Fitbit از تابستان امسال شروع به ترغیب کاربران به مهاجرت به حساب‌های Google خواهد کرد

Fitbit از تابستان امسال شروع به ترغیب کاربران به مهاجرت به حساب‌های Google خواهد کرد

گوگل و فیت بیت اعلام کرده اند که کاربران فعلی فیت بیت این گزینه را خواهند داشت تا با استفاده از حساب گوگل در تابستان امسال وارد سیستم شوند. لازم نیست کاربران فوراً به یک حساب Google منتقل شوند، اما باید تا سال 2025 این کار را انجام دهند. اگر کاربر جدید Fitbit هستید، باید تابستان امسال با یک حساب Google ثبت نام کنید.

با توجه به اینکه غول فناوری در پاییز گذشته فاش کرد که از همه کاربران فیت بیت می خواهد که در آینده با استفاده از حساب گوگل وارد سیستم شوند، اطلاعیه امروز تعجب آور نیست. کاربران پس از باز کردن برنامه Fitbit، شروع به دیدن اعلان‌ها خواهند کرد و به زودی می‌توانند مهاجرت را شروع کنند. همچنین، کاربران می توانند به منوی تنظیمات نیز مراجعه کنند.

گوگل شرایط جدید ورود به سیستم را برای کاربران راحت‌تر در نظر می‌گیرد. این شرکت می‌گوید که با دور شدن از سیستم ورود Fitbit به سیستم خود، کاربران کنترل‌های حریم خصوصی یکپارچه خواهند داشت، از جمله توانایی مدیریت تمام داده‌های Fitbit در مرکز حریم خصوصی Google، تا داده‌های سلامت و تندرستی خود را ایمن و ایمن نگه دارند. این شرکت همچنین خاطرنشان می‌کند که کاربران همچنین می‌توانند مکان‌هایی را که به سیستم وارد شده‌اند در حساب Google خود ببینند و مدیریت کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت: «حرکت به حساب‌های Google به ما امکان می‌دهد پایه‌ای عالی برای آینده Fitbit بسازیم، در حالی که مزایای بیشتری برای شما فراهم می‌کند. «این یک گام مهم برای به‌روزرسانی‌های مفیدتر و تجربیات جذاب‌تر برای شما است. چیزهای بیشتری در راه است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا به زودی چیزهای بیشتری را به اشتراک بگذاریم.

علاوه بر تجربه ورود به سیستم، کاربران نباید انتظار تغییری در هنگام دسترسی به آمار سلامت و تندرستی داشته باشند. Google همچنین تکرار می‌کند که داده‌های سلامت و تندرستی Fitbit برای Google Ads استفاده نخواهد شد و همچنان جدا از داده‌های Google Ads نگهداری می‌شود.

از زمانی که گوگل پاییز گذشته پیکسل واچ را معرفی کرد، این غول فناوری خدمات و محصولات Fitbit را در مجموعه خود ادغام کرده است. Fitbit اخیراً همه ماجراجویی ها، چالش ها و گروه های باز را از برنامه خود حذف کرده است. قبل از خرید این شرکت، Fitbit ویژگی های اجتماعی خود را به عنوان بخشی از پلتفرم و جامعه خود معرفی می کرد، بنابراین این تغییر برای کاربران شوک بود.