Citcon 30 میلیون دلار جمع آوری می کند تا پرداخت با کیف پول تلفن همراه را به آسانی با کارت اعتباری پرداخت کند – TechCrunch

سیتکون، ارائه دهنده پرداخت کیف پول همراه ، مبلغ 30 میلیون دلار در دور سری C با همکاری Norwest Venture Partners و Cota Capital سرمایه گذاری کرده است.

Sierra Ventures و Sonae IM نیز به تامین مالی پیوستند ، که مجموع جمع آوری Citcon مستقر در سن خوزه از ابتدای سال 2015 را به نزدیک به 50 میلیون دلار می رساند.

ماموریت سیتکون ساده است: به تجار اجازه می دهد تا پرداخت ها را با کیف پول موبایل و ارزهای جایگزین “با همان سهولتی که پرداخت های سنتی با کارت اعتباری امروز را پردازش می کنند” بپذیرند.

قبل از شروع به کار Citcon ، هوانگ چهار سال را به عنوان معمار سیستم های اصلی در Visa گذراند ، جایی که وی s را رهبری کردطراحی و توسعه معماری ystem برای چندین محصول ، از جمله درگاه پرداخت تلفن همراه و بستر بازخرید پاداش های مبتنی بر کارت.

Citcon بر این اساس ساخته شده است که پرداخت های تلفن همراه برای خریداران و بازرگانان تجربه خرید و پرداخت بدون تماس و کاربر پسندتر ، امن تر و ایمن تر را فراهم می کند. و این بود قبل از بیماری همه گیر COVID-19 افزایش پرداخت های بدون تماس را تسریع کرد.

واضح است که Citcon کار درستی انجام می دهد. با نزدیک شدن به پایان سال 2021 ، حجم پرداخت سالیانه Citcon حدود 1 میلیارد دلار است که بیش از 300 درصد رشد سالانه را نشان می دهد. به گفته هوانگ ، درآمد نیز به همان میزان افزایش یافته است.

فناوری پرداخت استارتاپ یکپارچه شده است با سیستم های POS و تجارت الکترونیکی مانند Toshiba ، Oracle ، Cegid ، Shopify و SAP. و آن در بیش از 30،000 سایت و مکان تجار ، از جمله L’Oréal ، Tumi ، Texas Instruments ، Macy’s و Panda Express مستقر شده است.

به گفته هوانگ ، Citcon چیزی را ارائه می دهد که Apple Pay و Google Pay ارائه نمی دهند.

او توضیح داد: “برنامه ما نرم افزاری است و بر خلاف Apple Pay یا Google Pay ، نیازی به بانک یا کارت اعتباری متصل به کیف پول ندارید.” “ما یک API یکپارچه برای روش های پرداخت تلفن همراه و روش های جایگزین (APM) داریم.”

هوانگ گفت ، زیرساخت های پرداخت سنتی به گونه ای طراحی نشده بود که کیف پول موبایل را بپذیرد ، بنابراین تجار مجبور بودند با اجرای زیادی روبرو شوند. از آنجا که Citcon یک ادغام API واحد برای یک تاجر انجام می دهد ، به آن تاجر اجازه می دهد بیش از 100 کیف پول تلفن همراه در سراسر جهان بپذیرد.

روند از به گفته هوانگ ، کیف پول های مبتنی بر نرم افزار برای پرداخت ها طی چند سال گذشته در سطح جهان شتاب گرفته است. و Citcon آماده است تا از این روند استفاده کند.

هوانگ به TechCrunch گفت: “چین یک جامعه تقریباً بدون پول است و ساکنان آن از این نوع کیف پول به طور گسترده استفاده می کنند ، اما در سراسر جهان شتاب می گیرد.” به عنوان مثال ، در ایالات متحده این استارتاپ با PayPal/Venmo کار می کند تا این کیف پول نرم افزاری را برای کاربران خود فعال کند. همچنین با کلارنا برای ایجاد کیف پول “اکنون بخرید ، بعداً پرداخت کنید” همکاری کرده است.

با نگاهی به آینده ، سیتکون قصد دارد از سرمایه جدید خود برای افزودن به 100 نفر از تعداد فعلی خود استفاده کند و در سطح جهانی گسترش یابد. در حال حاضر دفاتر آن در ایالات متحده ، کانادا ، اروپا و آسیا وجود دارد. این چشم انداز گسترش سریع “خارج از کشور” با تمرکز ویژه بر آمریکای لاتین و بازار آسیا و اقیانوسیه است.

پریتی یوسف چوکسی ، شریک Norwest Venture Partners گفت که شرکت او ابتدا به تیم رهبری Citcon کشیده شد. شهوانگ و رئیس و COO وی جانگ به عنوان “رهبران فکری” در دنیای پرداخت ها توصیف شده اند. این زن و شوهر ، هر دو بومی چین هستند و می توانند دیدگاهی بین المللی در مورد چگونگی پیشرفت کیف پول های موبایل در ایالات متحده ارائه دهند.

وی از طریق ایمیل نوشت: “این مهم است زیرا چندین موضوع کلیدی در مورد پرداخت های تلفن همراه در ایالات متحده و خارج از کشور وجود دارد.” برای اولین بار ، کیف پول های موبایل کارت اعتباری را پشت سر گذاشته اند و به عنوان پرکاربردترین روش پرداخت در سطح جهان تبدیل شده اند و انتظار می رود کیف پول های موبایل فعال از 2.8 میلیارد در سال 2020 به 4.8 میلیارد در سال 2025 برسد.

“در ایالات متحده ، آنها به سرعت سهم خود را به دست می آورند با توجه به کیف پول های جدید (مانند رمزنگاری ، خرید کن ، پرداخت پلتفرم های بعدی و کیف پول های جدید) در بین مصرف کنندگان جوان بیشتر محبوبیت پیدا کرده است و به دلیل شیوع همه گیر مصرف کنندگان/بازرگانان به سمت پرداخت بدون تماس ،” چوکسی افزود.

او همچنین تحت تأثیر توانایی شرکت برای کنترل چالش های پیروی از هر کیف پول و کشوری که در آن فعالیت می کند ، قرار گرفته است.

چوکسی گفت: “این امر با توجه به نظارت نظارتی در مورد جریان پرداخت در ایالات متحده و سراسر جهان بسیار مهم است.”

بن مالکا ، شریک Cota Capital گفت که شرکت او روند استفاده از مناقصه جایگزین را در سطح جهانی و ایالات متحده از نزدیک دنبال می کند.

وی گفت: “در حالی که ما معتقدیم هنوز در مراحل ابتدایی هستیم ، فرصت فوق العاده ای در بازار برای فعال کردن انواع مختلف پرداخت وجود دارد.” “ما تحت تأثیر چاک و تیمش قرار گرفتیم. آنها دارای تجربه عمیقی در صنعت پرداخت و هوشمندی مناسب برای ایجاد یک شرکت پرداخت جهانی هستند. “