Bowery Farming همه ما را مجبور می کند که به آینده کشاورزی عمودی نگاه کنیم – TechCrunch

غذا است بسیار تغذیه کننده زندگی است، اما رشد در مقیاس نیز به طور فزاینده ای چالش برانگیز می شود. ترکیبی از رشد انفجاری و ناپایدار جمعیت، تغییرات آب و هوایی که توسط انسان ساخته شده و منابع آب پاکیزه کاهش یافته به کشت بیش از حد در سراسر جهان کمک می کند.

برای بسیاری از طرفداران آن، کشاورزی عمودی یک قطعه حیاتی برای حل این معما است، حتی با وجود اینکه شکاکان نیازهای شدید آن را به قدرت به عنوان یک مانع بزرگ در راه دستیابی به تاثیر مثبت بلندمدت آب و هوایی که وعده داده است ذکر می کنند.

بحران های وجودی تغییرات آب و هوایی و کمبود مواد غذایی باعث علاقه به اشکال جایگزین تولید غذا شده است، در حالی که نوآوری ها در فناوری پتانسیل ارائه این ایده ها را در مقیاس ایجاد کرده است.

پیگیری پایداری یک کاتالیزور کلیدی در شکل گیری Bowery Farming – و برای آن موضوع، توسعه کشاورزی عمودی به عنوان یک کل بود. بلایای آب و هوایی جهانی، شرکت‌ها و دولت‌ها را تشویق کرده است تا راه‌حل‌های در مقیاس بزرگ را به طور فزاینده‌ای کاوش کنند، و به همین دلیل است که سرمایه‌گذاران صعودی به طور فزاینده‌ای پول را به فضا پمپاژ می‌کنند – این شرکت در ماه می 300 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

شرکت هایی مانند Bowery برای نقشی که ممکن است در نهایت در کمک به تغییر شکل دهی ده هزار ساله کشاورزی ایفا کنند، تخیل مردم را به خود جلب کرده اند. این بحث بزرگی است، اما در دنیایی که به طور اجتناب ناپذیری به این ایده کشیده شده است که راه حل برای اصلاح خطاهای چندین دهه فناوری های مضر را می توان در خود فناوری یافت، تعجب آور نیست. این یک فکر امیدوار کننده است.

در بخش اول این TC-1، من به ریشه های کشاورزی Bowery و همچنین جنبش کشاورزی عمودی به عنوان یک کل نگاه خواهم کرد. من همچنین در مورد اینکه چگونه زلزله غم انگیز ژاپن در سال 2011 علاقه به مدل را تسریع کرد و همچنین بررسی خواهم کرد که چگونه این رویکردهای جدید در کشاورزی می توانند تغییرات مهمی را در زمینی با آب و هوای در حال تغییر ایجاد کنند.

ما دیگر در کانزاس نیستیم

بهترین راه برای درک یک مزرعه، بازدید از آن است، بنابراین من یک تور راه اندازی کردم تا ببینم Bowery در حال ساخت چه چیزی است. من قصد دارم زودتر برسم و برنامه‌های مبهمی برای پیاده‌روی به کافی‌شاپ مجاور، راه‌اندازی کمپ با کافئین و وای‌فای و آماده‌سازی برای روز دارم. با نزدیک شدن به مقصد، این طرح به سرعت لغو شد.

در حالی که کلاغ پرواز می کند، مرکز تحقیق و توسعه Bowery Farming در Kearny، نیوجرسی تقریباً پنج مایل از منهتن فاصله دارد، اما محله اطراف هیچ یک از نشانه های زندگی شلوغ شهری را در خود ندارد. فقط انبارهای صنعتی و چیزهای دیگر تا آنجا که چشم کار می کند.