Daily Crunch: OpenAI، Anthropic و Stability AI نیمی از صندوق هوش مصنوعی 240 میلیون دلاری Sound Ventures را دریافت می کنند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

روز گوگل مبارک! دیواری از اخبار جالب از غول جستجو و هر چیز دیگر در رویداد I/O آن منتشر شده است. کریستین همه چیزهایی را که گوگل تا کنون در I/O اعلام کرده است، خلاصه کرد، بنابراین این مکان خوبی برای شروع است.

همچنین، زمانی که TechCrunch رئیس ارشد باشد، این یک رفتار نادر است جوی چیزی را در سایت به اشتراک می‌گذارد و نحوه ایجاد اختلال در TechCrunch Disrupt را توضیح می‌دهد: 8 مرحله، 3 روز، 1 شهر. در حالی که در مورد موضوع Disrupt هستید، در اینجا شانس شما برای رای دادن به میزگردها و میزگردهایی که می خواهید در این رویداد وجود دارد.

عشق زیاد، کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • خرج کننده بزرگ: کانی با افی اپستاین از ساوند ونچرز صحبت کرد تا سه شرکت خوش شانس بخش بزرگی از صندوق جدید هوش مصنوعی این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر را دریافت کنند.
  • شی پرنده شناسایی شده: دارل گزارش هایی در مورد برنامه Vast و SpaceX برای قرار دادن اولین ایستگاه فضایی تجاری در مدار در سال 2025. و بررسی کنید آریادر بخش Big Tech وارد Vast شوید.
  • شما دنیا را در کف دست خود دارید: گوگل PALM 2، نسل بعدی مدل زبان بزرگ خود را راه اندازی کرد. فردریک می نویسد که «PaLM 2 ابزار چت به روز شده Google Bard را نیرو می دهد و به عنوان مدل پایه اکثر ویژگی های جدید هوش مصنوعی این غول موتور جستجو عمل می کند. آنچه را که تا به حال در اخبار Google I/O داشته ایم در بخش Big Tech ببینید.

استارتاپ ها و VC

استارتاپ تحویل خودمختار Nuro در بحبوحه یک بازسازی است که منجر به اخراج کارکنان و انتقال منابع از عملیات تجاری و به سمت تحقیق و توسعه خواهد شد. کرستن گزارش ها. نورو از بیان اینکه چه تعداد از تقریباً 1100 کارمندش تحت تأثیر قرار خواهند گرفت، خودداری کرد. انتظار می رود کارمندان تا پایان هفته یاد بگیرند چه کسانی از کار اخراج خواهند شد.

ناتاشا ال گزارش می دهد که Clearview بار دیگر، این بار در فرانسه، به دلیل عدم رعایت دستورات حفظ حریم خصوصی جریمه شد. این که آیا Clearview هیچ یک از این جریمه ها را پرداخت خواهد کرد یا نه، یک سوال باز باقی می ماند، زیرا این شرکت مستقر در ایالات متحده با تنظیم کننده های اتحادیه اروپا همکاری نکرده است.

یک مشت دیگر نیز برای شما وجود دارد:

3 معیار کلیدی برای مدیران محصولات امنیت سایبری

نمای نزدیک چندین خط کش چوبی

اعتبار تصویر: تصاویر تترا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

مدیران محصولات امنیت سایبری معمولاً نرخ تبدیل، دقت شناسایی و استفاده/تقاضا را برای به دست آوردن بینش مشتری اندازه‌گیری می‌کنند، اما راس هالیوک، سرمایه‌گذار که همچنین رئیس محصول در LimaCharlie.io است، می‌نویسد: «ممکن است این معیارها آنطور که به نظر می‌رسند نباشند.

زمینه اهمیت زیادی دارد و واقعیت‌های سازمان‌ها، جغرافیاها، فرهنگ‌ها و بخش‌های مختلف بازار به شدت بر آنچه که می‌توان اندازه‌گیری کرد و بر اساس این مشاهدات اقداماتی انجام داد تأثیر می‌گذارد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

امروز روز Google I/O است و تیم ما حداقل 30 داستان نوشت تا همه کالاها را برای شما خوانندگان خوب ارائه کند. می‌توانید دانلود کامل را در صفحه رویداد اختصاصی Google I/O 2023 مشاهده کنید، اما در اینجا چند نکته وجود دارد:

بله، ما هم اخبار غیر گوگل داریم:


IRL تعمیر TechCrunch خود را دریافت کنید. در سپتامبر امسال در Disrupt 2023 در سانفرانسیسکو به ما بپیوندید تا خود را در همه چیز استارتاپ غرق کنید. از مصاحبه‌های سرفصل‌ها گرفته تا میزگردهای صمیمی گرفته تا یک نمایشگاه استارت‌آپ پرجمعیت، چیزی برای همه در Disrupt وجود دارد. اکنون تا 15 مه با خرید گذرنامه خود تا 800 دلار پس انداز کنید و با کد تبلیغاتی DC، 15 درصد علاوه بر آن صرفه جویی کنید. بیشتر بدانید.

مختل کردن 2023