Aurora بر فناوری کامیون های خودران ، استراتژی پیش از ادغام SPAC – TechCrunch ، توجه می کند

در ایالت 45 در تگزاسبیلبوردی با “شفق قطبی” که در بالای آن با حروف سفید غول پیکر نقش بسته است پیامی رمزآلود ارائه می دهد: “راه جدیدی برای رانندگی در افق است.”

به سختی می توان دانست که چگونه بسیاری از هزاران راننده در این محدوده جاده می دانند که این به چه معناست یا شفق قطبی چیست؟ شرکت فناوری خودروهای خودران به سختی یک نام خانوادگی است ، زیرا هدف آن (همراه با چند رقیب) این است که نحوه دسترسی افراد و بسته ها از نقطه A به نقطه B را برای همیشه تغییر دهد.

اما Aurora ، که قصد دارد از طریق ادغام با یک شرکت چک سفید به بازارهای عمومی بپیوندد ، این هفته توجه محصولات خود را جلب کرد و از خبرنگاران ، تحلیلگران و شرکایی مانند PACCAR ، تویوتا و ولوو ، و همچنین شرکتهای جدید موجود و احتمالی دعوت کرد. سرمایه گذاران سوار کامیون های مستقل خود شوند و از نزدیک با فناوری آن آشنا شوند. همچنین به روز رسانی عملیات خود را به اشتراک گذاشت ، از جمله اینکه نقشه برداری و آزمایش مسیر جدیدی در تگزاس آغاز شده است.

رویداد موسوم به “Aurora Illuminated” در فرصتی خوش برای شرکت برگزار شد. Aurora ، که در سال 2017 توسط استرلینگ اندرسون ، درو بگنل و کریس اورمسون تأسیس شد ، با خرید واحد خودران Uber ، بیش از دو برابر افزایش یافته و به بیش از 1600 کارمند در کمتر از یک سال رسید.

اکنون در پرتگاه تبدیل شدن به یک شرکت تجاری عمومی با ارزش ضمنی 13 میلیارد دلار از طریق ادغام با شرکت خرید ویژه Reinvent Technology Partners Y است. این معامله ، که در ماه جولای اعلام شد و گزارش قبلی TechCrunch را تأیید کرد ، انتظار می رود به رأی سهامداران امسال در صورت تأیید ، شفق قطبی چندی بعد اولین حضور عمومی خود را در نزدک انجام می دهد. این شرکت هیچ یک از این تاریخها را فاش نکرده است.

گفتن اینکه Aurora رسماً “موفق شده است” فرض برانگیز و زودرس است. اما این شرکت موانع متعددی را پشت سر گذاشته است – به ویژه افزایش سرمایه قابل توجه ، تضمین مشارکت های کلیدی و افزایش آزمایشات – که آن را در مسیر تجاری سازی قرار می دهد. و پیشرفت چشمگیری در زمینه رقابتی کامیون های خودران رقابتی داشته است ، جایی که سایر شرکت های با بودجه و شریک خوب-مانند Waymo و TuSimple و استارتاپ های کوچکتر عمومی مانند Gatik و Kodiak Robotics در آن بازی می کنند.

گزارش پیشرفت

Aurora اولین بار یک سال پیش در تگزاس فرود آمد. امروزه از کامیون های خودران خود (همیشه با دو راننده ایمنی) برای حمل بار برای بارسل ، تولید کننده چیپس و تنقلات تند Takis ، در مسیری در تگزاس بین پایانه های دالاس ، پالمر و هوستون استفاده می کند. این شرکت همچنین حمل بار برای FedEx بین دالاس و هوستون را به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی که در اوایل این ماه اعلام شد ، آغاز کرد. به گزارش FedEx ، کامیون های Paccar که مجهز به فناوری Aurora هستند ، هفته ای چندین بار برای تکمیل مسیر نزدیک به 500 مایل در امتداد بین ایالت 45 مورد استفاده قرار می گیرند.

برنامه این است که ترمینال های بیشتری در ال پاسو و سان آنتونیو اضافه شود ، سپس از غرب به ققنوس و لس آنجلس ، از جنوب به لاردو و از شرق به نیواورلئان امتداد دهید. شبکه ای که آرورا تصور می کند سواحل غربی و شرقی و سرانجام کل کشور را شامل می شود.

شفق قطبی زمانی که انتظار دارد از تگزاس خارج شود به اشتراک نگذاشته است. به تازگی آزمایش-بدون بار-مسیر 630 مایل بین ال پاسو و دالاس را آغاز کرد.

به گفته استرلینگ اندرسون ، بنیانگذار و مدیر ارشد محصولات ، شرکت در مسیرهایی که کالا را حمل می کند ، همیشه در بازه زمانی تعیین شده تحویل داده است.

