eBay رئیس جدید بازارهای نوظهور را که مناطقی مانند آسیای جنوب شرقی و هند را پوشش می دهد منصوب می کند.

eBay امروز اعلام کرد که Vidmay Naini را به عنوان مدیر کل خود برای بازارهای نوظهور جهانی منصوب کرده است، نقشی که رشد شرکت در آسیای جنوب شرقی، هند، اروپای شرقی، اسرائیل، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین را پوشش می دهد. نائینی قبل از سمت جدید خود، تجارت جنوب شرقی آسیا و هند eBay را رهبری می کرد.

نائینی به مدت 18 سال با eBay کار کرده است و پروژه های قبلی او شامل سرمایه گذاری استراتژیک eBay در Flipkart است.

نائینی در بیانیه‌ای گفت: «اقتصاد دیجیتال به‌طور تصاعدی در این بازارها در حال رشد است و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​باعث رشد آن می‌شوند. پلتفرم‌های تجارت الکترونیک جهانی مانند eBay می‌توانند فرصت‌های صادراتی را متحول کنند و دسترسی این مشاغل را گسترش دهند.

در اطلاعیه خود درباره انتصاب نائینی، eBay گزارش تجارت آنلاین کسب و کار کوچک آسیای جنوب شرقی 2022 خود را برجسته کرد که نشان می دهد 99٪ از تمام مشاغل کوچک در eBay در حال حاضر به طور متوسط ​​سالانه اقلام را به 25 بازار بین المللی مختلف صادر می کنند.

به ویژه در آسیای جنوب شرقی، 68 درصد از «کسب و کارهای کوچک با قابلیت eBay» در شش کشور – اندونزی، تایلند، ویتنام، مالزی، فیلیپین و سنگاپور – به 10 بازار بین المللی یا بیشتر صادرات دارند.

نائینی در ژوئیه گذشته به Tech Wire Asia گفت که انتظار دارد شاهد رشد قوی در آسیای جنوب شرقی باشد و تجارت eBay در این منطقه تازه شروع به رشد کرده است. ما شاهد رشد قابل توجهی در تجارت خود بوده ایم، به خصوص با فروش SMB ها از این منطقه به جهان. حقیقت این است که ما فقط سطح را خراش می‌دهیم زیرا هنوز eBay را یک تجارت بسیار نوپا می‌بینیم و انتظار داریم چندین برابر رشد کند.»