GitLab محدوده IPO را افزایش می دهد و ارزش آن تا 11 میلیارد دلار را هدف قرار می دهد – TechCrunch

به فکر عمومی شدن هستید؟ این همان لحظه است

دیگر نیست تابستان داغ ، متأسفانه ، با تغییر فصل. اما شاید در انتظار پاییز IPO گرم باشیم.

اجاره باند فرود ، NerdWallet و شرکت های دیگر ما را برای نیمه دوم شلوغ اکتبر آماده می کنند. اما این هفته با عرضه عمومی GitLab ، اولین شرکتی به ارزش چندین برابر دیگر استارتاپ های سابق سرمایه گذاری خواهد شد. و شرکت ابزار توسعه دهندگان اخیراً ارزش ارزیابی را افزایش داده است.


بورس استارتاپ ها ، بازارها و پول را بررسی می کند.

هر روز صبح آن را در Extra Crunch بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


این هفته ، GitLab پرونده IPO خود را به روز کرد تا فاصله قیمت گذاری مورد انتظار بیشتری را شامل شود. تک شاخ در حال حاضر پیش بینی می کند که سهام IPO خود را بین 66 تا 69 دلار در هر قسمت بفروشد ، در مقایسه با محدوده قبلی 55 دلار تا 60 دلار.

این کاملا جهش است!

وظیفه امروز صبح ما ساده است: ما محدوده جدید ارزیابی IPO جدید GitLab را محاسبه می کنیم و ارزش شرکت را به طور کامل رقیق می کنیم. سپس ما برخی از کارهای چندگانه درآمد را اجرا می کنیم ، به این امید که اگر تخمین های قبلی ما از ارزش شرکت حفظ شود ، و قیمت احتمالی IPO در مورد بازار نرم افزار به طور گسترده چه می گوید.

این یکی از آن پست هایی است که فقط خبر خوبی برای استارتاپ ها و حامیان آنها است. برای روی دیگر این سکه خاص ، به اینجا بروید. آماده؟ وارد نقض شده است.

ارزش GitLab چیست؟

در اولین محدوده قیمت IPO خود ، با 143،534،821 سهم پس از عرضه (با احتساب گزینه پذیره نویسان) ، ارزش GitLab 7.9 تا 8.6 میلیارد دلار تعیین شد. IPO Watch Renaissance Capital گزارش داد که در “نقطه میانی [its first] محدوده پیشنهادی ، GitLab ارزش بازار را به طور کامل کاهش می دهد 9.4 میلیارد دلار. “

یا به طور دقیق تر ، با 57.5 دلار برای هر سهم ، ارزش GitLab 9.4 میلیارد دلار خواهد بود. با 60 دلار در هر سهم ، این رقم به 9.8 میلیارد دلار می رسد.

در حال حاضر با 66 تا 69 دلار برای هر سهم ، تعداد مورد انتظار شرکت 143،534،821 سهم پس از IPO در محدوده ارزیابی ساده 9.5 تا 9.9 میلیارد دلار است. با ارزش گذاری کاملاً رقیق شده شرکت در 57.5 دلار برای هر سهم به 69 دلار برای هر سهم ، می توان تخمین زد که هنگام شمارش تمام سهام از جمله سهام قابل استفاده ، GitLab می تواند به ارزش 11.3 میلیارد دلار باشد.

من می توانستم کمی کار کمتری در آنجا نشان دهم ، اما می خواهم وقتی با اعداد و ارقام کار می کنیم همراه من باشید.

این گران است؟

بیایید دریابیم!