Epic’s Fall Guys یک حالت خلاقانه اضافه می کند تا بازیکنان بتوانند سطوح خود را طراحی کنند

اپیک گیمز Fall Guys را گسترش می‌دهد – بتل رویال حباب‌انگیزش که توسط آدم‌های ژله‌ای کوچک پر جمعیت است – تا جایی برای خلاقیت‌های ساخته‌شده توسط بازیکنان باز کند.

Fall Guys با فصل چهارم خود، امروز به صورت زنده، حالت خلاقانه جدیدی را اضافه می کند که بازیکنان را دعوت می کند تا سطوح خود را با ابزارهای طراحی بازی مبتدی طراحی کنند. در حالت جدید، هر کسی می‌تواند دستکش‌های مسیر مانع جدیدی بسازد که پر از دستکش‌های بزرگ بوکس، زمین‌های فنری و چکش‌های غول‌پیکر به رنگ آب نبات هستند که همگی برای له کردن آواتارهای لوبیا مانند شخصیت بازیکن طراحی شده‌اند.

برای Epic، Fall Guys در کنار Fortnite جای می‌گیرد و طعم متفاوتی از بازی بی‌نظم بتل رویال را ارائه می‌کند که به طور فزاینده‌ای از موفقیت چند نفره اصلی این شرکت الگوبرداری می‌شود. بر خلاف Fortnite، یک تیرانداز حواس‌پرور اما از نظر مکانیکی سنتی‌تر، Fall Guys به بازیکنان پیشنهاد می‌دهد تا در یک سری از دوره‌های کارتونی رنگارنگ و پر از خطر مبارزه کنند.

نتیجه شکل دادن Epic به عناوین دیگر خود به Fortnites با طعم متفاوت این است که این شرکت می داند که فرمول برنده ای دارد. مدل نبرد فصلی رایگان برای بازی، خرید لوازم آرایشی درون بازی و مجموعه گسترده ای از ابزارهای خلاقانه برای سطوح ساخته شده توسط بازیکن، همه مواد تشکیل دهنده دستور العملی هستند که Epic همچنان به پیشرفت آن ادامه می دهد.

Epic شرط بندی بزرگی روی محتوای اصلی ساخته شده توسط بازیکن است که گاهی اوقات به عنوان “UGC” (محتوای تولید شده توسط کاربر) شناخته می شود. بازیکنان Fortnite زمان زیادی را در قلمرو حالت‌ها و سطوح بازی ساخته‌شده توسط بازیکن صرف می‌کنند. در ماه مارس، Epic اعلام کرد که ویرایشگر Unreal خود را به Fortnite می‌آورد و نویدبخش بهبود گرافیک و گیم‌پلی است که از هر چیز دیگری که در حال حاضر برای توسعه‌دهندگان بازی‌های آماتور وجود دارد، پیشی می‌گیرد.

همراه با این خبر، Epic اعلام کرد که 40 درصد از درآمد Fortnite را با هر کسی که UGC برای Fortnite بسازد تقسیم خواهد کرد – یک فاصله بزرگ با گزینه‌های کم درآمد موجود در بازی. در سراسر صفحه، Epic صحنه را برای یک دنیای یکپارچه و چند نفره از بازی‌ها آماده می‌کند که حاوی محتوای بی‌پایان ساخته‌شده توسط بازیکن و آیتم‌های مجازی قابل خرید است. نزدیکترین رقیب آشکار برای این چشم انداز، Roblox است که جوان تر می شود اما به طور مشابه در حال ساختن آینده نزدیک بازی های چند نفره آنلاین و کالاهای دیجیتال است (آیا ما هنوز این را متاورس می نامیم؟).

سال گذشته، Fall Guys به یک مدل رایگان برای بازی روی آورد و روی نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس راه‌اندازی شد و اساساً آن را در هر جایی که می‌توانید بازی کنید در دسترس قرار داد. هنوز برای موبایل در دسترس نیست، اما فورتنایت این روزها پس از درگیری Epic با اپل بر سر کاهش قابل توجه پرداخت های درون برنامه ای آن شرکت، دوباره در دسترس نیست. (اگر واقعاً متعهد به اجرای فورتنایت در iOS هستید، یک راه حل برای بازی ابری وجود دارد.)

Epic، سازنده Fall Guys Mediatonic را در اوایل سال 2021 خریداری کرد. این خرید حدوداً شش ماه پس از شروع بازی در Twitch انجام شد و تنها در اوت اوت 100 میلیون ساعت پخش شد. این خرید پس از خرید اپیک از توسعه‌دهنده مستقل Psyonix در سال 2019 انجام شد، زمانی که این شرکت عنوان محبوب فوتبال/مسابقه Rocket League را وارد بازی‌های چندنفره آنلاین خود کرد.