Countable 12 میلیون دلار برای جوامع تجاری مجازی به ارمغان می آورد – TechCrunch

شرکت مشارکت تجاری Countable 12 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد تا مارک ها بتوانند به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کنند ، حتی به نحوی که ارزشها و موضع برند را در مورد مسائل نشان دهد.

سرمایه گذار فعلی Canaan Partners رهبری دور را بر عهده داشت و Ulysses Management و Global Catalyst Partners به ​​او ملحق شدند. بارت مایرز ، مدیرعامل Countable به TechCrunch گفت ، در مجموع ، این شرکت از زمان تاسیس شرکت در سال 2014 حدود 16 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

در واقع ، این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو در زمینه روزنامه نگاری مبتنی بر راه حل فعالیت خود را آغاز کرد و محتوا را در اطراف جوامع و افرادی که می خواستند نتایج را به دست آورند ، ارائه دهد. هنگامی که Countable در سال 2017 متمرکز شد ، Canaan Partners در دور اول سرمایه گذاری کرد و به انتقال شرکت به یک سازمان SaaS سازمانی کمک کرد.

“بسیاری از چیزها با رسانه های اجتماعی به سرعت تغییر می کند ، که از برخی جهات سمی تر شده و نسبت به ایمنی و امنیت کاربران خود اعتماد چندانی ندارد و همچنین برخی از کنترل هایی را که مارک ها باید با مخاطبان خود در ارتباط داشته باشند ، از بین می برد. شرایط ، “مایرز گفت. “قبلاً دسترسی و ترافیک ویروسی رایگان داشتید ، اما این امر از بین رفته است ، و اکنون بازی با پرداخت هزینه است ، که برای دسترسی ارگانیک به مردم چندان خوب نیست.”

در عوض ، Countable از نکات مثبت رسانه های اجتماعی برای ایجاد فناوری استفاده می کند که ارتباطات معتبرتری را پرورش داده و نتایج تجاری و اجتماعی را تسهیل می کند. مایرز آن را “مانند کاری که Shopify با سبد خرید انجام داد ، ما برای مشارکت در جامعه انجام می دهیم”.

نحوه عملکرد این شرکت به شرح زیر است: این شرکت با برندها همکاری می کند تا ظاهر سایت خود را مشخص کند ، از جمله اهداف ، جدول زمانی و فرایندهای بازخورد. پس از راه اندازی سایت ، مارک ها می توانند مخاطبان کارکنان ، مصرف کنندگان و شرکای خود را مدیریت کنند. این می تواند مواردی را فراتر از یک دکمه “مانند” ترویج کند و از شبکه “Causes” Countable متشکل از بیش از 190 میلیون نفر استفاده کند.

سپس این شرکت تجزیه و تحلیل های تجاری را در مورد نحوه رشد جامعه و بینش در مورد درآمد ، حفظ و نوآوری ارائه می دهد. در سمت جامعه ، اعضا می توانند با نام تجاری درگیر شوند ، حتی توصیفات ویدیویی را ضبط کرده و در رویدادهای مربوط به هدف شرکت کنند.

Countable بیش از 120 “پیاده سازی” برای مارک هایی مانند Starbucks انجام داده است ، که از آن برای مشارکت کارکنان ، Uber ، Patagonia ، Levi’s و PG&E استفاده می کند ، که مایرز می گوید از سایت خود برای ارائه نکات و منابع به صاحبان خانه و مشاغل در مورد نحوه آماده شدن برای شرایط اضطراری استفاده می کند.

وی افزود: “ما به برندها قدرت زیادی برای افزایش مشارکت و اندازه گیری اثربخشی می دهیم.” “آنها می توانند بازخورد بخواهند یا مخاطبان خود را تشویق کنند تا مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و آن را به انگیزه های استقرار پیوند دهند.”

در سال گذشته ، درآمد شرکت نزدیک به 300 درصد افزایش یافت. درآمد مکرر سالانه 277 increased افزایش یافته و جذب مشتری و استفاده از سایت را بیش از دو برابر کرده است.

برای ادامه دستیابی به این رشد و مقیاس بندی فعالیت های تجاری خود ، مایرز انتظار دارد که بودجه جدید را در توسعه محصول ، عرضه به بازار ، گسترش ادغام بین المللی و شخص ثالث به کار گیرد. این برنامه همچنین به عنوان یک پایگاه راه اندازی برای تبادل اجتماعی نشانه های اجتماعی عمل می کند.

وی افزود: “مارک ها به طور فزاینده ای مایل به گفتگو با مشتریان هستند و انجام این کار بیشتر در همه جا نتیجه می دهد.” “اگر شما جامعه خود را دارید ، درها را از نظر انگیزه باز می کند ، راهی برای تعیین مقدار و ارائه راه هایی به مشتریان برای سرمایه گذاری بیشتر در این تجربه است.”