Daily Crunch: Proton مدیر رمز عبور رمزگذاری شده سرتاسر را برای دسکتاپ و موبایل منتشر می کند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام و روز پنجشنبه مبارک. فقط یک روز دیگر به هفته کاری باقی مانده است. او آمد امروز در بوستون است و از فعالیت‌هایی که در مرحله اولیه TechCrunch در حال انجام است عکس‌های شگفت‌انگیزی می‌گیرد، بنابراین من قلعه را نگه می‌دارم. و همچنین عزادار علامت آبی توییتر خود هستم که امروز مرا ترک کرد. در مورد آن بس است. بریم سراغ اخبار! – کریستین

TechCrunch برتر 3

 • به خاطر سپردن رمزهای عبور سخت است: شرکت پشتیبان سرویس ایمیل رمزگذاری شده Proton Mail اکنون مدیر رمز عبور Proton Pass را معرفی کرده است، بنابراین نیازی به یادآوری نیست. رومین بیشتر داشتن.
 • نگران نباشید، این یک ابزار Primo است: همچنین توسط رومیناستارت آپ فرانسوی Primo 3.4 میلیون دلار برای ادامه توسعه ابزار فناوری اطلاعات برای شرکت هایی که برای یک مدیر فناوری اطلاعات بسیار کوچک هستند، جمع آوری کرد.
 • آسمان آبی، به من لبخند می زند: Bluesky، جایگزین توییتر تحت حمایت جک دورسی، اکنون در اندروید در دسترس است سارا.

استارتاپ ها و VC

سه مدیر عامل سابق در آمکس ونچرز به تنهایی برای راه‌اندازی Vesey Ventures شرکت کردند و اکنون صندوق اولیه خود را با 78 میلیون دلار تعهد سرمایه برای حمایت از استارت‌آپ‌های فین‌تک در مراحل اولیه بسته‌اند. مری ان چیزهای بیشتری در سفر خود دارد.

اکنون به CoreWeave می پردازیم که سرمایه گذاری 221 میلیون دلاری در سری B کسب کرد که نیمی از آن توسط سرمایه گذار اصلی Magnetar Capital تامین شد. کایل می نویسد که این ارزش شرکت رایانش ابری همه منظوره را 2 میلیارد دلار پیش پول می کند.

در اینجا شش مورد دیگر برای شما آورده شده است:

 • بازی روشن است: ریتا لایه های چشم انداز Bitkraft Ventures برای سرمایه گذاری در استارتاپ های بازی آسیایی را باز می کند.
 • نمایی قوی از رباتیکگزارش ها: Robust.AI 20 میلیون دلار جمع آوری کرد تا تحویل ربات ها را برای مشتریان خلبان مقیاس کند برایان.
 • از مهمان نوازی تا مدیریت ناوگان: دو برادر در سنگال مهارت های مدیریت مهمان نوازی خود را برای کمک به شرکت های حمل و نقل در زمینه تدارکات خود به کار می گیرند. شرکت آنها، Chargel، اکنون 2.5 میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کرده است. آنی می نویسد.
 • بر سلامت روان تمرکز کنید: گرفتن با سرمایه گذارانی صحبت کرد که می گویند اگر سلامت روانی بنیانگذار با نوآوری و موفقیت گره خورده باشد، باید نوری بر آن نشان داده شود، به خصوص در این محیط سخت بحران سرمایه.
 • این شبیه جیپ باربی است، اما در اندازه انسانی: استارت‌آپ فرانسوی کیت 7.6 میلیون دلار دیگر در تلاش برای تولید خودروهای الکتریکی کوچک‌تر مانند K1 خود جمع‌آوری کرد. رومین.
 • ما به شما اطمینان می دهیم، آنها واقعی هستند: تأیید کننده اسناد مستقر در سنگاپور Accredify اکنون 7 میلیون دلار دارد تا به شما بگوید آیا اسناد شما واقعی هستند یا خیر. کاترین بیشتر داشتن.

