هستند که برندگان را از بازندگان جدا می کند. “

در عوض ، Affinity “یک نوع جدید از CRM” ایجاد کرد ، ژو گفت ، که ورودی آن داده ها را به طور خودکار دائماً خودکار می کند و اطلاعاتی مانند درآمد ، اندازه کارکنان و منابع مالی از منابع داده اختصاصی را برای امتیاز دهی به یک فرصت بالقوه و افزایش شانس بستن قرارداد

مشخصات افراد وابسته اعتبار تصویر: قرابت

او قصد دارد از بودجه جدید برای گسترش فروش ، بازاریابی و مهندسی برای حمایت از محصولات و مشتریان جدید استفاده کند. این شرکت در حال حاضر 125 کارمند دارد. ژو پیش بینی می کند تا سال آینده بیش از 200 نفر شود.

تا به امروز ، پلت فرم این شرکت بیش از 18 تریلیون ایمیل و 213 میلیون رویداد تقویم را تجزیه و تحلیل کرده است و در حال حاضر بیش از 500،000 معرفی جدید را هدایت می کند و 450،000 معامله در ماه را دنبال می کند. همچنین دارای بیش از 1700 مشتری در 70 کشور جهان است که دارای فهرستی است که شامل Bain Capital Ventures ، Kleiner Perkins ، SoftBank Group ، Nike ، Qualcomm و Twilio است.

تایلر سوسین ، شریک Menlo Ventures ، گفت که او با ژو و گوئل در زمانی که این شرکت به دنبال شرکت های CRM بود ملاقات کرد ، اما سالها بعد بود که Affinity دوباره ظاهر شد زمانی که Menlo خود می خواست با یک پلت فرم مدرن تر کار کند. به

سوسین به عنوان یکی از کاربران Affinity ، گفت که این پلتفرم اطلاعات موردنیاز را در اختیار او قرار می دهد و “سختگیری دستی ورود و اصطکاک در این فرآیند را حذف می کند.” وابستگی همچنین محصولی را ایجاد کرد که برای حرکت بصری بود.

وی گفت: “ما همیشه علاقه مند بودیم که CRM ها را به نسل بعدی برسانیم و Affinity خود را در دسته جدیدی از هوش روابط تعریف می کند و فقط آن را در بازارهای سرمایه خصوصی خرد می کند.” “آنها با سرعت رشد چشمگیری در حال افزایش هستند و مشکل سختی را حل می کنند که ما نمی بینیم بسیاری از شرکت های دیگر در فضا انجام می دهند.”