FitOn پلت فرم تناسب اندام خود را با 18 میلیون دلار با کمک مالی Delta-v Capital تقویت می کند-TechCrunch

تمرین 45 دقیقه یا یک ساعت برای تمرین می تواند بین کار ، خانه و زندگی روزمره دشوار باشد. شرکت تناسب اندام و سلامتی دیجیتالی FitOn برای ارائه تمرینات 15 یا 20 دقیقه ای با هدف حرکت افراد در هر زمان که می توانند ایجاد شده است ، ایجاد شد.

این شرکت دور 18 میلیون دلاری سری B را به رهبری Delta-v Capital با مشارکت سرمایه گذاران فعلی Accel ، Telstra Ventures ، Crosscut Ventures ، Maverick Ventures و Second Avenue Partners بست.

این کمک مالی در حالی انجام می شود که شرکت مستقر در لس آنجلس 10 میلیون عضو برای برنامه خود دارد که برنامه های تناسب اندام و سلامتی شخصی را ارائه می دهد و یک تجربه اجتماعی منحصر به فرد از مربیانی مانند Orangetheory Fitness ، KINRGY و Zumba و حتی برخی از سفیران مشهور مانند Gabrielle Union ، Julianne Hough ، هالی بری ، جاناتان ون نس و The Chainsmokers.

این برنامه توسط تیم زن و شوهر از مدیران سابق Fitbit Lindsay Cook و Russell Cook بنیانگذار AllTrails تأسیس شده است ، این برنامه دو سال پیش با مأموریتی که مدیرعامل Lindsay Cook آن را “دموکراتیزه کردن تناسب اندام دیجیتالی” نامید ، راه اندازی شد.

او می گوید: “من فوق العاده غرق در این دسته بودم و در یک شرکت تناسب اندام کار می کردم ، اما متوجه شدم که خودم زمان زیادی برای تناسب اندام ندارم.” “من تحت تأثیر برخی از برنامه ها قرار گرفتم ، که محصولات برتر نبودند و موانع زیادی برای ورود به آنها وجود داشت ، مانند دوچرخه های گران قیمت یا تجهیزات سخت افزاری. وقتی دیدم هیچکس دنبال بازار انبوه نمی رود ، تغییری در دموکراتیک سازی تناسب اندام مشاهده کردم. “

کوک اضافه کرد که او با همسرش که 20 سال را در زمینه محصولات دیجیتالی گذرانده بود ، همکاری کرد تا یک برنامه سلامتی و تناسب اندام تهیه کند که بتواند کاری را انجام دهد که AllTrails برای خارج از خانه انجام داد و کاری که Calm برای مدیتیشن انجام داد.

برنامه FitOn

FitOn یک محصول رایگان است و اعضا به صدها تمرین در زمینه تمرینات قلبی ، قدرتی ، یوگا ، حرکات کششی و مدیتیشن دسترسی دارند. همچنین دارای یک مدل اشتراک حرفه ای است که شامل آهنگ های موسیقی در بالای تمرینات ، اتصال به دستگاه های نظارت بر سلامت ، بارگیری آفلاین ، برنامه های غذایی و دستور العمل ها است. همچنین دارای یک بستر اجتماعی است که با ویژگی چت ساخته شده است و اعضا می توانند دوستان خود را برای شرکت در برنامه ها و چالش ها دعوت کنند.

آخرین دور بودجه به FitOn در مجموع 30 میلیون دلار جمع آوری شده است که شامل دور بعدی در 2018 و سری A در 2020 است.

دیوید شالر ، شریک مدیریت Delta-v Capital ، می گوید: “FitOn ماهانه میلیون ها تمرین را با اولویت بندی نوآوری محصول ، اجتماع و محتوای برتر برای ایجاد یکی از بزرگترین جوامع سلامت و تناسب اندام به اعضای خود ارائه می دهد.” “ما خوشحالیم که FitOn به مجموعه نوآوران ما در زمینه تناسب اندام و سلامتی دیجیتال ملحق می شود ، که شامل رهبران دسته بندی دیگر مانند Tonal می شود.”

از زمان سری A ، رشد شرکت شتاب گرفته و سالانه 500٪ از درآمد حاصل از مدل اشتراک افزایش می یابد. کوک پیش بینی می کند که از 10 میلیون عضو تا پایان سال آینده به 25 میلیون نفر برسد. علاوه بر این ، اعضای FitOn بیش از 1 میلیارد دقیقه تمرین را سپری کردند و اکثر آنها سه یا چهار بار در هفته تمرین می کنند.

به گفته کوک ، این برنامه بیش از 285 than بیشتر از Peloton ، 588 more بیشتر از Beachbody مشاهده می کند و به طور مداوم در 20 گروه برتر سلامتی و تناسب اندام قرار دارد و بیش از 300،000 نظر پنج ستاره دریافت کرده است.

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد تا تیم خود را توسعه داده ، موقعیت های کلیدی را ایجاد کرده و به سرعت در انتشار محصولات جدید ادامه دهد. در دو سال گذشته ، این شرکت بیش از 78 محصول را عرضه کرد. FitOn بیشتر بر ایالات متحده تمرکز کرده است ، اما در حال برنامه ریزی برای توسعه بین المللی نیز هست.

لیندسی کوک گفت: “برای کسب و کاری که هنوز دو سال در راه است ، ما از درآمد راضی هستیم و فرصت های زیادی برای ایجاد مشاغل در مقیاس بزرگ داریم.” “در این فرهنگ ضد رژیم ، این در مورد” بدن کامل “نیست ، بلکه ترویج مراقبت از خود است. ما در حال ایجاد یک نام تجاری سبک زندگی هستیم که مردم را تشویق می کند تا 10 دقیقه تمرین کنند.