DeHaat 115 میلیون دلار در بزرگترین دور کشاورزی در هند – TechCrunch جمع آوری کرد.

DeHaat، یک پلت فرم آنلاین که خدمات کامل کشاورزی را به کشاورزان در هند ارائه می دهد، 115 میلیون دلار در بزرگترین دور سرمایه گذاری برای یک استارتاپ کشاورزی در هند جمع آوری کرده است.

سوفینا و لایت راک دور تامین مالی این استارت آپ 10 ساله را با هم رهبری کردند. Temasek و سرمایه گذاران موجود Prosus Ventures، RTP Global، Sequoia Capital India و FMO نیز در دور جدید شرکت کردند که افزایش درآمد تا به امروز آن را به 161 میلیون دلار می رساند. (157 میلیون دلار از آن در 30 ماه گذشته رسیده است.)

DeHaat که به زبان هندی برای دهکده است، به سه مورد از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که کشاورزان در هند (و جاهای دیگر) با آن‌ها مواجه هستند، می‌پردازد: سرمایه در گردش، تأمین اقلام کشاورزی مانند بذر و کود، و یافتن خریداران پس از تولید محصول. تنها حدود یک سوم محصولی که کشاورزان هندی تولید می کنند به بازارهای بزرگ می رسد.

استارت آپی که مقر آن در گرگان است، برندهایی را که محصولات کشاورزی، تامین کنندگان مالی نهادی و خریداران را به فروش می‌رسانند به یک پلتفرم آورده است. همچنین با کارآفرینان خرد – بیش از 3000 نفر از آنها – کار می کند تا جمع آوری و تحویل آخرین مایل را فراهم کند.

این استارت آپ که خط کمکی برای تعامل با کشاورزان راه اندازی می کند، همچنین یک برنامه اندرویدی همنام را اجرا می کند که به چندین زبان در دسترس است.

یانا کاچورینا، مدیر ارشد بخش، گفت: منحصربه‌فرد بودن رویکرد تمام پشته آن همراه با استراتژی «فیژیتال» به بازار، دیدگاه ما را مبنی بر اینکه این شرکت در مسیر تبدیل شدن به یک بازیگر مهم در صنعت کشاورزی در هند قرار دارد، مجدداً تأیید کرد. سوفینا در بیانیه ای

DeHaat گفت که به بیش از 650,000 کشاورز در بیهار، UP، Jharkhand و Odisha خدمات ارائه می دهد.

Shashank Kumar، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی این استارت آپ، در مصاحبه ای به TechCrunch گفت که استارتاپ بودجه جدید را برای گسترش به “همه خوشه های کشاورزی بزرگ هند” مستقر خواهد کرد.

او گفت که DeHaat در هفت ماه گذشته پنج برابر شده است.

او گفت: «تیم ما به یک تیپ متشکل از 850+ متخصص با تخصص عمیق در زمینه رشد و استراتژی، زنجیره تامین، فناوری و علوم کشاورزی تبدیل شده است.» وی افزود که این استارتاپ همچنین به دنبال استخدام استعدادهای بیشتر است.

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای دنبال کردن…