Clubhouse Wave را اعلام می کند و راه اندازی اتاق های خصوصی معمولی را آسان تر می کند – TechCrunch

امروز ، Clubhouse در حال راه اندازی Wave است ، ویژگی ای که راه اندازی اتاق های خصوصی با دوستان را هنگام مشاهده آنلاین بودن آنها آسان تر می کند. Wave که به صورت جهانی در iOS و Android موجود است ، جایگزین شروع یک اتاق خصوصی با دوستان می شود. شما می توانید به طور همزمان برای چند نفر دست تکان دهید ، مادامی که شما را دنبال کنند ، و هرکسی که قبول کند به عنوان سخنران به اتاق خصوصی شما ملحق می شود.

برای ارسال موج ، با کشیدن انگشت به راست یا ضربه زدن به نماد نقاط در سمت چپ پایین صفحه ، به راهرو بروید. سپس ، روی دکمه موج در کنار نام افرادی که می خواهید با آنها چت کنید ضربه بزنید. این افراد به شما اطلاع می دهند که آنها را به اتاقی دعوت کرده اید – اگر درخواست را رد کنند ، نمی دانید. اگر آنها قبول کردند ، می توانند با شما و هر کس دیگری که دعوت شما را پذیرفت به یک اتاق خصوصی اضافه شوند.

در حالی که منتظر هستید تا دوستان با شما ارتباط برقرار کنند ، می توانید برنامه را مرور کرده و به اتاقهای دیگر بپیوندید – وقتی شخصی از Wave شما به اتاق خصوصی شما ملحق می شود ، به شما اطلاع داده می شود. در حین مرور ، یک نوار Wave کوچک روی صفحه ظاهر می شود که در صورت غرق شدن در مکالمه دیگر ، لغو Wave را آسان تر می کند.

اعتبار تصویر: باشگاه

اگر کسی قوانین را نقض کرد ، هنوز هم می توان به اتاقهای خصوصی گزارش داد. Clubhouse به TechCrunch گفت که اگر شخصی به افرادی که یکدیگر را مسدود کرده اند اشاره کند ، اولین فردی که به آن بپیوندد دسترسی خواهد داشت ، اما شخص بعدی اجازه ورود نخواهد داشت ، زیرا کاربر در اتاق آنها را مسدود کرده است.

این ویژگی از امروز شروع به کار می کند ، اما کاربران برای دسترسی باید آخرین نسخه Clubhouse را بارگیری کنند. موج بود اولین بار مشاهده شد توسط محقق برنامه Jane Manchun Wong هفته گذشته – Clubhouse همراه بازی کردبه

اعتبار تصویر: باشگاه

اگرچه Clubhouse در یک پست وبلاگی اعلام کرد که روزانه بیش از 700000 اتاق روی این برنامه ایجاد می شود ، اما استارتاپ تحت فشار است تا با شرکت های معتبرتری مانند فیس بوک ، توییتر ، Spotify و Discord رقابت کند ، که روی صدای زنده خود سرمایه گذاری کرده اند. محصولات

Clubhouse در ماه مه برای Android راه اندازی شد و در ماه جولای از نسخه بتا خارج شد-اما بر اساس برآوردهای شرکت تجزیه و تحلیل برنامه SensorTower ، Clubhouse فقط در ماه گذشته حدود 1.7 میلیون نصب جهانی داشته است که نسبت به ماه قبل از ماه ژوئیه حدود 2.6 میلیون نفر 35 درصد کاهش یافته است. بهترین ماه ثبت شده در ماه فوریه بود ، زمانی که 9.6 میلیون بار دریافت کرد. تا به امروز ، SensorTower تخمین می زند که Clubhouse 32.2 میلیون بار بارگیری شده است.

Clubhouse اخیراً از ارتقاء هایی مانند Backchannel ، یک ویژگی پیام رسانی و پشتیبانی از صدای فضایی ، که تجربه ای بیشتر از زندگی در یک اتاق پر از مردم را ارائه می دهد ، ارائه کرده است. اما این برنامه هنوز زیرنویس زنده ای ندارد و برای کاربران ناشنوا یا کم شنوا غیرقابل دسترسی است. اتاقهای صوتی زنده فیس بوک و فضاهای توییتر از قبل از این ویژگی پشتیبانی می کنند.