Ascend 5.5 میلیون دلار برای ارائه گزینه BNPL برای بیمه تجاری جمع آوری می کند – TechCrunch

Ascend روز چهارشنبه مبلغ 5.5 میلیون دلار برای افزایش بستر پرداخت بیمه خود که ترکیبی از تامین مالی ، وصول و بدهی ها است ، اعلام کرد.

First Round Capital دور بعدی را بر عهده داشت و Susa Ventures ، FirstMark Capital ، Box Group و گروهی از سرمایه گذاران فرشته از جمله مدیرعامل ائتلاف Joshua Motta ، مدیران بیمه Newfront Spike Lipkin و Gordon Wintrob ، Sam Hodges مدیر عامل بیمه Vouch ، فیلیپ مدیر عامل بیمه Layr به آن ملحق شدند. هاجز ، مدیرعامل بیمه آنزن مکس برونر ، مدیرعامل بیمه کانترپارت ، تانر هکت ، مدیرعامل سابق بیمه بانکر ، چاد نیچکه ، مدیر اجرایی SageSure پل واندرمارک ، مکس مولن و برندون لئوناردو و بنیانگذاران Houseparty بن روبین ، بنیانگذاران Instacart.

این اولین کمک مالی برای شرکتی است که در 20 ایالت زندگی می کند. این برنامه API های پرداختی را برای خودکارکردن پرداخت های بیمه سرتاسری و ارائه یک خرید در حال حاضر ، پرداخت گزینه تأمین مالی بعداً برای توزیع کمیسیون ها و بدهی های حامل ، توسعه داده است ، چیزی که اندرو وین ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، در بیمه های تجاری منحصر به فرد بود. به

وین این شرکت را در ژانویه 2021 با بنیانگذار خود Praveen Chekuri پس از همکاری در Instacart راه اندازی کرد. آنها در ابتدا Sheltr را راه اندازی کردند ، که مشتریان را با متخصصان آموزش دیده تعمیر و نگهداری مرتبط می کرد و در سال 2019 توسط Hippo خریداری شد. در حین کار با شرکت های بیمه ، آنها تشخیص دادند که صنعت بیمه چقدر سریع در حال نوسازی است ، اما فروشندگان بیمه هنوز به دلیل فرایندهای پرداخت قدیمی ، با تجربیات مشتریان دست و پنجه نرم می کنند. آنها Ascend را برای حل این مشکل پرداخت پرداختند.

وین گفت ، صنعت بیمه تا حد زیادی روی کاغذ و قلم کار می کند-سالانه حدود 600 میلیون چک کاغذی پردازش می شود. وی از بیمه به عنوان “شبکه اسپاگتی حرکت پول” یاد کرد که در آن پرداخت تا 100 روز طول می کشد تا از طریق واسطه ها به مشتری از بیمه برسد. علاوه بر این ، یکی از تنها راه هایی که شرکت های بیمه می توانند سود ببرند ، پرداخت صدها میلیون دلار پرداخت و سرمایه گذاری آن است.

وین گفت ، بیمه خانه و خودرو را می توان به صورت پرداخت تقسیم بندی کرد ، اما طرف تجاری به اندازه مشتری پسند نیست. بیمه معمولاً سالانه به صورت یکجا پرداخت می شود ، اگرچه پرداخت ده ها هزار دلار در یک پرداخت چیزی نیست که هر مشتری تجاری بتواند مدیریت کند. Ascend در حال ارائه منابع مالی برای فروش است تا کارگزاران بیمه بتوانند این پرداخت های تجاری را به صورت اقساط ماهانه تقسیم کنند.

وی افزود: “بیمه همچنان بر پرداخت سالیانه تمرکز می کند زیرا آنها حق انتخاب ندارند.” آنها تمام پول خود را از قبل می خواهند تا بتوانند آن را سرمایه گذاری کنند. پلتفرم ما نه تنها اصطکاک پرداخت ها را کاهش می دهد زیرا مشتریان را قادر می سازد تا نحوه پرداخت خود را پرداخت کنند ، بلکه به شرکت های حمل و نقل نیز کمک می کند تا بیمه بیشتری بفروشند. “

برنامه صعود

استارتاپ هایی مانند Ascend که قصد دارند صنعت بیمه را مختل کنند نیز سرمایه های خطرپذیری را جذب می کنند ، با نمونه های اخیر از جمله Vouch و Marshmallow که نزدیک به 100 میلیون دلار جمع آوری کردند ، در حالی که Insurify 100 میلیون دلار جمع آوری کرد.

