Apple Maps نمای سه بعدی را به لندن ، لس آنجلس ، نیویورک و سان فرانسیسکو ارائه می دهد – TechCrunch

اپل نقشه های سه بعدی خود را به شهرهای بیشتری در برنامه Apple Maps ، از جمله لندن ، لس آنجلس ، نیویورک و سان فرانسیسکو می آورد. این تجربه ، که با iOS 15 راه اندازی شد ، پس از چندین سال سرمایه گذاری در پلت فرم نقشه برداری اپل برای رقابت بیشتر برنامه با رهبر بازار ، Google Maps ، دنبال می شود. این شامل نه تنها افزودن نقشه های سه بعدی ، مانند نقشه هایی که اکنون به بازارهای اصلی می آیند ، بلکه شامل نقشه های دقیق تر ، ویژگی های ترانزیت بهتر ، حالت های مشاهده AR و موارد دیگر است.

بسیاری از این ویژگی ها زمان برده شد تا راه اندازی شوند و متروهای بزرگ در سراسر ایالات متحده و جهان اولین هایی بودند که پیشرفت ها را به دست آوردند. به عنوان مثال ، مشاهده AR در سال جاری فقط برای انتخاب شهرها آغاز شد.

اعتبار تصویر: سیب

با این حال ، با استفاده از نقشه های سه بعدی ، کاربران Apple Maps می توانند جزئیات بیشتری را در مناطق مختلف شهر از جمله محله ها ، مناطق تجاری ، تفرجگاه ها ، ساختمانها و موارد دیگر مشاهده کنند. نشانه های سفارشی طراحی شده

به عنوان مثال ، نقشه های اپل رندرهایی را برای نقاط معروف مانند Coit Tower در سان فرانسیسکو ، استادیوم داجر در لس آنجلس ، مجسمه آزادی در نیویورک و رویال آلبرت هال در لندن نشان می دهد ، و مکانهای دیدنی بیشتری در زمان مناسب به نمایش در می آیند.

اعتبار تصویر: سیب

اپل می گوید ، اواخر امسال ، این نوع نقشه های سه بعدی در فیلادلفیا ، سن دیه گو و واشنگتن دی سی در دسترس قرار خواهند گرفت. سپس ، سال آینده ، آنها به مونترال ، تورنتو و ونکوور می رسند.

اپل همچنین ناوبری در سطح جاده خود را در نقشه های اپل افزایش می دهد و خطوط پیچ ، میانه ها ، خطوط اتوبوس و تاکسی و گذرگاه ها را به وضوح نشان می دهد. اینها در حالت مشاهده سه بعدی ظاهر می شوند که دیدن بهترین خط را برای انتخاب بر اساس شرایط ترافیک یا اهداف برنامه ریزی مسیر آسان تر می کند. این برنامه همچنین برآورد زمان ورود ، بر اساس شرایط فعلی ، مانند Google Maps را نشان می دهد. اپل گفت ، این ناوبری جدید ، که قبلاً برای انتشار 2021 اعلام شده بود ، در اواخر امسال وارد CarPlay می شود ، بدون اینکه مهلت مشخص تری بدهد.

اعتبار تصویر: سیب

به طور مشابه ، دیگر به روز رسانی های اصلی نقشه که در اوایل سال جاری اعلام شده بود ، نیز اکنون در حال راه اندازی است. این شامل ویژگی های حمل و نقل است که برای رقابت بیشتر Maps اپل با برنامه های شخص ثالث که اغلب مورد استفاده مسافران حمل و نقل مانند Citymapper است ، طراحی شده است. اکنون ، ایستگاه های حمل و نقل مجاور به طور برجسته در بالای صفحه نمایش داده می شوند و کاربران می توانند خطوط مورد علاقه خود را در Maps برای دسترسی آسان پین کنند. و هنگامی که مسیری انتخاب شد ، Maps به طور خودکار هنگام پیاده شدن به کاربران اطلاع می دهد – چیزی که کاربران می توانند در Apple Watch خود نیز پیگیری کنند.

Apple Maps مسیرهای پیاده روی همه جانبه تری را با راهنمایی گام به گام که از واقعیت افزوده استفاده می کند ، ارائه می دهد. این به کاربران امکان می دهد تلفن خود را برای اسکن ساختمانهای منطقه خود بالا ببرند ، که به نقشه ها اجازه می دهد موقعیت دقیق تری برای ارائه راهنمایی دقیق تر ایجاد کنند. این امر در طول سال برای بازارهای منتخب در حال گسترش بوده است.

کاربران iOS 15 همچنین می توانند یک کره سه بعدی جدید از کره زمین را مشاهده کنند و می توانند روی دکمه Explore Guides در برنامه Apple Maps ضربه بزنند تا به راهنماهای انتخاب شده از مارک هایی مانند Time Out ، The Washington Post ، National Park Foundation ، Complex و The Infatuation دسترسی داشته باشند. این موارد پیشنهاداتی در مورد کارهایی که باید انجام دهید یا در شهرهای مختلف جهان مشاهده می کنید ارائه می دهد. کاربران همچنین می توانند راهنمای خود را برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده تهیه کنند.