کریس اورمسون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، در مصاحبه ای در این مراسم گفت: “این فوق العاده و نمونه هیجان انگیز از برتری عملیاتی است.” “در بلندمدت ، زیرا ما نمی توانیم محدودیت ساعات کار را داشته باشیم وقتی بتوانیم وسایل نقلیه خود را بدون راننده سوار کنیم-این زمانی است که یک جهش چشمگیر به جلو وجود دارد.”

اعتبار تصویر: شفق قطبی

سوار

سواری ، که TechCrunch دو بار انجام داد ، در پارکینگ ترمینال دالاس جنوبی آن در پالمر ، تگزاس آغاز شد.

این کامیون یک Peterbilt 579 است که با سیستم خودروهای خودران Aurora ادغام شده و با همکاری Paccar سفارشی شده است. این سیستم ، که شرکت آن را “راننده شفق قطبی” نامیده است ، شامل دوربین ها ، رادارها و ترکیبی از سنسورهای رادار تشخیص دور و متوسط ​​و لادار است. لیدار دوربرد پس از خرید بلک مور در خانه توسعه یافت. (شفق قطبی از آن زمان دومین شرکت لیدار ، OURS Technology را خریداری کرده است. سنسورهای لیدار میان برد از یک تامین کننده نامعلوم هستند.

یک کامپیوتر عظیم با واحدهای خنک کننده در قسمت عقب کابین نشسته است. نمایشگرهای دیگر ، از جمله صفحه ای که خودرو را در حال حرکت نشان می دهد ، مسیر مورد نظر و طبقه بندی تصویری که در طول مسیر ایجاد شده است نیز در کابین قرار دارند. دو اپراتور ایمنی در خودرو حضور دارند. خلبان به اصطلاح دارای گواهینامه رانندگی کامیون یا CDL است و کمک خلبان در آنجا تماشا می کند و مسیر مورد نظر را صدا می زند و همچنین به عنوان یک نقطه نظر برای سایر وسایل نقلیه ، عابران پیاده یا اشیاء در جاده عمل می کند.

“ما آنها را فقط به عنوان آزمایش کننده نمی بینیم. آنها راهنمایی ها و توصیه های بسیار خوبی را به ما ارائه می دهند نه تنها در زمینه فناوری و نحوه احساس آن ، بلکه در قوانین راهنمایی و رانندگی نیز به ما ارائه می دهند. برای ورود به کامیون “به عنوان مثال ، راننده کامیون این کار را نمی کند ، شما یک دور وسیع می گیرید ، این چگونه این کار را می کنید ، این چگونه شما کار می کنید ، این همان چیزی است که رانندگان دیگر انتظار دارند. آنها همچنین درک خوبی از انتظارات مشتری دارند. “

همه اپراتورها ، که کارکنان Aurora هستند و کارگران قراردادی نیستند ، هفته ها آموزش های مربوط به کنترل وسایل نقلیه ، رانندگی دفاعی و گذراندن سناریوها در مسیر بسته را می گذرانند. دوازده “خلبان” این آموزش را که بین شش تا هشت هفته طول می کشد ، گذرانده اند و امروز در کامیون ها هستند. بقیه در دست تهیه هستند.

هر دو سواری آزمایشی با رانندگی کامیون به صورت خودکار از قطب ترمینال به سمت جاده جلویی آغاز شد ، در آنجا پس از پیاده روی به سمت ایالت بین المللی 45 رفت. کامیون قبل از خروج حدود 45 مایل را در طول 45 کیلومتر طی کرد و جهت حرکت در زیر آزادراه به چپ پیچید. پس از علامت توقف ، کامیون یک بار دیگر به سمت چپ حرکت کرد تا بار دیگر وارد ایالت بین المللی شود و به سمت ترمینال بازگردد. سفر رفت و برگشت حدود 28 مایل بود.

در حالی که ارائه ارزیابی کامل از فناوری AV در این نوع تظاهرات دشوار است ، اما یک تصویر کلی از سیستم و مهمتر از همه ، نوع “راننده” یک شرکت در تلاش برای توسعه است.

در مورد Aurora ، این شرکت رویکرد محتاطانه ای در پیش گرفته است. کامیون در بزرگراه از 65 مایل در ساعت تجاوز نمی کند ، حتی زمانی که سرعت مجاز 75 مایل در ساعت است. کامیون همچنین در خط سمت راست باقی می ماند مگر برای ایجاد فضا برای ادغام خودرو یا سبقت از خودروهای کندتر. همچنین طبق قانون ایالت ، اگر وسیله نقلیه روی شانه متوقف شود ، همیشه به خط دیگر حرکت می کند.