4 مشکلی که سرمایه گذاری خطرپذیر نمی تواند حل کند

اسکناس های دلار را در بشقاب پاره کرد

اعتبار تصویر: الکساندر شوس (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

جمع آوری کمک های مالی یکی از جنبه های کلیدی سفر هر بنیانگذار است، اما مدیر عامل Techstars، کالین والاس، می گوید که این امر همچنین می تواند مرگ شرکت را تسریع بخشد.

به عنوان مثال، جمع آوری سرمایه برای افزایش فروش و تلاش های بازاریابی ممکن است عالی به نظر برسد، اما اگر خود کسب و کار دارای اقتصاد واحد منفی باشد، چه؟

والاس می گوید: «بیشتر اوقات، چیزی که بین یک شرکت و توانایی آن برای دستیابی به مقیاس قرار می گیرد، کمبود پول نیست.

«بهتر است بپرسیم: آیا ما مشکلات شلوغی داریم؟ مشکلات محصول؟ مشکلات فرآیند؟ مشکلات مردم؟ آیا مدل کسب و کار من اساساً ناقص است؟»

4 مشکلی که سرمایه گذاری خطرپذیر نمی تواند حل کند

دو مورد دیگر از تیم TC+:

 • اوه عرشه زمین خوب: در آخرین قسمت Pitch Deck Teardown، او آمد نگاهی به زمینی می‌اندازد که به هانیکام یک سری D 50 میلیون دلاری داد.
 • نخ کشیدن سوزن: دومینیک مادوری با لیزا لمبرت، رئیس شرکای شبکه ملی CVC شبکه ملی، صحبت کرد که گفت: “نگرانی های زیست محیطی و اجتماعی باید در حال حاضر برای هر سرمایه گذار باهوشی مورد توجه قرار گیرد.”

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

اسپیس ایکس سرانجام موشک استارشیپ خود را که برای اولین بار به مدار زمین رفت، به پرواز درآورد. دارل می نویسد که «همه گفته می شود، این قطعاً باید یک موفقیت در نظر گرفته شود: ایلان ماسک، بنیانگذار اسپیس ایکس، قبلاً گفته بود که اساساً احتمال زیادی وجود دارد که Starship حتی در اولین تلاش از سکو خارج نشود.»

ترفندها برای بچه ها هستند، اما در مورد Discord، ترفندها برای چت بات جدید آن است. لورنزو گزارش می دهد که برخی از کاربران ترفندی به نام “جیل بریک” در ربات گفتگوی Discord’s Clyde انجام دادند و آن را مجبور کردند دستورالعمل های ناپالم و مت را به اشتراک بگذارد.

و اکنون پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است:

 • محتوای صریح پیش رو: Imgur تصاویر غیراخلاقی را در پلتفرم خود ممنوع خواهد کرد، ایوان گزارش ها.
 • از ذهن…: کایل در مورد گوگل می نویسد که بخش های تحقیقاتی هوش مصنوعی خود را در Google DeepMind ادغام می کند.
 • ورود یک کلمه: بر کسی پوشیده نیست که چت‌های گروهی زمانی که بیش از سه نفر در یک چت وجود داشته باشند، به درد می‌خورند. اپلیکیشن جدیدی به نام طول موج در تلاش است تا چت های گروهی را کمتر کند. ایوان بیشتر داشتن.
 • ما خودمان یک کاروان گرفتیمگزارش ها: Kodiak Robotics یک برنامه جدید برای حمل بار به صورت مستقل برای تایسون فودز دارد. ربکا.
 • به ولایت من احترام بگذار!: لورن جزئیاتی در مورد ادعای پارامونت دارد که ادعا می‌شود 52 میلیون دلار از کمپانی برادران وارنر برای حقوق پخش «South Park» بدهکار است.

Daily Crunch: Proton مدیر رمز عبور رمزگذاری شده سرتاسر را برای دسکتاپ و موبایل توسط کریستین هال منتشر کرد که در ابتدا در TechCrunch منتشر شد.