Dance 19.4 میلیون دلار دیگر برای خدمات اشتراک دوچرخه الکترونیکی-TechCrunch جمع آوری می کند

استارتاپ آلمانی Dance 19.4 میلیون دلار بودجه جدید (16.5 میلیون یورو) جمع آوری کرده است. این خبر تنها چند هفته پس از راه اندازی سرویس اشتراک دوچرخه الکترونیکی در برلین منتشر می شود.

Eurazeo پیشرو دور بودجه امروز است. HV Capital و BlueYard همچنین در حال سرمایه گذاری هستند ، همچنین دیو مورین و جیمز هیگا از Offline Ventures ، Nicolas Berggruen ، Roxanne Varza و Verena Pausder.

به عنوان یادآوری ، Dance دوچرخه الکترونیکی خود را با نام Dance One طراحی کرده است. این خودرو دارای کمربند کربنی ، دیسک های هیدرولیک ، پایه تلفن هوشمند و یک باتری جداشدنی با برد مورد انتظار 55 کیلومتر است.

مشتریان دوچرخه را مستقیم نمی خرند. در عوض ، می توانید با 79 یورو در ماه (حدود 93 دلار با نرخ ارز امروز) مشترک شوید. پس از آن ، این یک تجربه بدون سر و صدا است. اگر تایر شما دچار پارگی یا مشکل دیگری در دوچرخه شما شده است ، Dance می تواند مکانیکی را برای رفع آن برای شما ارسال کند.

هیچ تعهد طولانی مدت وجود ندارد ، به این معنی که می توانید دوچرخه Dance را برای چند ماه یا چند سال اجاره کنید. این می تواند یک پیشنهاد عالی برای افرادی باشد که قبلاً به طور منظم دوچرخه سواری نمی کنند. به این ترتیب ، آنها می توانند قبل از خرید دوچرخه خود احساس کنند که در دراز مدت دوچرخه سواری می کنند یا خیر.

اکنون که طراحی دوچرخه آماده است ، این استارتاپ باید خدمات خود را ارائه دهد. این تازه آغاز کار است زیرا در حال حاضر “صدها” دوچرخه الکترونیکی رقص در خیابان های برلین وجود دارد.

اما دور بودجه امروز مفید خواهد بود زیرا شرکت قصد دارد با استخدام جدید در عملیات و مهندسی ، تعداد تیم خود را دو برابر کند. از سال 2022 رقص به شهرهای بیشتری در سراسر اروپا گسترش می یابد.

اعتبار تصویر: رقصیدن