Alpha Paw 5.2 میلیون دلار برای ایجاد طاقچه خود در فضای سلامتی حیوانات به ارمغان می آورد – TechCrunch

حیوانات خانگی همچنان تجارت بزرگی هستند و Alpha Paw جدیدترین موردی است که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. این شرکت مستقر در آستین پس از بوت استرپینگ در سه سال گذشته ، 5.2 میلیون دلار بودجه برای سری A به سرپرستی Nordic Eye جمع آوری کرد.

مدیرعامل رامون ون میر این شرکت را در سال 2018 از طریق خریداری تصاحب کرد و با پسر 11 ساله خود ، ویکتور کار می کند. در آن زمان ، Alpha Paw یک شرکت کوچک بود که برای سگ هایی که در بالا و پایین پریدن از مبل ها مشکل داشتند ، رمپ حیوان خانگی ایجاد می کرد. در سال 2019 مجدداً در منطقه سلامتی حیوانات خانگی راه اندازی شد.

ون میر به TechCrunch گفت: “ما تصور داریم که به حیوانات خانگی کمک می کنیم زندگی سالم تر و طولانی تری داشته باشند.” “ما می خواستیم محصولات سلامتی ، شبیه به شیوه زندگی انسان خود ایجاد کنیم و برای حفظ سلامت ، در مورد تغذیه و مکمل ها صحبت می شود.”

پنجه آلفا

ویکتور آلمانی پاو و رامون ون میر. اعتبار تصویر: پنجه آلفا

به دلیل بخشی از همه گیری جهانی ، مردم در چند سال گذشته زمان بیشتری را با حیوانات خانگی خود گذرانده اند و روندی از والدین حیوان خانگی به کار گرفته شده است که ایده های سلامتی و سلامتی خود را برای حیوانات خانگی خود به کار می گیرند. در واقع ، بازار جهانی مکمل حیوانات خانگی در سال 2019 تقریباً 600 میلیون دلار ارزش گذاری شده بود و تا سال 2027 به بالغ بر 820 میلیون دلار می رسید. این در حالی است که آمریکایی ها سال گذشته نزدیک به 100 میلیارد دلار برای حیوانات خانگی خود هزینه کرده اند.

Alpha Paw محصولات حیوان خانگی را برای سگ و گربه مانند غذا و مکمل هایی که با توجه به نژاد حیوان خانگی سفارشی ارائه می شود ، ارائه می دهد. به زودی یک سرویس جعبه اشتراک وجود دارد که شامل مواد غذایی و مواد اضافی تغذیه ای است که برای بیماری هایی مانند حساسیت یا مشکلات مفصل ران و مفاصل ترکیب می شود. این جعبه همچنین شامل اقلام خوراکی برای مراقبت از دندان است. و از آنجا که Alpha Paw نژاد ، وزن حیوان خانگی و وزن مورد نظر را می داند ، این رژیم شامل رژیم شخصی برای ورزش و بازی روزانه نیز می شود.

وان میر گفت ، این شرکت سال گذشته 20 میلیون دلار فروش داشته است و امسال پیش بینی می شود 35 میلیون دلار فروش داشته باشد. این نیز در مورد پس دادن است: پسرش ، ویکتور ، در امور خیریه بزرگ است ، و بنابراین برای هر محصول خریداری شده ، Alpha Paw غذا به سگ های سرپناه در سراسر کشور اهدا می کند. تا به امروز ، بیش از 500000 وعده غذایی اهدا کرده است.

سرمایه جدید رشد جذب مشتری ، توسعه محصول و توسعه عمومی ، از جمله در سطح بین المللی را تأمین می کند. همچنین به ایجاد جامعه والدین حیوان خانگی در رسانه های اجتماعی کمک می کند. کاربران اجتماعات مخصوص نژاد را ایجاد کرده اند که در آن با یکدیگر تعامل دارند و از یکدیگر و دامپزشکان سوال می پرسند.

پیتر وارنی ، شریک عمومی Nordic Eye ، گفت که او مدتی صنعت حیوانات خانگی را زیر نظر دارد و با افزایش استارتاپ های بیشتر ، ارزش آن را افزایش می دهد.

وی افزود: “همه ما می دانیم که فضا از زمان COVID افزایش یافته است و اکثر سگها بیش از یک دهه زندگی می کنند ، بنابراین این یک روند نیست ، بلکه واقعاً چیزی پایدار است.” این صنعت به دلیل اهمیت سگ و اضافه شدن تعداد سگ به خانواده ها بسیار در حال رشد است. سوابق رامون در مشاغل دیگر و آنچه در اینجا در دو سال انجام داده ، تصمیم گیری برای سرمایه گذاری سخت نبود. “