Alviere 70 میلیون دلار بودجه برای کمک به مارک ها برای ارائه محصولات و خدمات مالی سفارشی دریافت می کند – TechCrunch

آلویریک استارتاپ مالی که هدف آن کمک به هر نام تجاری برای ارائه محصولات و خدمات مالی به مشتریان و کارکنان خود است ، امروز اعلام کرد که 70 میلیون دلار از بودجه جدید خود را بسته است.

در آوریل ، Alviere مستقر در نیویورک سری 20 میلیون دلاری به سرپرستی Viola Ventures و Viola Fintech را با مشارکت CommerzVentures ، Mitsubishi Capital Corporation ، Wix.com Capital ، Draper Triangle Ventures ، Cross River Bank Capital ، CERCA Partners و دیگران بست. به

اکنون ، تنها شش ماه بعد ، این استارتاپ 50 میلیون دلار دیگر برای سرمایه گذاری در سری B اعلام می کند. سرمایه گذاران فاین تک موسسه ای که نامشان فاش نشده است ، جدیدترین منابع مالی را که شامل مشارکت حامیان فعلی Viola Ventures ، Viola Fintech و CommerzVentures و همچنین North Coast Ventures مستقر در کلیولند است ، هدایت کردند. Opera Tech Ventures ، بازوی VC شرکت BNP Paribas ، نیز پول زیادی را به فروش رساند. Alviere در حال حاضر در مجموع 71 میلیون دلار از ابتدای سال 2017 تأمین کرده است.

سرمایه گذاری جاسازی شده این روزها یک موضوع داغ است و به نظر می رسد ما شاهد افزایش تعداد دورها در فضا هستیم. هفته گذشته ، TechCrunch گزارش داد که Productfy، یک شرکت بانکی به عنوان یک سرویس (BaaS) که هدف آن ایجاد “DeFi برای تامین مالی سنتی” است 16 میلیون دلار در دور دور بودجه سری A جمع آوری کرد به رهبری CM Ventures.

یووال بریسکر ، مدیرعامل و بنیانگذار Alviere ، چند سال پس از داشتن این شرکت ، همکاری خود را با پدرو سیلوا آغاز کرد. شرکت قبلی خود ، TOA Technologies را به اوراکل فروخت در معامله ای که گفته می شود ارزش آن بیش از 500 میلیون دلار بوده است. (TOA یک شرکت نرم افزاری سازمانی مبتنی بر ابر کلیولند ، اوهایو بود.)

با این حال ، او متنفر است که برچسب BaaS را در جدیدترین استارتاپ خود بزند.

بریسکر به TechCrunch گفت: “ما در حال انجام امور مالی جاسازی شده هستیم ، که بزرگتر یا بزرگتر از BaaS است.”

بر اساس پیش بینی های انجام شده ، بازار سرمایه های جاسازی شده عظیمی است و انتظار می رود در سراسر جهان رشد کند و تا سال 2030 به بازار 7.2 تریلیون دلار تبدیل شود. سیمون تورنسبه بر اساس این گزارش ، سال گذشته تنها بازار بانکداری به عنوان خدمات 356 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است تحقیقات بازار تأیید شدهبه

پایه های Alviere در تلاش برای ایجاد یک برنامه پرداخت برای مبادله پول بدون تبادل اطلاعات شخصی به وجود آمد.

او به یاد می آورد: “ما به سرعت متوجه شدیم که این کار ساده ای نبود.” “اما ما برای خودمان ساختیم ، متوجه شدیم که می توانیم برچسب سفید بزنیم و به دیگران بفروشیم.”

اما به جای ایجاد یک برنامه مصرف کننده ، تیم تصمیم گرفت راه حلی را که به آن The HIVE لقب داده اند ، به مشاغل یا مارک ها بسته بندی کند تا بتوانند هرگونه خدمات مالی را به تنهایی راه اندازی کنند.

بنابراین ، این چگونه با BaaS متفاوت است؟

بریسکر می گوید ، وقتی به پیشنهادات BaaS نگاه می کنم ، معمولاً فناوری را به متخصصان فناوری می فروشند که می توانند از آن برای تسریع توانایی ایجاد محصولات مالی یا جاسازی این محصولات در نرم افزار یا فناوری خود استفاده کنند. “این کاری نیست که ما انجام می دهیم.”