وین می بیند که شرکت های دیگر نرم افزارهای پرداخت عمودی را برای صنایع دیگر مانند بیمه خدمات درمانی انجام می دهند ، که به گفته وی “نشانه خوبی برای جایی است که بازار در حال حرکت است”. این جایی است که وین معتقد است Ascend در حال رقابت است ، اگرچه برخی از مقامات فعلی تامین مالی برتر را ارائه می دهند ، اما نه به روش دیجیتالی Ascend.

او قصد دارد سرمایه های جدید را در توسعه محصول ، ابتکارات بازار و استخدام های جدید برای مکانهای آن در نیویورک و پالو آلتو به کار گیرد. او گفت که این افزایش سرمایه گروهی از سرمایه گذاران فرشته را در صنعت جذب کرد ، که به دنبال محصولی مانند این بودند تا به آنها در فروش بیشتر بیمه در مقابل ساختن آن از ابتدا کمک کند.

با وجود حدود هشت ماه ، برای Ascend کمی زود است که در مورد رشد صحبت کنیم ، اما وین گفت که این شرکت اولین مشتری خود را در جولای و شش مشتری دیگر در ماه گذشته امضا کرد. مشتریان ، کارگزاری های بزرگ بیمه دیجیتال هستند و با هم 2.5 میلیارد دلار حق بیمه ارائه می دهند. او همچنین انتظار دارد که مجوز فعالیت به عنوان یک پرداخت کامل در پردازنده ها در همه ایالت ها را دریافت کند تا این شرکت بتواند تا پایان سال در هر 50 ایالت فعالیت کند.

وین گفت ، هدف نهایی این شرکت جایگزینی کارگزاران نیست ، بلکه ارائه فناوری به آنها برای کارایی بیشتر در عملیات آنها است.

وی افزود: “دلالان برای ماندن اینجا هستند.” “آنچه اتفاق می افتد این است که کارگزارانی که از فناوری برخوردار هستند می توانند به مشتریان در سراسر کشور خدمات ارائه دهند و تجارت خود را اداره کنند ، پرداخت ها را جمع آوری کنند ، حق بیمه را تأمین کنند و اصطکاک عملیات پس زمینه را کاهش دهند.”

بیل ترنچارد ، شریک در First Round Capital ، وین را در حالی که هنوز با Sheltr بود ملاقات کرد. او معتقد است که insurtech و fintech از یک داستان مشابه پیروی می کنند ، جایی که شرکت های مخرب قصد دارند با اصطکاک کمتر و محصولات بهتر وارد بازار شوند و در ابتدا دیجیتالی باشند ، می توانند در جایی که هستند با مشتریان ملاقات کنند.

با انتقال پرداخت های دیجیتالی به بیمه ، Ascend و دیگران بازار را هدایت خواهند کرد ، آنقدر بزرگ است که فرصت های زیادی برای موفقیت شرکت ها وجود خواهد داشت. ارزش بازار جهانی بیمه تجاری در سال 2020 به 692.33 میلیارد دلار رسید و پیش بینی می شود تا سال 2028 به بیش از یک تریلیون دلار برسد.

همانند سایر شرکت ها ، اولین دور وقتی سرمایه گذاری احتمالی را ارزیابی می کند ، به دنبال تیم ، محصول و بازار می گردد و ترنچارد گفت که Ascend این جعبه ها را بررسی کرده است. او نه تنها دوست داشت تیم با چه سرعتی حرکت کند تا از نظر امنیت خلبانان اولیه با مشتریان ایجاد امنیت کند ، بلکه از شرکتهای شناخته شده دیجیتالی نیز استفاده کرده است.

ترنچارد می گوید: “جادو در نحوه خودکار پذیره نویسی ، نحوه ایجاد یک خندق داده و اولین حرکت کننده است – اگر بتوانید هر سه مورد را انجام دهید ، بسیار عالی است.” “تأییدات فوری و استفاده از داده ها برای انجام کار بهتر از دیگران یک مزیت کلیدی است و نحوه خرید و فروش بیمه را تغییر می دهد.”