Forerunner نرم افزاری برای NFIMBY است ، یا هیچ سیل در حیاط من وجود ندارد – TechCrunch

شهرداران سخت ترین کار دنیا را دارند و رهبری یک شهر سخت تر می شود. حتی با افزایش جمعیت در هسته های شهری در سراسر جهان ، تغییرات آب و هوایی جغرافیایی را که این رشد می تواند در آن اتفاق بیفتد محدود می کند. جوامع ساحلی که در بین ساکنان محبوب هستند نیز در مورد بالا آمدن سطح دریا قمار می کنند. چگونه نیاز به رشد را با نیاز به حفاظت از ساکنان در برابر بلایا عوض می کنید؟

در بیشتر موارد ، پاندول کاملاً به سمت رشد متمایل است. شهرهای ساحلی همچنان اجازه گسترش و توسعه وسیع را می دهند و مالیات بر املاک و ساکنان را بیشتر دنبال می کنند ، حتی در حالی که سطح دریا به طرز ناخوشایندی بالا می رود. این دستور العمل فاجعه است – و دستورالعملی که بسیاری از شهرها به هر حال پخت آن را انتخاب کرده اند.

فورورنر می خواهد آن پاندول به گونه ای دیگر بچرخد. پلتفرم آن به برنامه ریزان شهرها و مدیران ساختمان اجازه می دهد تا استانداردهای دقیق ساختمان و استانداردهای کاربری زمین را با تمرکز بر کاهش خسارات سیل در آینده بررسی ، بررسی و اجرا کنند. این امر به ویژه بر شهرهای آمریکایی با استفاده زیاد از برنامه بیمه سیل فدرال متمرکز است و Forerunner به شهرها کمک می کند تا پایبندی خود را به قوانین بیزانسی آن برنامه به حداکثر برسانند.

این شرکت از داده های FEMA و سایر منابع استفاده می کند تا تعیین کند که حداقل ملک مورد نیاز برای ارتفاع کف و یا مطابقت ملک با آن قانون است. همچنین مرزهای مناطق سیلاب را ردیابی می کند و به مدیریت هزینه پردازش اسناد فدرال بیمه سیل مانند ایجاد و مدیریت گواهی ارتفاع کمک می کند.

بنیانگذاران JT White و Susanna Pho سالها با هم دوست بوده اند و در آزمایشگاه رسانه ای MIT کار کرده اند و سرانجام در اوایل سال 2019 برای ساختن این محصول مدیریت سیلاب گرد هم آمده اند. “نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد که بسیاری از جوامع از آن پیروی نمی کنند [federal flood] مقررات ، “Pho گفت. “آنها احکام خود را از چیزی سختگیرانه تر برمی گردانند … زیرا نمی توانند تعهدات روزانه زیادی را انجام دهند.”

شهرهای ساحلی تخریب شده توسط سیل توسط بیمه سیل فدرال محافظت می شوند ، اما این اغلب خطرات اخلاقی ایجاد می کند: از آنجا که خسارت پرداخت می شود ، انگیزه زیادی برای اجتناب از آن در وهله اول وجود ندارد. دولت فدرال در تلاش است این استانداردها را تشدید کند ، و همچنین در بین نسل جدیدی از برنامه ریزان شهرها و رهبران شهرداری این احساس وجود دارد که مدل تخریب و بازسازی بسیاری از شهرها باید با توجه به تغییرات آب و هوایی متوقف شود. وایت گفت: “پس از جاری شدن سیل ،” ما می خواهیم شاهد بازسازی جوامع با استانداردهای بالاتر باشیم. ” “چرخه بازسازی و انجام مکرر یک کار برای ما عصبانی است.”

انتقال به مدل جدید البته آسان نیست. او گفت: “بسیاری از تصمیمات سختی وجود دارد که این جوامع باید بگیرند ،” اما “نرم افزار ما انجام این کارها را کمی ساده تر می کند.” تا کنون ، به گفته بنیانگذاران ، این شرکت با 33 جامعه که در حال حاضر از Forerunner استفاده می کنند ، مورد استقبال قرار گرفته است.

اگرچه دارای دسته های مشتری در لوئیزیانا و شمال نیوجرسی است ، اما بزرگترین مشتری این شرکت ، شهرستان هریس است که بخش زیادی از مترو هوستون ، تگزاس را شامل می شود. به گفته وایت ، این استان می تواند با رعایت بهتر استانداردهای فدرال ، 5 میلیون دلار در حق بیمه سیل خود پس انداز کند. وی گفت: “یکی از مزایای محصول ما این است که می توانیم از سال آینده به شما کمک کنیم تا این تخفیف فوری را برای هر دارنده بیمه سیل در جامعه شما افزایش دهید.” اما در نهایت ، FEMA بیشتر بر انگیزه ها تمرکز می کند. وی خاطرنشان کرد: بزرگترین مشکل FEMA این است که می تواند جوامع را از برنامه بیمه سیل معلق کند.

این شرکت در اوایل سال 2019 دور اول را جمع آوری کرد و بر ایجاد قابلیت های پلتفرم و چرخاندن چرخ فلای فروش متمرکز شده است – که می تواند سفارش سختی در فضای دولت باشد.

حتی با افزایش تقاضا برای مسکن و رشد بیشتر ، تغییرات آب و هوایی همزمان خواسته های خود را بر شهرها تحمیل می کند. شهرداران و رهبران شهرها به طور فزاینده ای مجبور خواهند شد از مدلهای رشد گذشته به مدلهای انعطاف پذیر آینده منتقل شوند.