Google Maps مسیریابی سازگار با محیط زیست را در ایالات متحده راه اندازی می کند-TechCrunch

گوگل امروز اعلام کرد که مسیرهای سازگار با محیط زیست ، ویژگی ای که اوایل امسال در مورد آن صحبت شد ، اکنون برای کاربران iOS و Android در ایالات متحده فعال است و پشتیبانی از آن در اروپا در سال 2022 آغاز می شود. و در حالی که این گزینه جدید مسیریابی ، که به رانندگان انتخاب بین سریع ترین و کم مصرف ترین مسیر ، به وضوح برجسته ترین نسخه امروز است ، Maps همچنین دارای دو ویژگی جدید دیگر است: یک حالت “ناوبری ساده” برای دوچرخه سواران که ممکن است بخواهند مسیر را طی کنند ، اما به نوبه خود مایل نیستند. مسیرها را تغییر دهید (در ماه های آینده راه اندازی می شود) و دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها را برای زمانی که می خواهید از برلین سوار شوید و دوچرخه جمهوری خر را سوار شوید ، به اشتراک بگذارید.

راسل دیکر ، مدیر ارشد ترابری گوگل نقشه ها ، به من گفت بنابراین ، تنها با چند ضربه ، می توانید صرفه جویی نسبی سوخت بین گزینه های مختلف ، تفاوت ETA را در صورت وجود مشاهده کنید و یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است. ” برای آن دسته از کاربرانی که همیشه می خواهند سریع ترین مسیر را ببینند ، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، Google Maps دارای تنظیماتی است که به آنها اجازه می دهد فقط آن را ببینند.

اعتبار تصویر: گوگل

گوگل معتقد است که این گزینه جدید مسیریابی “دارای پتانسیل بالایی است” که به کاربران Maps اجازه می دهد از بیش از 1 میلیون تن کربن در سال جلوگیری کنند – این همانند حذف 200،000 خودرو از جاده است. من تمایل دارم در مورد اعدادی مانند آن کمی تردید داشته باشم-حداقل تا زمانی که این ویژگی برای مدتی مورد استفاده قرار گیرد و ما داده های واقعی دریافت کنیم. با این حال ، من معتقدم که بسیاری از کاربران مسیر کمی طولانی تر اما کم مصرف را انتخاب می کنند ، حداقل به این دلیل که در خود Google Maps ، تمرکز بر مصرف سوخت است که در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه کاربران می شود و نه انتشار کربن ، که هنوز برای بسیاری از افراد یک مفهوم مبهم باقی مانده است.

به طور پیش فرض ، مسیریابی یک مشکل دشوار است ، حتی بدون در نظر گرفتن مصرف سوخت. دیکر خاطرنشان کرد: “شما می توانید کارها را به سرعت انجام دهید ، یا می توانید کارها را دقیق ، اما بسیار بسیار آهسته انجام دهید.” “آنچه ما توانسته ایم انجام دهیم این است که تعدادی از تکنیک ها را ایجاد کنیم که به ما امکان می دهد گزینه های خوب زیادی را واقعاً سریع و در مقیاس بالا بدست آوریم ، زیرا البته همه چیز در Google در مقیاس است.”

دیکر خاطرنشان کرد: متغیرهای اصلی که در انتخاب مسیر با مصرف سوخت بیشتر م thingsثر هستند مواردی مانند مسافت ، زمان ، ارتفاع ، سرعت و توانایی ماندن در سرعت ثابت است.

به گفته دیکر ، ناوبری ساده ، همانطور که گوگل نامیده است ، ناشی از افزایش تقاضا برای مسیرهای دوچرخه سواری در Google Maps در سال گذشته بوده است. اما بسیاری از دوچرخه سواران هنگام سوار شدن تلفن خود را در جلوی خود ندارند و لزوماً نمی خواهند مسیرهای پی در پی نیز بچرخند. بنابراین تمرکز حالت ناوبری بر ارائه اطلاعات در مورد ETA و تغییرات ارتفاعی آینده و البته دیدن مکان شما در نقشه است.

در مورد اشتراک دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها ، Google Maps نشان می دهد که به لطف مشارکت با Donkey Republic ، Tier و Voi base در اروپا ، ایستگاه های اشتراک گذاری در 300 شهر جهان در Android و iOS را می توانید پیدا کنید. آمریکا