در عوض ، وی افزود ، Alviere بیشتر در حال پیشرفت است و پس از مارک هایی که در حال حاضر هیچ فناوری مالی ارائه نمی دهند و نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند ، اما ممکن است دارای پایگاه مشتری وفادار موجود باشند. با استفاده از Alviere ، این مشتریان می توانند به مشتریان مراجعه کنند ، و می گوید: “سلام ، ما اکنون یک حساب بانکی ارائه می دهیم.” و به جای یک بانک شریک که صاحب مشتریان باشد ، نام تجاری واقعی صاحب مشتریان خواهد بود.

بریسکر پیشنهاد آلویر را تهدیدی برای بانک ها نمی داند. استدلال وی این است که با از بین بردن “درد” برخورد با مشتریان ، بانک ها می توانند سودآوری را در واقع افزایش دهند.

او به TechCrunch گفت: “وقتی بسیاری از اجزای خدمات مشتری را بردارید ، عملکرد بسیار کارآمدتری خواهید داشت و آنها همچنان قادر خواهند بود سپرده ها و وام های وام دهندگان را داشته باشند.”

Alviere قصد دارد از سرمایه جدید خود تا حدی برای توسعه فراتر از آمریکای شمالی استفاده کند (دارای مجوز در “تقریبا ”همه 50 ایالت آمریکا) به اروپا و آمریکای لاتین. هدف ارائه خدمات مالی به گروه جدیدی از کاربران است.

500 شرکت Fortune هدف Alviere هستند ، و تا کنون ، این هدف بوده است بسته شدن دو معامله با دو نام تجاری ناشناس که هر کدام بیش از 10 میلیون مشترک یا مشتری خانگی دارندبه به گفته بریسکر ، مدل کسب و کار این استارتاپ متکی به موفقیت مشتریان آن است. اساساً ، درآمد خود را با مشتریان خود به اشتراک می گذارد ، که هر بار با جابجایی یک کارت اعتباری مارک دار ، از هزینه های مبادله درآمد کسب می کند.

بریسکر گفت: “ما عمیقا در تجارت آنها در سطوح مختلف حضور داریم.” “فن آوری های مالی جاسازی شده ، تمرکززدایی خدمات مالی را به سطح بعدی می برد. اکنون هر برندی با پایگاه مشتری موجود – خواه یک شرکت مخابراتی ، یک خرده فروش ، یک شرکت کفش ، یک شرکت خودروسازی ، یک بازار – می تواند محصولات و خدمات مالی را به مشتریان خود ارائه دهد. “

این شرکت ادعا می کند که با استفاده از نرم افزار خود ، مارک ها می توانند مشاغل پردرآمدی را راه اندازی کنند که به آنها امکان می دهد “همه امور شخصی” را به مشتریان خود تحویل دهند.

آلویر

اعتبار تصویر: آلویر

خدمات مالی که Alviere’s HIVE به برندها اجازه می دهد تا در تجارت خود تعبیه کنند شامل حسابهای چک و پس انداز مستقیم FDIC Insurance؛ کارت های اعتباری ، بدهی ، پیش پرداخت و هدیه ؛ خدمات پرداخت ؛ انتقال پول داخلی و خارجی ؛ برنامه های وفاداری و دریافت پول نقد و سپرده ها.

عمری بن دیوید ، شریک عمومی در Viola Ventures ، گفت که شرکت او “مدتی است” به طور فعالانه به دنبال ایجاد نمایشی در فضای مالی تعبیه شده است.

“ما به عنوان سرمایه گذاران قدیمی در 20 سال گذشته fintech ، معتقدیم خدمات مالی مصرف کننده در حال تغییر زمین ساختی است و انقلاب بعدی بانکداری مصرف کننده این خواهد بود که مارک های معتبر خدمات مالی سفارشی و خوب را به موجود و جدید و وفادار خود ارائه دهند. مخاطبان ، “او از طریق ایمیل نوشت. “این یک حساب چک/پس انداز ، کارت اعتباری مارک دار ، کارت های وفاداری یا هدیه ، وام های BNPL ، خدمات پرداخت های دیجیتالی ، حواله و غیره-همه” برنامه ریزی شده “و به هم متصل شده اند تا متناسب با بخش خاصی از مصرف کننده ، جغرافیا و/یا نیاز باشد به دیگر یک اندازه برای همه مناسب نیست. ”