Blaseball برای سرگرمی پوچ تر و مبتنی بر مرورگر با مدارهای کوتاه بازگشته است – TechCrunch

لیگ برتر بیسبال در حال آزمایش با داوران ربات است تا بازی‌ها را جذاب‌تر کند، اما وقتی نوبت به بازی‌های ورزشی می‌شود، لیگ اینترنتی Blaseball شما را فراتر از آن پوشش داده است. پس از وقفه در پایان بتای عمومی، شبیه‌ساز بیسبال رایگان مبتنی بر مرورگر و پوچ‌گرا بازمی‌گردد. در 1 نوامبر، بازی نامزد Hugo و Nebula، Short Circuits را راه‌اندازی می‌کند، یک «مجموعه کوتاه، کم‌مخاطره، از جهان‌های موقت» که برای ورود طرفداران جدید به قلمرو به‌شدت آشفته Blaseball طراحی شده است.

توسعه یافته توسط گروه بازی، بلیزبال فقط یک است ورزش فانتزی فانتزی در نگاه اول – شما تیم خود را انتخاب می کنید و روی بازی ها شرط بندی می کنید، اما بازیکنان به جای چیزی شبیه به… دیوید اورتیز، Peanut Bong، PolkaDot Patterson و Jaylen Hotdogfingers نامیده می شوند؟ درک جتر؟ الکس رودریگز؟ اما با ساخت جهانی گسترده‌اش، داوران سرکش و رئیس‌های پرمخاطب با هیولاهای بادام زمینی می‌جنگند، Blaseball برای نقش آفرینان “Dungeons & Dragons” به همان اندازه جذاب است که برای افرادی که می دانند RBI چیست. یک طرح مفصل برای همه اینها وجود دارد که طرفداران از طریق رای دادن در انتخابات پایان فصل روی آن تاثیر می گذارند. توسعه دهندگان می گویند که تفاوت اصلی بین بیس بال و بلیزبال، مشارکت بازیکنان است – تصمیمات طرفداران می تواند بر روند لیگ تأثیر بگذارد، حتی قوانین بازی را تغییر دهد. ماهیت مشترک بازی به Blaseball کمک کرد تا یک پایگاه هواداران عمیقاً اختصاص داده شود – وجود دارد پادکست ها، موزیکال ها، فروشگاه های خیریه تحت مدیریت طرفداران، مراکز تجزیه و تحلیل داده ها، رسانه های خبری، حتی یک گروه بین المللی راک پرکار.

اعتبار تصویر: بلیزبال

اما اگر «جهان‌سازی گسترده، داوران سرکش و رئیس‌های پرمخاطب علیه هیولاهای بادام‌زمینی مبارزه می‌کنند» شما را گیج می‌کند، تنها نیستید. از آنجایی که تیم کوچک توسعه‌دهندگان در طول 24 فصل یک هفته جایگاه خود را پیدا کردند، داستان و داستان بازی برای حتی فداکارترین طرفداران آنقدر گیج‌کننده شد.

بنابراین، توسعه‌دهندگان Blaseball با سرمایه‌گذاری 3 میلیون دلاری در حال بررسی راه‌هایی هستند تا بازی را مدیریت‌تر و برای طرفداران جدید در دسترس‌تر کنند. آنها خط داستانی موجود را با جذب لیگ در یک سیاهچاله (نگران نباشید) باطل کردند و در ماه جولای تعطیل شدند.

اکنون، Blaseball تلاش خواهد کرد تا طرفداران جدید و قدیمی را با مدارهای کوتاه جذب کند. این سری از تست‌های کوتاه، Blaseball را به اصول اولیه بازمی‌گرداند و ورود هواداران جدید به بازی را آسان می‌کند. هر اتصال کوتاه دو هفته طول می کشد و پس از پایان هر یک، The Game Band نظرسنجی هایی را در مورد تجربه آنها از مکانیک جدید و قدیمی برای کاربران ارسال می کند. مدارهای کوتاه همچنین به Blaseball اجازه می‌دهد تا سیستم‌های شرط‌بندی و انتخابات جدید را آزمایش کند، بخش‌های جدایی‌ناپذیر بازی که از زمانی که Blaseball برای اولین بار در جولای 2020 عرضه شد، به‌طور معنی‌داری به‌روزرسانی نشده‌اند.

برای بررسی اولین اتصال کوتاه، کاربران می توانند در blaseball.com ثبت نام کنند، جایی که بازی ها در 1 نوامبر در ساعت 8 صبح به وقت محلی آغاز می شود.