Bzaar 4 میلیون دلار دریافت می کند تا خرده فروشان آمریکایی بتوانند محصولات خانه ، شیوه زندگی خود را از هند تهیه کنند – TechCrunch

مشاغل کوچک در ایالات متحده در حال حاضر روش جدیدی برای تأمین کالاهای خانه و شیوه زندگی از تولیدکنندگان جدید دارند. Bzaar ، یک بازار مرزی بین مشاغل و تجارت ، خرده فروشان را با بیش از 50 تولید کننده آماده صادرات در هند متصل می کند.

این شرکت آمریکایی مستقر در روز دوشنبه اعلام کرد که 4 میلیون دلار سرمایه به سرمایه گذاری به رهبری Canaan Partners و شامل سرمایه گذاران فرشته Binny Bansal ، بنیانگذاران PhonePe ، Sameer Nigam و Rahul Chari ، Lee Fixel بنیانگذار Addition و بنیانگذار Helion Ventures ، جمع آوری کرده است. آشیش گوپتا.

نیشانت ورمان و پراسانت نایر بازار را در سال 2020 تاسیس کردند و شرکت خود را مانند “نمایشگاه بدون مرز” می دانند. قبل از تأسیس Bzaar ، ورمان در Flipkart مستقر در بنگلور بود تا اینکه در سال 2018 توسط Walmart خریداری شد. او سپس در Canaan Partners در ایالات متحده بود.

وی افزود: “ما فکر می کنیم 10 سال آینده تجارت جهانی با 100 سال گذشته متفاوت خواهد بود.” “به همین دلیل است که ما فکر می کنیم این تجارت باید وجود داشته باشد.”

به طور سنتی ، خریداران کوچک آمریکایی در قطب های تولید مانند چین ، روی زمین نمی ایستادند تا محموله های کالا را به همان روشی که خرده فروشان بزرگ مدیریت می کردند ، مدیریت کنند. ورمان گفت ، سپس علی بابا در اواخر دهه 1990 آمد و به عنوان دروازه بان خریدهای فرامرزی فعالیت کرد. واردات کالاهای آمریکایی از چین در سال 2019 بالغ بر 451.7 میلیارد دلار بوده است ، در حالی که واردات کالاهای آمریکایی از هند در سال 2019 87.4 میلیارد دلار بوده است.

تصویر صفحه نمایش بازار. اعتبار تصویر: بازار

وی افزود: خریداران کوچک می توانستند کالاهای خانه و شیوه زندگی خود را خریداری کنند ، اما معمولاً از طریق همان فروشندگان انجام می شد و اغلب انتخاب منحصر به فردی وجود نداشت و همچنین کالاها به صورت دست ساز یا با استفاده از مواد ارگانیک در دسترس نبودند.

با بازار ، خریداران کوچک می توانند بیش از 10 هزار کالای عمده فروشی را در بازار خود از سایر کشورها مانند هند و آسیای جنوب شرقی خریداری کنند. این شرکت تضمین می کند که محصولات ظرف دو هفته وارد می شوند و تمام تدارکات بسته بندی و حفاظت از خریدار را مدیریت می کنند.

ورمان و نایر در ماه آوریل بازار را راه اندازی کردند و هزاران کاربر در سه قاره طی شش ماه از این پلت فرم خرید کردند. ورمان گفت ، در همین حال ، محصولات موجود در بازار تا 50 درصد ارزان تر از سیستم عامل های داخلی ایالات متحده هستند ، در حالی که انتخاب SKU هر ماه دو برابر می شود.

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا در بازاریابی سرمایه گذاری کند تا جلوی خریداران را بگیرد و روی فناوری خود سرمایه گذاری کند تا ویژگی فهرست نویسی خود را پیش ببرد تا کالا از گمرک به طور یکپارچه عبور کند. ورمان که می خواهد ویژگی های جدیدی را برای مشتریان مشاغل کوچک خود ارائه دهد ، همچنین قصد دارد یک ویژگی اعتباری ایجاد کند تا خریداران بتوانند اقساط خود را تا 90 روز بعد پرداخت کنند.

وی افزود: “ما احساس می کنیم این یک بار در زندگی است که چگونه تجارت جهانی کار می کند.” “شما برای انجام این کار به تیم مناسب نیاز دارید زیرا مشکل بردن محصولات از یک شهر کوچک در ویتنام به نشویل بسیار پیچیده است. با زیرساخت های ما ، خبر خوب این است که در حال حاضر مغازه ها و خریداران وجود دارد و ما آنها را به هم می چسبانیم تا تجربه ای یکپارچه را برای خریداران رقم بزنیم. “