Andy Forssell از WarnerMedia در مورد اولین سال جذاب HBO Max بحث می کند – TechCrunch

سرویس استریم در زمان همه گیری جهانی راه اندازی شد ، Netflix را در زمان نامعلومی به کار می گیرد

از جهاتی، زمان بندی نمی تواند بیشتر تصادفی باشد. هیچ کس ریشه در یک بیماری همه گیر جهانی ندارد ، اما WarnerMedia HBO Max را درست زمانی راه اندازی کرد که شهرها و ایالات در سراسر آمریکا با گسترش همه گیری کووید -19 تحت منع رفت و آمد و قرنطینه قرار گرفتند.

از بسیاری جهات ، این سرویس موقعیت خوبی به نظر می رسید ، حتی در قسمتی مملو از سیستم عامل هایی مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و Disney+. HBO Max دهه ها سریال تحسین برانگیز از جمله The Sopranos ، The Wire و Game of Thrones را به همراه خریدهای گران قیمت مانند کاتالوگ های دوستان و South Park به همراه داشت.

با ارائه 1300 فیلم و سریال تلویزیونی از CNN ، TNT ، TBS ، truTV ، Cartoon Network و Adult Swim و سایر موارد ، فهرست ارائه شده کامل شد. در همین حال ، WarnerMedia دسترسی به شورت های محبوب دائمی Looney Tunes و فهرست کامل فیلم ها و نمایش های تلویزیونی DC Comics را فراهم کرد. به طور کلی ، HBO Max وعده 10 هزار ساعت فیلم و تلویزیون را در هنگام راه اندازی داد.

اما اگر طول عمر هشت ماهه Quibi نشانه ای باشد ، تمام پول ، قدرت ستاره ای و حسن نیت مدیره نمی تواند برای شما یک سرویس پخش جریانی موفق بخرد. طی چند سال گذشته ، بسیاری از نامهای بزرگ در آن بازی تلاش کرده و شکست خورده اند-قبرستان جاری با نیت های خوب و شعله های زیاد بودجه مملو شده است.