Bose’s QuietComfort 45 23 سپتامبر با قیمت 330 دلار وارد می شود – TechCrunch

پس از موجی از نشت ، Bose صبح امروز جدیدترین افزودنی را به هدفون های محبوب گوش خود معرفی کرد. ورزش QuietComfort 45 (که جایگزین 35 II می شود) باعث بهبود لغو بینی و 24 ساعت شارژ باتری ، بر اساس معیارهای Bose می شود. قیمت اصلی سفرهای هوایی 330 دلار است – 20 دلار ارزان تر از قیمت اولیه QC 35.

هدفون های جدید شبیه به نسل های گذشته هستند و بیشتر تغییراتی در آنها ایجاد شده است تا کمی راحت تر ، سبک تر و جمع و جورتر شوند. هدفون دارای دو حالت اصلی است: آرام و آگاه. اولی از فناوری حذف نویز بهبود یافته برای پاسخ به سر و صدای محیط استفاده می کند (بر خلاف ANC قدیمی همه کاره Bose). آگاه ، در عین حال اجازه می دهد تا صدا را با حالت شفافیت وارد کنید.

در جایی که برخی به طور کامل به پنل های لمسی تغییر کرده اند ، Bose دارای دکمه های فیزیکی است ، چهار عدد در گوش گوش سمت چپ برای میزان صدا ، قدرت و جفت شدن و یکی در سمت راست برای تغییر بین حالتهای حذف نویز وجود دارد. هنگام بهبود صدا هنگام استفاده از میکروفون داخلی برای مکالمه ، صدا بهبود یافته است.

اعتبار تصویر: بوز

باتری 24 ساعت پخش موسیقی دارد که از طریق USB C شارژ می شود. صفر تا کامل دو ساعت طول می کشد – یا اگر به مدت زمان زیادی فشار بیاورید ، می توانید سه ساعت در 15 دقیقه دریافت کنید.

دسته هدفون از زمانی که Bose اولین نسل از QuietComfort را در سال 2000 منتشر کرد ، به طور چشمگیری تکامل یافته است ، در نهایت در سال 2016 با QC 35 کاملاً بی سیم شد. اخیراً ، این دسته با احترام به برخی از آثار عالی از جمله سونی بسیار شلوغ تر شده است. و اپل ، اما Bose نمادین ترین نام در هدفون های بالای گوش است ، مخصوصاً برای سفرهای مکرر.

QC 45 رویکرد این شرکت را برای ساده نگه داشتن مسائل حفظ می کند. آنها برای فروش در 23 سپتامبر عرضه می شوند – شاید همه ما تا آن زمان دوباره با هواپیما سفر کنیم.