Disrupt 2021 فردا آغاز می شود – TechCrunch

زمان بارگیری کربو ، طرفداران راه اندازی شده است. فردا ماراتن فرصت را آغاز می کنیم که TechCrunch Disrupt 2021 است و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا همه چیز آشکار شود! با توجه به میزان برنامه نویسی موجود در سه روز آینده ، ممکن است از راهنمایی های متخصص قدردانی کنید. نگران نباشید – ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

میز اختلال را اولین مقصد خود قرار دهید. آنجاست که ویرایشگران TechCrunch را خواهید دید که فقط برخی از لحظاتی را که نباید در روز اول از دست بدهید ، برجسته می کند. در اینجا یک مثال خوب است. اولین نگاه خود را به برخی از شرکت هایی که در Startup Battlefield رقابت می کنند ، بیندازید. شرکت هایی مانند Dropbox ، Vurb ، Mint و بسیاری دیگر به عنوان رقبای Startup Battlefield شروع به کار کردند. نسل بعدی را در این بازی همیشه حماسی پرتاب کنید.

در اینجا طعم کوچکی از آنچه فردا در مرحله Disrupt Stage ، Extra Crunch Stage و در جلسات ویژه برک آوت ما ارائه می شود ، آورده شده است. برای زمان دقیق به دستور کار Disrupt مراجعه کنید.

مرحله را مختل کنید

نجات جهان

COVID-19 همه چیز را تغییر داد. این نه تنها سلامتی و رفاه فردی ما را تهدید می کند ، بلکه صنایع و اقتصادهای سراسر جهان را نیز تکان می دهد. و همین را می توان در مورد واکسن های COVID-19 نیز گفت. اوگور شاهین ، بنیانگذار و مدیرعامل BioNTech ، در مورد روند توسعه سریع ترین واکسن جهان در کنار Pfizer و پتانسیل طولانی مدت درمانهای مبتنی بر mRNA صحبت کنید. اورشیت پاریخ از صندوق مایفیلد به صحن ملحق می شود تا در مورد آینده استارتاپ ها در این صنعت که به سرعت در حال پیشرفت است بحث کند.

مرحله کرانچ اضافی

نحوه کنار گذاشتن سرمایه سنتی

در سال 2021 ، سرمایه گذاری خطرپذیر هرگز زیادتر نبود ، اما برخی از بنیانگذاران هنوز نمی توانند به شبکه ها نفوذ کنند یا دریافته اند که جمع آوری کمک های سنتی بهترین راه برای تجارت آنها نیست. خوشبختانه ، تکنیک های جایگزین جمع آوری کمک های مالی در حال جمع آوری است زیرا بنیانگذاران راهی برای جمع آوری پول نقد پیدا می کنند که از داستان های موفقیتی استارتاپ در گذشته متفاوت است. با هری هرست از پایپ ، مایکل رومانو از Accel’s و Clearco به بحث بپیوندید.

جلسه شکست

نسخه نمایشی دربی – چگونه استارتاپ ها با تجزیه و تحلیل داده های خلاقانه ، هوش مصنوعی و توسعه برنامه های مدرن وضعیت موجود را مختل می کنند

استارتاپ ها باید سریع حرکت کنند و منابع محدود را بر روی مناطقی متمرکز کنند که بتوانند آنها را متمایز کنند. در این جلسه سریع ، از استارتاپ ها و کارشناسان Google یاد بگیرید که چگونه می توانید از فناوری های Google برای خدمات بهتر به مشتریان و ورود سریعتر به بازار استفاده کنید. در یک سری نمایشی کوتاه ، ببینید چگونه استارتاپ های نوآور و متخصصان Google از محاسبات ، ذخیره سازی ، شبکه و فناوری های هوش مصنوعی Google برای “برهم زدن” وضع موجود استفاده کرده اند.

آیا تصمیم گیرندگان لحظه آخری وجود دارند؟ شما هنوز هم می توانید یک کارت کامل Disrupt 2021 را همین جا بخرید ، اما عجله کنید افزایش قیمت امشب ساعت 11:59 بعد از ظهر PT! یا اگر فقط به دنبال طعم Disrupt هستید – به صورت رایگان امروز فقط در اینجا به همه جلسات Breakout و نمایشگاه دسترسی پیدا کنید.

آنجا شما آن را دارید راهی سریع برای استفاده از اولین روز اختلال در 2021. پیش بروید و فرصت هایی را بیابید که می تواند تجارت شما را به سطح بعدی و فراتر از آن برساند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم Disrupt شما را به کجا می برد!