Coral Capital صندوق سوم را با 128 میلیون دلار برای استارتاپ های ژاپنی بسته است – TechCrunch

Coral Capital ، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در توکیو ، امروز اعلام کرد که سومین صندوق خود ، Coral Capital III را بسته است و 128 میلیون دلار (14 میلیارد ین) جمع آوری کرده است. کل دارایی های تحت مدیریت Coral Capital (AUM) در حال حاضر 275 میلیون دلار است.

شرکای محدودی در این خودرو شامل Mizuho Bank ، Mitsubishi Estate ، Shinsei Bank ، Pavilion Capital ، Founders Found ، Dai-ichi بیمه عمر ، GREE و سرمایه گذاران موسسه داخلی و بین المللی فاش نشده هستند.

مدیرعامل و شریک موسس رینی به TechCrunch گفت که Coral Capital ، که توسط دو شریک جیمز رینی و یوهی ساویاما تأسیس شده است ، به سرمایه گذاری در شرکت های بذر و مراحل اولیه در ژاپن ادامه می دهد و اولین چک ها را از 500000 دلار تا 5 میلیون دلار به کار می گیرد و همچنین بودجه بعدی را تأمین می کند.

“ما چندین سرمایه گذاری بزرگ بعدی انجام داده ایم-20 میلیون دلار در SmartHR و 17 میلیون دلار در Graffer. ما همچنین بخش قابل توجهی از آخرین بودجه خود را برای سرمایه گذاری بعدی اختصاص دادیم. ” رینی ادامه داد که حدود 30 درصد از صندوق سوم آن از سرمایه گذاران جهانی از جمله ایالات متحده ، آسیا و اروپا است و Coral Capital می خواهد پلی برای رسیدن به مقیاس بین المللی بین شرکت های نمونه کار خود در ژاپن و جامعه سرمایه گذاری خطرپذیر جهانی باشد.

رینی گفت ، چیزی که آخرین صندوق را منحصر به فرد می کند این است که عمر صندوق طولانی تری دارد و می تواند به 14 سال افزایش یابد. رینی به TechCrunch گفت: “ما می خواهیم بنیانگذاران ما بر ساختمان بدون فشار VC به دنبال خروج سریع تمرکز کنند.” رینی خاطرنشان کرد: دو صندوق قبلی آن حدود 10 سال عمر داشتند.

Riney و Sawayama ، که بنیانگذاران 500 استارتاپ ژاپن بودند ، اولین صندوق خود را با همکاری 500 استارتاپ در فوریه 2016 راه اندازی کردند. Coral Capital صندوق دوم 45 میلیون دلاری خود را با نام تجاری خود در فوریه 2019 ایجاد کرده است. به

به گفته رینی ، Coral Capital در بیش از 80 شرکت در ژاپن سرمایه گذاری کرده و از 7 شرکت خارج شده است. این شرکت سرمایه گذاری های زیادی از جمله SmartHR ، Graffer ، GITAI و Kyoto Fusioneering انجام داده است.

رینی به TechCrunch گفت ، این شرکت روی سرمایه گذاری تحول دیجیتالی در زمینه هایی از جمله SaaS ، بیمه ، fintech ، مراقبت های بهداشتی ، فناوری عمیق ، شرکت های مهندسی تلفیقی ، شرکت های روباتیک تمرکز خواهد کرد.

رینی گفت ، اکوسیستم استارتاپی ژاپن در حال پیشرفت در حال پیشرفت نسبت به 9 سال پیش است. به گفته رینی ، هنگامی که رینی و ساویاما سرمایه گذاری خود را در شرکت های نوپا و استارتاپ در مراحل اولیه آغاز کردند ، جهان استارت آپ در این کشور یک جعبه سیاه بود. وی گفت که سالانه کمتر از یک میلیارد سرمایه گذاری در استارتاپ ها و تقریباً هیچ گونه تک شاخ در ژاپن انجام نمی شود و اطلاعات کافی در ژاپنی در مورد شرکت های ساختمانی وجود ندارد.

رینی گفت ، بسیاری از استارتاپ های ژاپنی در حال حاضر از عرضه اولیه سهام خودداری کرده و مبلغ بیشتری را در مراحل بعدی جمع آوری می کنند.

سرمایه گذاری سالانه راه اندازی ژاپن 5 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، با 6 اسب شاخدار از جمله شرکت نمونه کار Coral Capital ، در حالی که این رقم در سال 2012 تنها 600 میلیون دلار بود. سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری سالانه هیچ چیز وقتی در نظر گرفته شود که ایالات متحده و چین ده ها میلیارد دلار جذب می کنند ، رینی گفت ، و حتی کشور همسایه کره حدود 4 میلیارد دلار جذب می کند و کوپانگ را تولید می کند. رینی افزود: “ما می توانیم بهتر عمل کنیم و خواهیم کرد” و Coral Capital همچنان به حمایت و نقش مهمی در پیشبرد اکوسیستم در ژاپن ادامه می دهد.

Coral Capital همچنین قصد دارد رسانه خود را ، Coral Insights ، دو برابر کند و برای ساختن جامعه خود کارمند استخدام کند. رینی گفت ، بسیاری از بنیانگذاران ، کارکنان و سرمایه گذاران استارتاپ مطالبی را در مورد آموخته های خود منتشر می کنند و این امر برای همه افراد در اکوسیستم بالا می رود و ژاپن بسیار شبیه به دره سیلیکون شده است.