BrightDrop ، واحد خودروهای برقی جنرال موتورز ، ون دوم کوچکتر را برای Verizon – TechCrunch معرفی می کند

BrightDrop جنرال موتورز به روند شگفت انگیز خود در بازار ادامه می دهد زیرا این خودروساز بخش های تجاری و تحویل محموله های آخرین کیلومتر بازار را هدف گرفته است. BrightDrop روز سه شنبه اعلام کرد که دومین خودرو تحویل را به مجموعه خود اضافه می کند و غول مخابراتی Verizon به عنوان اولین مشتری احتمالی آن است.

علاوه بر این ، جنرال موتورز اعلام کرد اولین ساخت وانت پرچمدار EV600 خود را به پایان رسانده است ، از این تعداد حداقل 500 خودرو تا تعطیلات به FedEx Express خواهند رفت. GM در بیانیه ای اعلام کرد که این سریعترین برنامه خودرویی است که در تاریخ خودروساز به بازار عرضه شده است.

این خودروساز مشتری دوم EV600 را با Merchants Fleet به دست آورد ، که در ماه فوریه اعلام کرد که 12،600 خودرو خریداری می کند.

Verizon از خودروی EV410 متوسط ​​جدید به عنوان بخشی از ناوگان تعمیر و نگهداری و سرویس دهی خود استفاده خواهد کرد. این دو شرکت اندازه سفارش و سایر شرایط را فاش نکردند.

ون جدید بیش از 400 فوت مکعب فضای بار دارد و طول آن کمی کمتر از 20 فوت است. جنرال موتورز گفت که این وسیله نقلیه برای مانور در فضاهای شلوغ ، مانند مناطق شهری ، به ویژه در بخش تحویل مواد غذایی آنلاین و بخش های تعمیر و نگهداری مخابرات ایده آل است.

این خودروساز می گوید مدیران ناوگان سالانه 7000 دلار با استفاده از EV600 در مقایسه با خودروهای موتور احتراق داخلی صرفه جویی می کنند.

برد هر دو خودرو بر روی پلت فرم باتری Ultium خودروساز 250 کیلومتر تخمین زده می شود و وزن آنها کمتر از 10000 پوند است. EV410 به EV600 ملحق می شود تا در مرکز CAMI GM در Ingersoll ، انتاریو تولید شود. جنرال موتورز گفت که با یک تامین کننده آمریکایی در میشیگان برای تولید اولیه کم حجم همکاری می کند ، زیرا کارخانه CAMI از نوامبر 2022 در حال افزایش تولید EV600 است.

معرفی BrightDrop در ابتدای سال جاری میلادی نشان دهنده علاقه شدید جنرال موتورز به تنوع بخشیدن به فرصت های بازار است ، زیرا این شرکت به دنبال محدود کردن بخش های تجاری و تحویل آخرین مایل است. جنرال موتورز برای رسیدن به آنجا حدود 1 میلیارد دلار کانادا (788 میلیون دلار) سرمایه گذاری می کند تا کارخانه CAMI را به اولین تأسیسات تولید ون برقی کانادایی تبدیل کند.

بخش حمل و نقل و تحویل الکتریکی مطمئناً فرصتی بزرگ برای جنرال موتورز و دیگر خودروسازان است. Verizon بخشی از گروهی از شرکتها از جمله FedEx و UPS است که گفته اند انتشار گازهای گلخانه ای خالص را از فعالیت خود حذف یا حتی حذف خواهند کرد.