Aurora همچنین اپراتورهای ایمنی خود را به “رها کردن” ، یعنی به دست گرفتن کنترل دستی ، در مناطق ساختمانی فعال که کارگران در آن حضور دارند ، توصیه می کند ، مواردی که وسایل نقلیه اضطراری با چراغ های روشن فعال می شوند و در میان “بازیگران دیوانه” ، همانطور که Theodosiou-Pisanelli توصیف می کند. آی تی.

او می گوید: “هر زمان که ما از هم جدا می شویم ، این تجربه ای است که ما از آن یاد می گیریم.” “ما به آنها می گوییم که در مورد قطع ارتباط فعال باشند. این بر توانایی ما برای یادگیری از آن تجربه تأثیر نمی گذارد زیرا می توانیم آن را از طریق شبیه ساز قرار دهیم و ببینیم سیستم چه کار می کند. “

این شرکت می گوید در حال حاضر بیش از 4.5 میلیون مایل در جاده و همچنین میلیاردها مایل در مجموعه تست مجازی خود رانده است.

در حین سوار شدن من ، اپراتور ایمنی یک بار در قسمتی از جاده جلویی کنترل کرد و یک وانت بار نشسته در بزرگراهی قرار داشت و به نظر می رسید که در مقابل نیمکره می چرخد. در بقیه دو سواری ، کامیون به صورت خودکار و روان کار می کرد ، و یک ترمز کمی تهاجمی تر در هنگام حرکت یک وسیله نقلیه کندتر از جلوی آن رخ داد.

آنچه نشان دادند

در زیر یک سازه موقت مجهز به نور روشن ، فرش ، صندلی و دکور که یادآور رویداد آشکار تسلا است ، این شرکت استراتژی خود را ارائه کرده و نمونه های اولیه و توضیحات آموزشی فناوری خود ، از جمله لیدار و شبیه سازی خود را نشان داد. هدف این بود که نشان دهد پشت برنامه آن برای استقرار چیست مشاغل حمل و نقل خودران تا اواخر سال 2023 و تردد با وسایل نقلیه در اواخر 2024.

این شرکت دو نمونه اولیه مختلف از خودروها را به نمایش گذاشت که می گوید در نهایت خودروهایی را تحویل می دهد که کالاها و افراد را به طور مستقل در سراسر جهان جابجا می کنند. آنها کامیون Volvo VNL را نشان دادند ، نمونه اولیه طراحی اولین کامیون خودران ولوو ، که برای تولید تجاری در نظر گرفته شده بود. آزمایش VNL در جاده ها در سال 2022 آغاز می شود.

Aurora همچنین نمونه اولیه تویوتا Sienna آماده AV را برای تولید انبوه به نمایش گذاشت. Aurora در حال ادغام سیستم AV خود در خودرو است و ناوگان آزمایشی از حدود دوازده خودرو برای آزمایش و اعتبارسنجی در پیتسبورگ ، منطقه خلیج سان فرانسیسکو و تگزاس در اختیار دارد.

راه پیش رو

شفق قطبی آمادگی صحبت در مورد شرکای آینده را نداشت. اما از نظر استراتژیک ، اندرسون خاطرنشان کرد که بازار بزرگ است ، “بازیکنان زیادی وجود دارد و ما با بسیاری از آنها صحبت می کنیم.”

این جفت در مورد فناوری کمک از راه دور ، این زمانی است که انسانها در یک مانیتور موقعیت مکانی خارج از محل قرار می گیرند و در صورت نیاز می توانند دستورالعمل های برنامه ریزی مسیر را به وسیله نقلیه خودران ارسال کنند ، که آنها قبلاً به طور مفصل بحث نکرده اند.

اورمسون می گوید: “از روز اول ، ما فکر می کردیم تله تریست بخشی از فناوری است.”

اندرسون در مورد پیشرفت خود تا به امروز ، با اشاره به اینکه هر مرحله را ترسیم کرده است ، می گوید: “ما از جزئیات بسیار خوب آنچه در پایانه ها و اطراف آن اتفاق می افتد الگو گرفته ایم.” “بنابراین ما درک کاملی از آنچه نیاز به پشتیبانی نهایی دارد ، داریم. چیزی که هنوز در دست نداریم این است که وقتی راننده ای در کامیون نداریم ، چند وقت یکبار به یک رویداد کمک از راه دور یا کمک جاده ای نیاز داریم. “

اورمسون و اندرسون تأیید کردند که این شرکت در حال آزمایش فناوری دوربرد در مسیرهای بسته و جاده های عمومی است و با شرکای خود برای تعیین بهترین رویکرد برای عملیات تجاری کار خواهد کرد.