Einride کامیون های برقی خود را با مشارکت PepsiCo به بخش حمل و نقل بریتانیا می آورد

شرکت باربری برقی و خودران Einride در حال گسترش به بریتانیا است که نشان‌دهنده جدیدترین محصول در خط توسعه بازار اروپا است.

Einride گفت که به دنبال هدف قرار دادن 1.6 میلیارد تن کالایی است که هر ساله توسط حمل و نقل جاده ای در بریتانیا حمل می شود. اولین استقرار آن در بریتانیا با مشارکت شرکت زیرمجموعه غذای میان‌وعده PepsiCo، Walkers خواهد بود که از کامیون‌ها و پلت فرم Einride برای تحویل کالا بین شهرهای لستر و کاونتری استفاده می‌کند، که می‌گوید به کاهش حمل و نقل با سوخت فسیلی به میزان 250000 مایل کمک می‌کند. سال

راه اندازی اولیه PepsiCo بیشتر شبیه به “مکیدن آن و دیدن” در طی یک آزمایش آزمایشی سه ساله قبل از اینکه به هر گونه توسعه مسیر متعهد شود، خواهد بود.

Archana Jagannathan، رئیس پایداری PepsiCo UK در بیانیه‌ای گفت: «با این استقرار اولیه، ما مشتاق درک بهتر نقش بالقوه کامیون‌های الکتریکی در عملیات حمل‌ونقل ما هستیم.

PepsiCo یک کودتای بزرگ به عنوان شریک راه اندازی است، اگرچه Einride قراردادهای تجاری بزرگ دیگری در جاهای دیگر از جمله Electrolux در آلمان و GE Appliances در ایالات متحده منعقد کرده است که دومی به عنوان شریک آزمایشی برای غلاف های کاملاً مستقل Einride عمل می کند (اطلاعات بیشتر در زیر). .

با گذشت زمان، Einride می‌گوید که در حال برنامه‌ریزی برای ایجاد یک «شبکه تحرک بار» است که شامل برخی از مسیرهای حمل‌ونقل به شدت قاچاق می‌شود، که از میدلندز شروع می‌شود و از بسیاری از مناطق بزرگ شهری از جمله شفیلد، منچستر، بیرمنگام، بریستول و لندن امتداد می‌یابد.

شبکه شبکه حمل و نقل برنامه ریزی شده Einride

شبکه شبکه حمل و نقل برنامه ریزی شده Einride اعتبار تصویر: پایان درایو

غلاف

Einride که در سال 2016 در سوئد تأسیس شد، توجهات را در فضای تحرک اروپا به خاطر کامیون باری بدون کابین خود که می تواند در صورت نیاز توسط اپراتورهای انسانی از راه دور کنترل شود، به خود جلب کرد.

اینراید در عمل اعتبار تصویر: پایان درایو

اگرچه این “غلاف ها” به صورت آزمایشی در سوئد و ایالات متحده به صورت آزمایشی در سوئد و ایالات متحده راه اندازی می شوند، موانع نظارتی به این معنی است که Einride مجبور است دامنه خود را گسترش دهد تا کامیون های برقی انسان محور را نیز به عنوان بخشی از یک دوره انتقالی، با حمایت پلت فرم Saga خود که به حمل و نقل آن کمک می کند، گسترش دهد. و مشتریان لجستیک ناوگان خود را مدیریت و بهینه می کنند. و این همان چیزی است که PepsiCo به عنوان بخشی از مشارکت Einride خود استفاده خواهد کرد و با دو کامیون برقی متصل که از ماه جولای در میدلندز مستقر خواهند شد، شروع به کار خواهد کرد.

یکی از سخنگویان به TechCrunch گفت: «از آنجایی که Einride حضور و فهرست مشتریان خود را در بریتانیا گسترش می‌دهد، مشتاقانه منتظر یافتن شرکای محلی نوآورانه است – هم از نظر مشتریان و هم قوانین – که آماده اجرای پروژه‌هایی با فناوری خودمختار Einride هستند. Einride قصد دارد عملیات‌های مستقل را در یک رویکرد گام به گام، با تمرکز بر مناطق حصارکشی شده در سایت‌های مشتریان، یا در یک پروژه مجاز در جاده‌های عمومی با پیچیدگی کمتر – برای مثال، بین یک سایت تولید و انبار یا مرکز توزیع، بررسی کند.

کامیون پپسی کو (واکرز) Einride

کامیون پپسی کو (واکرز) Einride اعتبار تصویر: پایان درایو

Einride قبلاً در سال 2021 به ایالات متحده گسترش یافته بود، در حالی که در ماه‌های اخیر به آلمان و منطقه بنلوکس (بلژیک، هلند و لوکزامبورگ) وارد شده است، با برنامه‌هایی برای هدف قرار دادن نروژ در سال جاری نیز. جدیدترین گسترش آن پس از یک ابتکار بزرگ دولت بریتانیا که برای کربن زدایی حمل و نقل بار در جاده، ریلی و دریایی این کشور طراحی شده بود، به تازگی شروع به راه اندازی یک صندوق جدید 7 میلیون پوندی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​کرده است که برای تمیزتر کردن حمل و نقل داخلی تلاش می کنند.

در حالی که Einride یکی از ذینفعان این صندوق نوآوری حمل و نقل نیست (FIFاین شرکت از جمع آوری سرمایه 500 میلیون دلاری از سوی تعداد زیادی از سرمایه گذاران، شامل 300 میلیون دلار بدهی مالی از بارکلیز اروپا که Einride از آن برای تقویت ناوگان خودروهای خود استفاده کرده است و همچنان به گسترش ردپای خود در سراسر اروپا و آمریکای شمالی ادامه می دهد، تازه است.