Grow Therapy 15 میلیون دلار به درمانگران کمک می کند تا تمرینات خود را شروع کنند – TechCrunch

سلامت رفتاری نه تنها مشاغل جیک کوپر است ، بلکه شخصی نیز هست. موسس و مدیر عامل Grow Therapy از کودکی مدیریت ADHD را بر عهده داشت.

او شروع به کار با یک روانپزشک کرد و والدینش می توانستند 300 دلار برای هر جلسه هزینه کنند ، اما وقتی آنها سعی کردند یک پزشک بالینی در شبکه پیدا کنند ، کوتاه آمدند. اگرچه کوپر خوش شانس بود که والدینش توانستند امور مالی را تأمین کنند ، اما او تشخیص می دهد که این نوع مراقبت برای اکثر آمریکایی ها دور از دسترس است.

کوپر ، که از سابقه سرمایه گذاری برخوردار بود ، با مأموریت دسترسی به درمانگران مقرون به صرفه و درون شبکه ای ، با دوستانی که در کالج ملاقات کرده بود پیوست: دکتر منوج کناگراج و آلن نی ، مدیر محصول سابق در Stripe و Google ، برای ایجاد درمان رشد ، یک استارتاپ سلامت رفتاری است که به درمانگران کمک می کند تا اقدامات خصوصی خود را که تحت پوشش بیمه هستند راه اندازی کنند.

امروز ، شرکت مستقر در نیویورک مبلغ 15 میلیون دلار از سری A را به سرپرستی SignalFire اعلام کرد و مجموع بودجه این شرکت را از زمان تأسیس این شرکت در اکتبر 2020 به 16.6 میلیون دلار رساند.

کوپر به TechCrunch گفت: “به طور متوسط ​​، ارائه دهندگان ما بیش از 10 سال تجربه بالینی دارند ، اما برای 85 them از آنها این اولین بار است که آنها یک تمرین مستقل دارند.” “آنها از محیط های اجتماعی و سایر مشاغل بالینی آمده اند و می خواهند زونا خود را داشته باشند.”

حدود 70 درصد از درمانگران به دلیل بار اداری مانند کلیه اسناد و مدارک مربوط به تشکیل پرونده ، بیمه نمی پذیرند. علاوه بر این ، بیش از 30 of از بزرگسالان آمریکایی علائم اضطراب و/یا افسردگی را گزارش کردند ، در حالی که 11 of از بزرگسالان قبل از همه گیری جهانی بود.

برای کاهش هزینه های پذیرش بیمه ، Grow Therapy به عنوان فناوری و تیم متمرکز عمل می کند که منابعی را برای کمک به درمانگران در شبکه فراهم می کند. کوپر گفت ، در واقع ، یکی از جنبه های منحصر به فرد این شرکت این است که در حال حاضر با همه پرداخت کنندگان اصلی بیمه همکاری می کند.

او Grow Therapy را در تقاطع پرداخت کنندگان ، ارائه دهندگان و مشتریان در نظر گرفته است. با حضور در شبکه از طریق Grow Therapy ، هزینه یک ویزیت متوسط ​​را به کمتر از 40 دلار کاهش می دهد و در بسیاری از موارد همه ویزیت ها تحت پوشش قرار می گیرند. برای افرادی که تصمیم نمی گیرند با بیمه مراجعه کنند ، این شرکت به درمانگران این امکان را می دهد تا مقیاس کشویی را برای قیمت تعیین کنند. در همین حال ، Grow Therapy درصورت پرداخت از شرکت های بیمه هنگام مراجعه ارائه دهندگان درآمد کسب می کند.

کوپر گفت: “ما باید مطمئن شویم که می توانیم تحویل دهیم.” “پرداخت توسط پرداخت کننده نه تنها یک امتیاز است ، بلکه یک ضرورت است. اگر فقط بتوانیم از جیب خود تهیه کنیم ، نود درصد آمریکا را نادیده می گیریم. “

وی توضیح داد که بهترین راه برای گسترش شبکه شرکت ، افزایش سرمایه و همکاری با شرکتی است که تجربه عمیقی در ایجاد مشاغل و شهرت به عنوان شریک واقعی خود دارد.

منظور کوپر از SignalFire و شریک سرمایه گذاری Wayne Hu بود که به هیئت مدیره می پیوندد. هو از طریق یکی از همکارانش که قبلاً با او کار می کرد به کوپر متصل شد.

هو رویکردی را که Grow Therapy در نظر گرفته است “جام مقدس” می داند که می تواند تعادل عرضه و تقاضا را برطرف کند. این شرکت به افزایش عرضه افرادی که مایل به ایجاد یک تمرین هستند کمک می کند در حالی که وقت خود را از فعالیتهای غیر اصلی حفظ یک تمرین مانند برنامه ریزی و کاغذبازی آزاد می کند.

علاوه بر این ، او دوست داشت که این شرکت به صورت عمودی ادغام شده باشد تا بتواند طیف وسیعی از خدمات را برای هر تمرین ارائه دهد تا درمانگران بتوانند برای اولین بار بیمه بگیرند.

هو افزود: “وقتی این کار را می کنید ، شما سنتز کننده مراقبت هستید.” آنها برخلاف بازیکنان دیگر همه نت ها را در اختیار دارند. آنها همچنین می توانند داده های زیرساختی را گرفته و در دسترس همه کسانی قرار دهند که به بیمار دست می زنند. “

در همین حال ، این شرکت در حال حاضر بیش از 1000 پزشک بالینی بر روی پلت فرم خود دارد و در پنج ایالت فعالیت می کند. با تأمین بودجه ، به 10 ایالت گسترش می یابد. کوپر همچنین در حال سرمایه گذاری بر روی گروهی از افراد از درجه تخصصی مانند سیستم های مراقبت بالینی و مهندسی است.