Duolingo نمی خواهد در تحصیلات دانشگاهی اختلال ایجاد کند – TechCrunch

بسیاری دارد برای Duolingo تغییر کرد. شرکت یادگیری زبان تقریباً یک دهه پیش در مرحله Disrupt بدون هیچ برنامه ای برای درآمدزایی راه اندازی شد. امروزه ، آن برنامه ناخوشایند تبدیل به یک مارک معروف مصرف کننده و یک کسب و کار شده است که درآمد زیادی دارد. این رشد به تصمیم اخیر این استارتاپ مبنی بر عرضه عمومی آن دامن زد ، اتفاقی که برای یک شرکت تولیدکننده فناوری اطلاعات نادر است.

مدیر عامل و بنیانگذار لوئیس از اهن امسال به TechCrunch Disrupt بازگشت تا توضیح دهد که چگونه پیچیدگی بازارهای عمومی بر استراتژی شرکت تأثیر می گذارد. مجهز به سرمایه تازه از طریق IPO و توجه بازارهای عمومی ، Duolingo خط خود را در مورد موارد بعدی و آنچه هرگز در نقشه راه خود قرار نخواهد گرفت ترسیم می کند.

بخشی از تبدیل شدن به یک شرکت پذیرفته شده در معرض انتقاد از بازارهای عمومی است ، که سرشار از سرمایه گذارانی هستند که به دنبال مشاغل پایدار هستند که می دانند چگونه پول در بیاورند و ارزش خود را بدانند. اما اگر بهینه سازی برای پول همان چیزی نباشد که یک شرکت می خواهد انجام دهد؟

روزهای اولیه Duolingo با حساسیت به درآمدزایی مشخص شد زیرا مأموریت آن افزایش آموزش رایگان بود. هنگامی که این شرکت در نهایت درآمدزایی را از طریق اشتراک ها معرفی کرد ، هیچ محتوای یادگیری را پرداخت نکرد. در عوض ، محصول اشتراک آن بر اساس افزایش تجربه کاربر است – از اجتناب از تبلیغات به طور کلی تا امکان اشتباهات نامحدود. امروزه حدود 95 درصد از کاربران Duolingo از این محصول به صورت رایگان استفاده می کنند.

Von Ahn از این ایده دفاع کرد که ممکن است Duolingo وسوسه شود تا ویژگی های یادگیری paywalling را برای سرویس اشتراک خود در حال حاضر که در چشم سرمایه گذاران خرده فروشی است ، آغاز کند.