Google ویژگی های جدید Workspace را برای همه کاربران ارائه می دهد – TechCrunch

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

دوستان سلام!

به چهارشنبه 8 سپتامبر 2021 به Daily Crunch خوش آمدید. الکس هنوز بیرون است ، بنابراین من چند روز دیگر این کشتی را هدایت می کنم در حالی که (امیدوارم) او به درختان ، یا اقیانوس ، یا واقعاً به غیر از کلمات روی صفحه کامپیوتر خیره شود. الکس ، اگر این را می خوانید ، لطفاً تلفن خود را در حالت هواپیما قرار دهید و کاری جالب انجام دهید. – گرگ

TechCrunch Top 3

  • رایت موتور الکتریکی خود را برای هواپیماهای مسافربری آزمایش می کند: هواپیماهای برقی با چالش هایی روبرو هستند که اتومبیل های برقی ، مانند … شما نمی دانید ، نیاز به پیاده روی ندارند. فناوری باتری فعلی برای موتورهای موجود بسیار سنگین تر است تا بتوانند به طور موثر در هوا بلند شوند. Devin Coldewey دارای پروفایل رایت است ، استارتاپی که به دنبال حل این مشکل با ساخت موتور الکتریکی است که نیروی بیشتری از انرژی کمتر تولید می کند. آنها در حال حاضر آن را در سطح دریا آزمایش می کنند و قصد دارند سال آینده آن را به ارتفاعات برسانند.
  • دانشگاه هاوارد کلاس ها را پس از حمله باج افزار لغو می کند: “با عرض پوزش از کلاس ، کلاسها برای یک روز لغو می شوند زیرا ما هک شدیم.” این نسخه آهنی-2021 از یک روز برفی است. روز سقوط برف؟
  • SEC تهدید به شکایت از Coinbase کرد: به نظر می رسد کمی نبرد بین Coinbase و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در جریان است. Coinbase می خواهد سرویسی راه اندازی کند که به کاربران اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده خود را به یک وام دهی وام دهند و سود دریافت کنند (توجه داشته باشید که دیگران قبلاً خدمات مشابهی را راه اندازی کرده اند). Coinbase به SEC سر و صدا داد … که ، به گفته برایان آرمسترانگ ، مدیر عامل Coinbase ، باعث شد SEC تهدید کند که در صورت پیشرفت از Coinbase شکایت خواهد کرد.

استارتاپ ها/VC

  • کارت اعتباری با محدودیت 27 دلار: مانیش سینگ می نویسد: “سیستم رتبه بندی اعتباری نسبتاً جوان در هند تنها بخش کوچکی از جمعیت این کشور را پوشش می دهد.” در نتیجه ، بخش کوچکی از مردم به کارت های اعتباری دسترسی دارند. اسلیس ، یک استارتاپ خارج از بنگلور ، به دنبال آن است تا به جوانان منطقه کمک کند تا با ارائه کارت با سقف 2000 روپیه هندی – یا حدود 27 دلار – به تدریج اعتبار خود را افزایش دهند.
  • یک شبکه اجتماعی برای ساخت موسیقی: TikTok مفهوم ریمیکس را مجدداً ترکیب کرد و به کاربران امکان می دهد ویدیوی کاربر دیگری را گرفته و آن را به کار خود بازسازی کنند. Mayk.it ، یک برنامه اجتماعی جدید که توسط TikTok/Snap alums تاسیس شده است ، می خواهد تمرکز را به موسیقی بازگرداند. یکی از کاربران آهنگ می زند ، دیگران صدای خود را اضافه می کنند و همه انگشتان دست خود را برای ضربه می زنند. این برنامه این هفته راه اندازی شد و همزمان اعلام کرد که 4 میلیون دلار بودجه تأمین کرده است.
  • PayPal Paidy را خریداری می کند: 2.7 میلیارد دلار! این میزان PayPal در Paidy ، خرید رایج در حال حاضر ، پرداخت خدمات بعدی از ژاپن ، کاهش می یابد. کیت پارک می نویسد که این حرکت باید به PayPal کمک کند تا در پرداخت های معوق در کشور حرکت کند-که ، همانطور که او اشاره می کند ، سومین بازار بزرگ تجارت الکترونیک در جهان است.

بدهی در مقابل حقوق صاحبان سهام: چه زمانی استراتژی های تأمین مالی غیر سنتی منطقی هستند؟

بسیاری از بنیانگذاران بالقوه به خوبی در زمینه اقتصاد نوپا آشنایی دارند – و بسیاری از آنها کاملا سبز هستند.

در مورد جمع آوری سرمایه ، درک مزایای نسبی (و محدودیت) بدهی و تأمین حقوق صاحبان سهام ، دانش لازم است.

دیوید فرند ، کارآفرین شش ساله می گوید: موسسینی که تمایل چندانی به کنترل خود ندارند ، ممکن است مایل به استفاده از منابع مالی بدهی برای تأمین هزینه های سرمایه ای خود باشند ، اما “برای همه منطقی نیست.”

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

  • مایکروسافت یک سرویس خبری شخصی راه اندازی می کند: مایکروسافت با استفاده از Microsoft Start ، سایت/برنامه ای که محتوا را از منابع خبری مورد علاقه شما جمع آوری می کند ، در حال پیشبرد مفهوم Apple News/Flipboard است. برای تنظیم الگوریتم در طول زمان می توانید چیزها را بالا/پایین بکشید ، زیرا آنچه جهان نیاز دارد این است که روبات ها بیشتر به ما بگویند چه بخوانیم. دلم برای گوگل ریدر تنگ شده است.
  • Google Spaces را برای همه باز می کند: سال گذشته گوگل مجموعه ابزارهای ساخته شده برای کار خود را از G Suite به Google Workspace تغییر نام داد. تقریباً در همان زمان ، آزمایش ویژگی های جدیدی را آغاز کرد که باعث می شود تعداد بیشماری ابزار Workspace (Gmail ، Docs ، Meet و غیره) منسجم تر عمل کرده و آنها را با در نظر گرفتن جهش ناگهانی کار از خانه در ذهن خود به حرکت درآورد. از امروز ، این ویژگی ها در دسترس همه قرار می گیرد.
  • توییتر در حال آزمایش عکسها و فیلمهای بزرگ کامل است: تیلور هتمایکر به طور کامل خلاصه می کند: “در حالی که نتیجه برای ما یک پیروزی به نظر می رسد ، هرگونه تغییر در طراحی توییتر به احتمال زیاد الهام بخش یک گروه فرعی از کاربران خواهد بود که قبل از فراموش کردن تغییرات به طور کلی از آن توییت نفرت داشته باشند.”

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

TechCrunch می خواهد به استارتاپ ها کمک کند تا متخصص مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنند. برای انجام این کار ، ما در حال تهیه یک لیست کوتاه از برترین بازاریابان رشد هستیم. ما از زمان شروع نظرسنجی خود توصیه های خوبی برای بازاریابان در حال رشد در صنعت استارتاپ دریافت کرده ایم.

ما مشتاق هستیم که پاسخ های بیشتری را با ورود آنها بخوانیم! نظرسنجی را اینجا پر کنید.

پوشش سرمقاله ما در مورد بازاریابی رشد شامل مقالاتی از تیم TechCrunch ، ستون های مهمان و پست هایی مانند “استفاده از تجزیه و تحلیل گروهی برای افزایش رشد هوشمندانه راه اندازی” توسط جاناتان متریک در Extra Crunch.