Blueprint مجموعه B 16 میلیون دلاری را برای توسعه کسب و کار خود با عنوان “TechCrunch” افزایش می دهد

Blueprint Title ، یک استارتاپ insurtech که در زمینه بیمه عنوان فعالیت می کند ، صبح امروز اعلام کرد که سری B 16 میلیون دلاری را بسته است. دور جدید توسط Forté Ventures رهبری شد. این استارتاپ قبلاً 8.5 میلیون دلار سری A در هفته های پایانی سال 2019 جمع آوری کرده بود.

در حالی که Blueprint یک شرکت نوپا است و بنابراین در گروه بیمه های نو بیمه ای قرار می گیرد که در سه ماهه اخیر پیگیری کرده ایم ، زیرا تعدادی از شرکت های گروه به صورت عمومی منتشر شده اند ، اما تا حدودی متمایز است. طرح متفاوت از Roots و MetroMiles و Hippos است که از طریق IPO یا SPAC های سنتی آغاز شد. این تا حد زیادی به مشتریان تجاری می فروشد و محصول بسیار متفاوتی را ارائه می دهد.

شرکت های بیمه نئو که در یک سال و نیم گذشته به بازار عمومی رفتند به مصرف کنندگان می فروشند. برعکس ، طرح به گروه های حرفه ای فروخته می شود که به دنبال تجربه بهتر بیمه عنوان هستند. استیو برنمن ، مدیرعامل Blueprint ، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که این بدان معناست که مشتری های آن متشکل از مصرف کنندگان نیستند که امیدوارند محل اقامت اصلی خود را پوشش دهند.

این بدان معناست که فعالیت های شرکت در بازار از گروه های متمایز آن بر مصرف کننده متمایز است و مشخصات ضرر آن بسیار متفاوت است.

به گفته برنمن ، بیمه حق بیمه حدود 1 تا 4 درصد است ، که بسیار کمتر از بیمه خودرو است. این بدان معناست که مشخصات ریسک آن متفاوت است و قیمت آن کمتر انعطاف پذیر است. نسبت ضرر و زیان کمتر به بیمه نامه حق بیمه وجود دارد ، بنابراین هزینه و ارائه خدمات حتی از سایر انواع بیمه اهمیت بیشتری دارد.

به گفته مدیر عامل ، بازار بیمه عنوان در ایالات متحده امروز از چهار شرکت با حدود 90 درصد سهم بازار تشکیل شده است. و به لطف قوانینی که نیاز به قیمت گذاری عمومی در بسیاری از ایالت ها دارد ، در مورد قیمت گذاری برخی از بازیگران برجسته هم ترازی وجود دارد. نتیجه تمرکز بازار و هماهنگی م priceثر قیمت این است که برنمن فکر می کند کسب و کار بیمه 18 میلیارد دلاری باید واقعاً یک بازار 10 میلیارد دلاری باشد.

تماس ما با Blueprint اولین موردی بود که در آن یک استارتاپ درباره کوچک شدن بازار خود بحث کرد.

اما نکته منطقی است؛ اگر بیمه عنوان اشتباه تعیین شود و Blueprint به مشتریان شرکتی بفروشد ، به احتمال زیاد می تواند پوشش سوددهی را با قیمت پایین تر از بازار ارائه دهد-و در این روند سریع رشد کند. به نظر می رسد این امر صادق است ، زیرا این استارتاپ در انتشار خود اعلام کرده است که پیش بینی می کند 400 درصد درآمد در سال 2021 در مقایسه با 2020 داشته باشد.

این نرخ رشد آخرین دور شرکت مستقر در نشویل را توضیح می دهد و چیزی که ما تصور می کنیم یک افزایش شدید در ارزش گذاری آن بوده است.

Blueprint به عنوان بخشی از اعلامیه تامین مالی خود ، فاش کرد که شرکت بیمه Southwest Land Title ، یک شرکت پذیره نویسی را خریداری کرده است. برنمن گفت که برای کوچک کردن بازار بیمه عنوان از طریق قیمت مناسب تر ، شرکت او باید کامل باشد ، یعنی هم پوشش خود را بنویسد و هم آن را بفروشد. در غیر این صورت ، حاشیه در هر دو طرف عملیات نشت می کند.

طرح اولیه ، شبیه بیمه بعدی ، شرطی استارتاپی است که فروش بیمه به مشتریان تجاری یک تلاش پرسود خواهد بود. با توجه به اینکه ارائه دهندگان بیمه های نوین با تمرکز بر مصرف کننده مشاهده کرده اند که وال استریت ارزش خود را تغییر داده است ، تماشای رشد این گروه B2B بیشتر و سرانجام شروع آن جالب خواهد بود.