Google Workspace فضایی را برای همه کاربران باز می کند – TechCrunch

با بازگشت برخی از افراد به دفتر ، موقعیت کارکنان کمی پیچیده تر شده است ، در حالی که برخی دیگر از راه دور کار می کنند. برای پذیرفتن این شرایط ترکیبی کار ، Google تغییرات بیشتری را در پیشنهاد Google Workspace خود با استفاده از فضاها – ابزار خود برای اشتراک گروه های کوچک – در Google Chat برای همه کاربران ایجاد می کند.

Spaces با ابزارهای Workspace مانند تقویم ، Drive و اسناد ادغام می شود تا تجربه کاری ترکیبی تری را ارائه دهد که در آن کاربران می توانند تاریخچه کامل ، محتوا و زمینه مکالمات را بدون توجه به مکان آنها مشاهده کنند.

ساناز اهری ، مدیر ارشد مدیریت محصولات گوگل در یک پست وبلاگ نوشت مشتریان می خواهند فضاها بیشتر شبیه یک “مرکز اصلی همکاری ، هم در زمان واقعی و هم به صورت غیر همزمان” باشند. به جای راه اندازی یک زنجیره ایمیل یا برنامه ریزی یک جلسه ویدیویی ، تیم ها می توانند مستقیماً در فضایی گرد هم بیایند تا پروژه ها و موضوعات را همراهی کنند. “

در اینجا برخی از ویژگی های جدیدی است که کاربران می توانند در فضاها مشاهده کنند:

  • یک رابط برای همه چیز – صندوق ورودی ، چت ، فضاها و جلسات.
  • می توان فضاها و محتوای موجود در آنها را برای افراد پیدا کرد و در مکالمه شرکت کردند.
  • قابلیت جستجوی بهتر در پایگاه دانش تیم.
  • قابلیت پاسخگویی به هرگونه پیام در یک فاصله.
  • افزایش امنیت و ابزارهای مدیریتی برای نظارت بر ارتباطات.

اکنون کارکنان می توانند در صورت تقاضای همکاری در روزهای خاصی در تقویم مجازی یا حضوری باشند. به عنوان مکمل ، کاربران می توانند با همکاران خود در دستگاه های تلفن همراه و رومیزی در Google Meet تماس بگیرند.

محل کار تقویم

در ماه نوامبر ، همه مشتریان می توانند از حالت همراه Google Meet برای پیوستن به جلسه از طریق دستگاه شخصی استفاده کنند ، در حالی که به صدا و تصویر داخل اتاق ضربه می زنند. همچنین در اواخر امسال ، زیرنویسهای ترجمه زنده به انگلیسی به فرانسوی ، آلمانی ، پرتغالی و اسپانیایی در دسترس خواهند بود و در آینده زبانهای بیشتری اضافه می شود.

علاوه بر این ، گوگل همچنین مجموعه سخت افزاری Google Meet خود را گسترش می دهد تا شامل دو دستگاه ویدیو کنفرانس همه جانبه ، دستگاه های شخص ثالث-نوار ویدئوی Logitech و بارانداز بلندگوی دستگاه تلفن همراه Appcessori-و قابلیت همکاری با Webex by Cisco باشد.

گوگل همه چیز را با یک دفترچه راهنما برای حرکت در کارهای ترکیبی پیوند می دهد ، که شامل بهترین برنامه های عملی برای پنج جلسه رایج ترکیبی است.