FedEx کامیون های خودران Aurora را در مسیر دالاس به هوستون آزمایش می کند-TechCrunch

FedEx شروع به استفاده از کامیون های خودران برای حمل و نقل کالا بین دالاس و هوستون کرده است ، به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی با راه اندازی خودروهای خودران Aurora و تولید کننده وسایل نقلیه سنگین Paccar.

کامیون های Paccar مجهز به فناوری Aurora چندین بار در هفته مورد استفاده قرار می گیرند تا مسیری نزدیک به 500 مایل در امتداد 45 ایالت را تکمیل کنند. کامیون ها به طور خودکار با یک راننده ایمنی پشتیبان کار خواهند کرد.

این همکاری نشان دهنده آخرین پیشرفت Aurora برای دستیابی به هدف خود برای راه اندازی مشاغل حمل و نقل خودران است که بارها را بین پایانه های بدون راننده ایمنی حمل می کند تا پایان سال 2023. همچنین بخشی از مجموعه اعلامیه ها و به روز رسانی های اخیر شرکت است. هفته ها قبل از رای گیری برای ادغام معکوس با شرکت خرید ویژه Reinvent Technology Partners Y ، SPAC توسط بنیانگذار و سرمایه گذار لینکدین رید هافمن ، مارک پینکوس بنیانگذار Zynga و شریک مدیریت مایکل تامپسون راه اندازی شد.

شرکت ترکیبی ، که در Nasdaq با نماد تیک تیک AUR فهرست شده است ، دارای ارزش ضمنی 13 میلیارد دلار است. Aurora آخرین بار پس از خرید واحد خودران Uber 10 میلیارد دلار ارزش گذاری شد.

استرلینگ اندرسون ، بنیانگذار و CPO شرکت Aurora در گفتگو با TechCrunch گفت: “این در واقع در مورد بررسی و درک نوع تغییراتی است که باید در کامیون ایجاد شود.” متناسب با عملیات FedEx است.

این خلبان که چهارشنبه راه اندازی شد ، در پی اعلام راهبردی در اوایل امسال بین Aurora و Paccar برای توسعه ، آزمایش و تجاری سازی کامیون های مستقل Peterbilt و Kenworth است.

این مشارکت همچنین نشان دهنده علاقه FedEx به راه حل های خودکار و روباتیک است ، زیرا این شرکت همچنان حجم تحویل رکورد را تجربه می کند. در ماه ژوئن ، غول لجستیک یک همکاری راهبردی چند ساله و چند مرحله ای را برای آزمایش و در نهایت استقرار نسل بعدی خودروی تحویل خودران Nuro در عملیات FedEx اعلام کرد.