Analogue آرزو دارد سیستم عامل نهایی بازی های یکپارچه را ایجاد کند – TechCrunch

دستگاه بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل Pocket که مورد انتظار آنالوگ بوده ، دارای چیزی فراتر از طراحی زیبا و توانایی انجام هزاران بازی کلاسیک است. این دستگاه اولین دستگاهی است که AnalogueOS روی آن کار می کند ، تلاشی برای ایجاد آنچه کریس تابر موسس آن را “کتابخانه اسکندریه بازی های ویدئویی” می نامد.

در واقع ، او آن را “لعنتی عالی کتابخانه اسکندریه ، “که به شما این ایده را می دهد که چقدر از این موضوع هیجان زده است. ببینید ، بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل یک مکان عجیب است – اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد ، اما منابع کمی جامع هستند و بسیاری از آنها به طور قطع یکپارچهسازی با سیستمعامل هستند.

بسته به اطلاعاتی که می خواهید ، ممکن است آن را در ویکی اختصاص داده شده به یک بازی یا سیستم پیدا کنید ، یک صفحه پیام که توسط توسعه دهندگان بازی 8 بیتی قدیمی استفاده می شود ، یک فایل شش ضلعی که برای تغییر ROM ، حتی یک کتاب چاپ نشده استفاده می شود. به تاریخچه و نسخه های یک بازی ، و همچنین راهنمای زودگذر ، مرورها و مستندات فنی ممکن است در دهها مکان پراکنده باشد.

هدف AnalogueOS این است که تا آنجا که ممکن است این اطلاعات را تا آنجا که ممکن است نزدیک به خود بازی ها تنظیم و ارائه دهد.

“در قلب خود ، AnalogueOS برای کاوش و تجلیل از تاریخ بازی های ویدئویی ساخته شده است. طراحی شده است که یک سیستم عامل قطعی و علمی برای پخش و تجربه کل رسانه باشد. طابر گفت: چشم انداز ما کاملاً مطلق است. “و بله ، AnalogueOS در هر سیستم آنالوگ آینده وجود خواهد داشت.”

شروع به کار با سیستم عامل راهی انعطاف پذیر و قابل توسعه برای بازی و ردیابی بازی های شما خواهد بود. اگر ده ها بازی برای GameBoy ، Game Gear ، Lynx و غیره دارید ، مطمئناً می توانید یکی را وارد کرده و بازی کنید. اما Pocket قرار است یک ویترین باشد ، نه فقط بهترین راه برای انجام این بازی ها (هرچند که تقریباً چنین خواهد بود).

تصاویری از بازی های مختلف دستی که در جیب آنالوگ انجام می شوند.

اعتبار تصویر: آنالوگ

بنابراین هر بازی با جعبه آرت ، اسکرین شات ، ناشر و فراداده های دیگر تزئین می شود ، همه به شیوه ای سازماندهی شده تا بتوانید روزی بگویید ، “من چه بازیهای Sunsoft دارم؟” و فقط آنها را مرور کنید یا اگر در مورد یکی به خصوص کنجکاو هستید ، بگویید Blaster Master: Enemy below، می توانید داده های مربوط به آن عنوان ، تجدید نظرها و تغییرات آن ، دنباله ها و پیش درآمدها ، راهنماها و اسکرین شات ها را مرور کنید.

همه داده ها بلافاصله در دسترس نخواهد بود ، زیرا پایگاه داده هنوز در دست ساخت است ، اما Taber تأیید کرد که هدف – و Analogue نوع شرکت وسواسی است که باید دنبال شود – این است که به همان اندازه که کاربران انتخاب می کنند یکپارچه شود. از آنجا که اکثر این داده ها متنی هستند ، می توان آنها را به راحتی با حداقل هزینه ذخیره سازی مستقیماً در سیستم عامل ادغام کرد. وی گفت: “شما یک کارتریج بازی را داخل آن قرار دهید تا بتواند دقیقاً بخواند که بازی چیست.”

برای کلکسیونرهایی که به دنبال یک منطقه خاص یا تجدید نظر در بازی هستند – کارتریج های نادر مورد استفاده در مسابقات ، توزیع غیرقانونی ، تبلیغات و غیره – این اطلاعات می توانند در چند ثانیه تأیید شوند. آیا در فروش ملک چیز جالبی پیدا کرده اید؟ آن را در جیب بگذارید و بفهمید دقیقاً چه نسخه ای از بازی است-تنوع در باغ یا پیدا کردن یکبار در طول زندگی؟

جعبه آرت ، که حجم بیشتری دارد ، می تواند توسط مجموعه هایی که devs در حال کار بر روی آن هستند بارگیری شود. افرادی که در حلقه های بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل حرکت می کنند از قبل با نوع کارهای سبک مربوط به اسکن کتابخانه شما و آوردن فقط تصاویر مورد نیاز آشنا هستند. (ملاحظات حق نسخه برداری در اینجا وجود دارد ، بنابراین شرکت باید مراقب آنچه ارائه می دهد باشد.)

تصاویری از رابط AnalogueOS که قابلیت ذخیره حالت ها و پیگیری گیم پلی را نشان می دهد.

اعتبار تصویر: آنالوگ

Pocket امکان ذخیره حالت ها را در بازی های مبتنی بر کارتریج فراهم می کند ، این یک مزیت بزرگ برای گیمرهایی است که ترجیح می دهند تا حد امکان به سخت افزار و نرم افزار اصلی نزدیک شوند. آنالوگ کاملاً بر هسته های مبتنی بر FPGA ترجیح می دهد که تراشه های اصلی را شبیه سازی می کنند تا شبیه سازی نرم افزاری ، و اینکه بتوان بازی و سخت افزار را در آن معماری بارگذاری کرد ، مطمئناً یک فرایند دشوار است.

سیستم عامل بازی شما را ساعت و روز پیگیری می کند و حتی می توانید “لیست پخش” خود را برای اشتراک گذاری با دیگران (با فرض اینکه آنها بازی هایی را با آنها دارند) تهیه کنید. و کیفیت زندگی مانند تغییر تنظیمات کنترل ، پشتیبانی از کنترل کننده بلوتوث و غیره وجود دارد.

در نهایت ، همانطور که می بینید ، Analogue می خواهد سخت افزار خود را نه تنها بهترین راه برای بازی بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل مدرن (مانند تلویزیون های با وضوح بالا ، که کنسول های قدیمی برای آن طراحی نشده بودند) ، بلکه یک منبع کامل برای تاریخ و جمع آوری اطلاعات مربوط به خود بازی ها این جاه طلبانه است و اگرچه برخی ممکن است به وجود چنین منابعی اشاره کنند ، اما آنها پراکنده و تکه تکه هستند. اگر Analogue بتواند همه این اطلاعات را با موفقیت در یک مکان واحد متحد کند و در دسترس بازیکنان قرار دهد-در مقابل بازی-این می تواند به شرکت کمک کند تا از گزینه های لوکس به یک بازی ضروری در دنیای بازی های یکپارچهسازی تبدیل شود.