Airbase پشتیبانی هزینه ای را برای شرکت های تابعه بین المللی – TechCrunch اضافه می کند

ایربایس ، یک استارتاپ مدیریت هزینه شرکت ، صبح امروز اعلام کرد که اکنون از شرکت های تابعه در کشورهای مختلف برای مشاغل مستقر در ایالات متحده پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه شرکت های بیشتری به کارهای از راه دور متمایل شده اند و تعداد زیادی از استارتاپ ها در قاره های مختلف مستقر شده اند ، این قابلیت جدید می تواند بازار قابل آدرس دهی کل Airbase را تقویت کند.

اخبار محصول جالب است ، اما وقتی تصمیمات ویژگی Airbase را در زمینه وسیع تری از فضای مدیریت هزینه های شرکتی در نظر می گیریم ، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. استارتاپ هایی که در بازار رقابت می کنند به مشتریان کارت های سازمانی و مجموعه نرم افزاری ارائه می دهند تا به آنها کمک کند هزینه ها را به طور کلی مدیریت کنند ، همراه با سایر عملکردهایی که بر اساس ارائه دهنده مورد نظر متفاوت است.

TechCrunch در ماه های اخیر جوهر زیادی برای ردیابی رقبای Airbase Ramp و Brex ریخته است ، به عنوان مثال ، آنها سرمایه خود را افزایش می دهند و به دنبال تمایز محصولات خود برای خدمت بهتر به بازارهای هدف خود هستند. آنها این کار را با تصمیمات قیمت گذاری و انتخاب ویژگی انجام می دهند.

اعتبار تصویر: پایگاه هوایی

ایرباس ، اگرچه شاید کمتر از رقبای خود شناخته شده بود ، اما تصمیم گرفت که علاوه بر کسب درآمدهای مبادله ای از تجارت خود ، هزینه نرم افزار خود را نیز دریافت کند. Brex بسته نرم افزاری پولی را با قیمت مناسب SMB اضافه کرد. رمپ در حال حاضر به اسلحه های بدون هزینه خود پایبند است.

Thejo Kote ، موسس و مدیر عامل شرکت Thejo Kote در مصاحبه ای با TechCrunch در حال حاضر با پشتیبانی از شرکتهای تابعه بین المللی و ارزهای شرکتهای مستقر در ایالات متحده ، بر خلاف دیدگاه خود برای ارائه خدمات مدیریت هزینه برای شرکتها از طریق IPO عمل می کند.

به طور دقیق تر ، Airbase از پرداخت حدود 200 کشور پشتیبانی می کند ، همچنین از انتقال پول به طور کلی در مناطق جغرافیایی محدودتر پشتیبانی می کند.

اخبار محصول با هدف Airbase از حمایت از شرکت ها حتی در مقیاس مطابقت دارد. به نظر می رسد سایر رقبای بازار آن تمرکز بیشتری بر SMB دارند. نه اینکه این یک اختلاف است ؛ ارائه خدمات هزینه ای شرکت ها به عنوان یک بسته رایگان برای برخی از شرکت هایی که به دنبال راه اندازی تعداد زیادی از شرکت های کوچک هستند سودآور بوده است. Divvy این کار را کرد و بیش از 1 میلیارد دلار فروخت. و رمپ و برکس قیمت خدمات خود را در دسترس شرکت های کوچکتر قرار می دهند.

این توضیح می دهد که Airbase یک لایه رایگان ارائه می دهد ، اما بیشتر به عنوان روشی برای جذب مشتری است که می تواند به موقع به حساب های بزرگ تبدیل شود. آن حساب های بزرگتر هدف استارتاپ است. کوته در طی یک گفتگو گفت که شرکت وی در حال حاضر تعدادی مشتری دارد که سالانه شش رقم برای نرم افزار خود پرداخت می کنند ، این تغییر از زمانی است که شرکت 60 میلیون دلار در اوایل امسال جمع آوری کرد ، زمانی که چنین اندازه حساب ها نادرتر بود.

با افزودن قابلیت های بیشتر برای شرکت های چندملیتی ، ایربایس ممکن است بتواند مشتریان بزرگتری را به خود جذب کند ، که به نوبه خود ، هم نرم افزار ایجاد می کند و هم درآمد این استارتاپ را عوض می کند.

Kote همچنین معیارهای جدید رشد برای Airbase را افشا کرد ، هرچند به طور نسبی به جای مطلق. به گفته وی ، این استارتاپ درآمد مکرر سالانه خود را-معیاری که فروش نرم افزارهای اشتراک سالانه در یک شرکت را محاسبه می کند-3.5 برابر در 12 ماه گذشته و 2 برابر در نیم سال گذشته افزایش داده است. کوته همچنین فاش کرد که شرکت او در حال پرداخت مبلغ سالانه 2 میلیارد دلار از طریق خدمات خود است که 5 برابر در 12 ماه گذشته افزایش یافته است.

در حال حاضر در مرحله هضم سری B خود ، ایربایس از معیارهای راه اندازی نوزاد فارغ التحصیل شده است ، و ما دفعه بعد که شرکت را پوشش خواهیم داد ، انتظار داریم کمی سخت تر باشد.

با این حال ، به نظر می رسد که ایربایس از شرکت های بزرگتر پشتیبانی بیشتری می کند ، ما شاهد تفاوت جالب بین استارتاپ های هزینه ای شرکت ها برای سهم بازار آمریکای شمالی هستیم. با توجه به اینکه سه بازیگر اصلی هیچ هزینه ای ندارند ، کمی و زیاد ، نمی توان حدس زد که هرکدام تلاش های محصول خود را از نظر مشتری در کجا متمرکز خواهند کرد.