API Mindee به طور خودکار اسناد را بدون وارد کردن داده های دستی تجزیه می کند – TechCrunch

Mindee یک API ارائه می دهد که به شما امکان می دهد داده های خام را در یک سند کاغذی به داده های ساختار یافته تبدیل کنید. این استارتاپ از حالت مخفی کاری خارج می شود و 14 میلیون دلار سری A را به رهبری GGV Capital جمع آوری کرده است.

سرمایه گذاران دیگر در دور سرمایه گذاری امروز عبارتند از Alven ، Serena Capital ، صندوق سرمایه گذاری دیجیتال Bpifrance و چندین فرشته تجاری ، مانند نیکلاس دساین ، بنیانگذار Algolia و الکسیس Lê-کوک ، بنیانگذار Datadog.

اگر در حال کار روی محصولی هستید که شامل ذخیره رسیدهای کاغذی ، اسکن گواهینامه های رانندگی یا وارد کردن فاکتورها در یک سیستم است ، احتمالاً به دنبال راه هایی برای خودکارسازی این فرآیند تا حد ممکن بوده اید. بسیاری از شرکت ها به خدمات OCR (تشخیص نوری کاراکتر) از Google یا آمازون متکی هستند.

اما تبدیل متن به متن دیجیتال خام پیچیده ترین مرحله نیست. پس از آن ، می خواهید متن دیجیتال خام را به داده های ساختار یافته تبدیل کنید. این امر بسیار پیچیده تر است زیرا شرکتها اغلب برای شناسایی اطلاعات مناسب و چسباندن آنها در فیلد داده مناسب به انسان اعتماد می کنند.

در اصل ، می توانید یک عکس را از طریق Mindee API پردازش کرده و بدون وارد کردن اطلاعات دستی ، آن را به داده های مربوط به محصول خود تبدیل کنید. بسیاری از صنایع می توانند از این نوع محصولات مبتنی بر API استفاده کنند ، از مدیریت هزینه گرفته تا تهیه ، حسابداری ، وام و موارد دیگر.

برخی از مشتریان Mindee شامل Qonto ، Payfit ، Spendesk و Lucca هستند. با تأمین بودجه جدید ، این استارتاپ قصد دارد مشتریان بیشتری در اروپا جذب کند و به ایالات متحده گسترش یابد

در پشت صحنه ، این شرکت الگوریتم های خود را با استفاده از یادگیری ماشین در مجموعه داده های بزرگ اسناد آموزش داده است. قرار است با مرور اسناد بیشتر ، به مرور زمان بهتر شود. این شرکت در حال حاضر میلیون ها صفحه را هر ماه از مشتریان خود پردازش می کند.

این استارتاپ براساس حجم از مشتریان خود هزینه دریافت می کند. هنگامی که از سطح رایگان عبور می کنید ، هزینه هر صفحه پردازش شده دریافت می کنید. و به دلیل API میزبانی شده ، ادغام Mindee در محصول شما نیازی به تغییرات زیادی در محصول شما ندارد. شما با یک API تماس می گیرید و در عوض داده های ساختار یافته را دریافت می کنید.

آنچه Mindee را خاص می کند این است که تجربه برای کاربر نهایی بسیار بهتر است. به عنوان مثال ، وقتی سعی می کنید در خدماتی ثبت نام کنید که به اطلاعات گذرنامه شما نیاز دارد ، معمولاً باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید ، عکس بگیرید و منتظر بمانید. به کسی پینگ می دهد تا مطمئن شود که در سیستم ثبت نام و عکس یکسان است.

اگر Mindee بتواند داده ها را در زمان واقعی و با دقت کامل کامل ثبت کند ، می توانید یک تجربه بسیار سریعتر بدست آورید. و این می تواند به مشتریان بیشتری برای مشتریان Mindee منجر شود.