Builder.io قصد دارد توسعه دهندگان را از رویکرد بدون کد خود در ویترین های دیجیتالی خوشحال کند-TechCrunch

هر کسب و کار تجارت الکترونیکی باید دائماً ویترین دیجیتالی خود را تغییر دهد تا از ارائه دقیق موجودی اطمینان حاصل شود. اما برای راه اندازی یک محصول جدید یا آزمایش مکان صفحه اصلی اغلب نیاز به استفاده از توسعه دهندگان مشغول برای راهنمایی است ، که این روند را کند می کند.

Builder.io معتقد است که مشتریان باید بتوانند انواع تجارب تجاری مورد نظر خود را مانند یک سیستم کشیدن و رها کردن ایجاد کنند تا بتوانند بدون پشتیبانی توسعه دهندگان به سهام فناوری خود متصل شوند.

امروز ، شرکت 14 میلیون دلار از Greylock ، با مشارکت Imaginary Ventures و گروهی از سرمایه گذاران فرشته ، از جمله بنیانگذار و مدیرعامل Everlane ، مایکل پریسمن ، مدیر فنی Hopin Anthony Kennada و Adam Blitzer ، COO Datadog اعلام کرد.

استیو سیول و برنت لاکس ، بنیانگذاران شرکت ، این مشکل را هنگامی که با هم در ساختن برنامه های کاربردی وب در شرکت تجارت الکترونیک مد ShopStyle کار می کردند ، نشان دادند. مدیرعامل سیول گفت که این شرکت یکی از اولین کسانی بود که بدون سر کار کرد ، به این معنی که برنامه های جلویی را از پشتی جدا می کند تا بتوانند به طور مستقل بدون تأثیر بر دیگری به روز شوند.

با این حال ، هنگام به روز رسانی صفحات ShopStyle ، آنها با سیل درخواست های غیر توسعه دهندگان برای کمک به روز رسانی و آزمایش صفحات روبرو شدند و این بسیار قریب به اتفاق شد.

سیول به TechCrunch گفت: “ما واقعاً به مدیریت محتوا فکر نمی کردیم.” “ما آمادگی این کار را نداشتیم. ما این زیرساخت API خوب را داشتیم ، اما راهی برای مدیریت این موارد نداشتیم. “

به طور معمول برای دریافت چیزی مانند یک دکمه جدید در یک صفحه وب ، این درخواست ممکن است به مهندس برسد و در صورت یک اولویت در یک ماه انجام شود.

وی افزود: برای بررسی زمان بندی ، تیم بازاریابی اغلب صفحات خود را با استفاده از نرم افزارهای دیگر ایجاد می کنند و سپس آن را در سایت شرکت ادغام می کنند ، که باعث کند شدن وب سایت می شود.

سیول اضافه کرد: “کد برای بازرگانان تنگنایی است و واقعیت این می شود که آنها چیز جدیدی نمی سازند یا چیزی را آزمایش نمی کنند ، زیرا زمان زیادی طول می کشد و بسیار گران است.”

در عوض ، Builder.io جریان مناسب وب را با یک ویرایشگر بصری کشیدن و رها کردن و سیستم مدیریت محتوا بدون سر فراهم می کند تا بازاریابان ، مدیران محصول یا طراحان بتوانند از اجزای موجود استفاده کنند یا برای ایجاد محتوا ، اجزای خود را ایجاد کنند. A/B تست کرده و تبدیل مورد نیاز آنها را اندازه گیری می کند.

از زمان راه اندازی ابزار تجارت در سال 2019 ، این شرکت شش برابر رشد مشتری در سال را شاهد بوده است و اکنون با بیش از 400 مشتری از جمله Everlane ، Alo Yoga ، Afterpay و Vistaprint همکاری می کند. همچنین Misko Hevery موسس Angular را به عنوان مدیر ارشد فناوری خود به ارمغان آورد.

این رشد باعث شد که شرکت به دنبال بودجه جدیدی برای استخدام نیروی اضافی در پشتیبانی و فروش باشد. در سال 2020 با Shopify یکپارچه سازی بومی را آغاز کرد و با اعلام بودجه ، از اتصالات جهانی نیز رونمایی می کند تا شرکت های تجاری بتوانند بدون تغییر کد با هر پلت فرم تجاری یا API بدون سر ، ادغام شوند و همچنین توسعه دهندگان اتصالات خود را به داده ها بسازند. منابع

سیول می گوید: “ما می خواهیم به جایی برسیم که هر شخصی بتواند به راحتی چیزی بسازد و بداند چگونه هر چیزی را که تصور می کند ایجاد کند.”

مایک دوبو ، شریک Greylock و یکی از اعضای هیئت مدیره Builder ، می گوید که او هنگام کار در Stitch Fix ، جایی که اولین استخدام رشد داخلی بود ، این مشکل را به طور مستقیم مشاهده کرد.

یکی از مشکلاتی که وی به دنبال داشت کاهش وابستگی به توسعه دهندگان و انجام عملیات بیشتر بدون سر بود. به ازای هر صفحه جدیدی که شخصی می خواست آن را بچرخاند ، به انتهای نشانه می رسید. Duboe اضافه کرد: تجار اغلب مهندس ندارند یا تعداد کمی از آنها ، و هرگونه محصول جانبی که به سایت اضافه شود سرعت را کاهش می دهد.

او گفت: “استیو و برنت قبل از تبدیل شدن به فرهنگ لغت با این چیزها زندگی می کردند.” “آنها همچنین مکمل های جالبی هستند: استیو دارای درجه یک رهبر فنی است ، و استخدام بنیانگذار Angular به عنوان CTO باعث شده است که این شرکت یک آهنربای استعدادی باشد. ما قبل از این اتفاق سرمایه گذاری کردیم ، اما او اشتیاق زیادی دارد و به عملکرد اهمیت می دهد. برنت از نظر محصول و تجارت پیشرو است و هر دو همدلی عمیقی دارند. “