Element Finance 32 میلیون دلار برای پروتکل نرخ ثابت DeFi خود – TechCrunch ، جمع آوری می کند

Element Finance مبلغ 32 میلیون دلار سری A را به ارزش 320 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این شرکت در حال ساخت یک پروتکل جدید DeFi (مالی غیر متمرکز) در بالای بلاک چین اتریوم است. این به شما امکان می دهد به دلیل نرخ های ثابت در یک دوره زمانی از پیش تعیین شده ، بازده سرمایه گذاری قابل پیش بینی داشته باشید.

Polychain Capital پیشرو دور بودجه امروز است. سایر سرمایه گذاران جدید عبارتند از Republic ، Advanced Blockchain ، P2P Validator ، Rarestone ، Ethereal Ventures و شرکای محدود آنها. برخی از سرمایه گذاران فعلی شرکت بار دیگر در حال سرمایه گذاری هستند ، مانند Andreessen Horowitz ، Placeholder ، A_Capital و Scalar Capital. در نهایت ، یک لیست طولانی از سازندگان DeFi وجود دارد که در این دور شرکت کردند.

Element Finance هنوز نسبتاً جدید است زیرا این شرکت پروتکل خود را روی شبکه اصلی اتریوم در 30 ژوئن راه اندازی کرد. اما این برنامه قبلاً کاملاً موفق بوده است زیرا در حال حاضر معادل 180 میلیون دلار در مجموع قفل شده است.

کاربران در حال حاضر می توانند در ده گروه مختلف با نرخ ثابت شرکت کنند. آنها می توانند با استیبل کوین ، مانند DAI یا USDC ، با ارزهای رمزپایه معروف (پیچیده) ، مانند wBTC ، یا با دارایی های پیشرفته پیچیده ، مانند steCRV همکاری کنند – steCRV نشانه ای است که نشان دهنده سهم نقدینگی Curve ETH/stETH است.

در حالی که این محصول در حال حاضر برای سرمایه گذاران فردی جذاب است ، Element Finance همچنین می خواهد مدیران صندوق را متقاعد کند که در یک مجموعه Element سرمایه گذاری کنند. این شرکت یک ابتکار مدیریت خزانه را برای متقاعد کردن سایر سازندگان پروتکل ، صندوق ها و موسسات DeFi آغاز کرده است که باید بخشی از سرمایه خود را به Element Finance اختصاص دهند.

به منظور تضمین نرخ ثابت ، برخی از کاربران می توانند بازده بیشتری را انتخاب کنند. آنها به منابع نقدینگی با منافع متغیر کمک می کنند. اما در این صورت نمی توانید بازده خود را در پایان سال پیش بینی کنید.

تاکنون 9000 کاربر Element Finance را امتحان کرده اند. این شرکت قصد دارد یک سیستم حکومتی با صندوق های رای گیری مختلف و مشوق های مختلف را معرفی کند. با سرمایه گذاری امروز ، Element Finance افراد بیشتری را در همه زمینه ها استخدام می کند.

اعتبار تصویر: عنصر مالی