Doist Twist را دوباره طراحی می کند ، جایگزین Slack متمرکز بر کار async – TechCrunch

Doist ، شرکت پشتیبان Todoist و Twist ، محصول ارتباط داخلی خود Twist را تغییر داده است. وقتی اولین بار Twist را پوشش دادم ، گفتم مانند Slack بدون حواس پرتی های مزاحم است. با طراحی مجدد امروز ، این شرکت این ایده را دوچندان می کند. نتیجه یک ابزار معتبر برای مکالمات داخلی است که باید به شما در تمرکز و حفظ تیم در مسیر کمک کند.

در حالی که Doist قبل از همه گیری ویروس کرونا کار روی Twist را آغاز کرد ، به نظر می رسد Twist بیش از هر زمان دیگری مرتبط است. طی دو سال گذشته ، بسیاری از تیم ها برای اولین بار از راه دور شروع به کار کردند. برخی از شرکت هایی که دارای اشتراک Microsoft 365 بودند شروع به استفاده از Microsoft Teams کردند ، شرکت های دیگر هزینه کردند زیاد زمان در جلسات زوم.

بنیانگذار Doist ، امیر سالیحفندیچ معتقد است که این ابزارها خوب کار نمی کنند. او سالهاست که ارتباطات ناهمزمان را تبلیغ می کند. Slack یا Microsoft Teams شما را همیشه با اعلان ها و پیام های چت قطع می کند. پیگیری سخت است ، به خصوص اگر در منطقه زمانی مشابه بقیه اعضای تیم کار نکنید. و غیرممکن است که دو گفتگو به طور همزمان در یک کانال انجام شود.

قوی ترین نقطه تمایز Twist با Slack هنوز وجود دارد. در Twist ، هر مکالمه یک موضوع است. اگر می خواهید مکالمه ای را شروع کنید ، روی یک کانال مانند #design ، #ios یا #support کلیک کنید ، و سپس یک موضوع را با عنوان و چند متن اصلی شروع کنید. پس از ارسال یک موضوع جدید ، سایر کاربران می توانند نظرات خود را اضافه کنند ، با ایموجی ها واکنش نشان دهند و شما می توانید افراد را برچسب گذاری کنید.

اعتبار تصویر: پیچ – پیچیدن

اگر می خواهید بازخورد سریع ارسال کنید ، س toالی را به طور خاص از شخصی بپرسید یا مکالمه خصوصی داشته باشید ، Twist همچنین به شما امکان می دهد پیامهای مستقیم را برای سایر کاربران ارسال کنید. اما این معادل ارسال پیام متنی است زیرا این مکالمات برای گفتگوهای مهم کاری انجام نمی شود.

رابط کاربری کاملاً دوباره طراحی شده است. این محصول ظاهر تمیزتری دارد که به شما کمک می کند تا بر آنچه که در حال حاضر به آن توجه می کنید تمرکز کنید. به جای یک طرح سه ستونی با کانال هایی در سمت چپ ، لیستی از موضوعات در مرکز و نخ باز فعلی در سمت راست ، Dois یک طرح دو ستونی را انتخاب کرده است که به شما امکان می دهد روی موضوع فعلی تمرکز کنید.

وقتی موضوعی را باز می کنید ، بیشتر رابط کاربری را پر می کند تا بتوانید مکالمات را بهتر دنبال کنید. شما نمی توانید با نظرات جدید در سایر موضوعات حواس خود را پرت کنید زیرا نمی توانید لیست موضوعات دیگر را مشاهده کنید.

اعتبار تصویر: پیچ – پیچیدن

نمای صندوق ورودی دوباره طراحی شده است تا به شما کمک کند آنچه را که در Twist نگاه نمی کردید از دست داده اید ، ببینید. از این منظر ، می توانید محتوای جدیدی را در موضوعاتی که دنبال می کنید مشاهده کنید. می توانید این تاپیک ها را بخوانید ، نظرات را اضافه کنید و موارد دیگر. هنگامی که فکر می کنید تعامل با یک موضوع تمام شده است ، می توانید آن را به عنوان انجام شده علامت گذاری کنید. Twist موضوع را از صندوق ورودی شما به نمای “Done” منتقل می کند.

سایر ویژگی های جدید در نسخه امروز شامل میانبرهای صفحه کلید جدید است که به شما کمک می کند از یک موضوع به موضوع دیگر بروید و یک ویژگی جستجوی بهتر است. در صورت ثبت نام در برنامه سالانه ، هزینه این محصول 5 دلار برای هر کاربر و ماهانه است. یک گزینه رایگان برای امتحان کردن محصول وجود دارد ، اما فقط یک ماه می توانید نظرات و پیام ها را مشاهده کنید.

اعتبار تصویر: پیچ – پیچیدن