Hackajob استعدادهای فنی را با شرکت هایی که به دنبال استخدام هستند مطابقت می دهد

حتی امروز با وجود تمام اخراج‌هایی که در صنعت فناوری در سال گذشته شاهد بودیم، همچنان کمبود استعدادهای فنی وجود دارد. این تا حدی به این دلیل است که تعداد محدودی از کارگران با این مهارت ها وجود دارد و تا حدودی به این دلیل است که فقط شرکت های فناوری نیستند که به دنبال استعدادهای فنی هستند.

وارد Hackajob شوید، یک بازار دو طرفه که نامزدهای فنی و شرکت هایی را که به دنبال کمک هستند گرد هم می آورد. یکی از پیچش‌های این رویکرد این است که Hackajob باعث می‌شود شرکت‌ها برای استعدادها درخواست دهند، نه برعکس. این رویکردی است که به نظر می رسد طنین انداز شده است و امروز این شرکت سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری سری B را اعلام کرد.

Mark Chaffey یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت می گوید دلیل اینکه ما شاهد کاهش تقاضای استعدادهای فنی نیستیم این است که در همه جا به کارکنان فناوری نیاز است. «تکنولوژی از یک صنعت مستقل به عملکردی تبدیل شده است که تک تک صنایع را تحت تأثیر قرار می دهد. و من فکر می کنم آنچه می بینیم این است که تقاضا برای افراد فنی بسیار بیشتر از عرضه است.

او گفت: «ما خود را به عنوان یک پلتفرم استعداد کامل توصیف می‌کنیم که عمدتاً بر کمک به سازمان‌های سازمانی در یافتن، مشارکت، استخدام و حفظ افراد فنی متمرکز است. این شامل چند محصول است. اولی بازار دو طرفه است که در آن شرکت‌ها و جویندگان کار خواسته‌های خود را اعلام می‌کنند، و از آنجایی که شرکت‌ها به جای برعکس، جویندگان کار را مطرح می‌کنند، این وضعیتی را ایجاد می‌کند که داوطلب احساس می‌کند مورد نیاز است و احتمال بیشتری دارد که پاسخ دهد.

او گفت: «این یک تجربه کاندیدای واقعاً جادویی ایجاد می‌کند، زیرا شما فقط تأیید مجدد مثبت را از شرکت‌هایی دریافت می‌کنید که می‌خواهند با شما صحبت کنند.» این به نوبه خود نرخ پاسخ 85 درصدی را برای کارفرمایان ایجاد می کند. “بنابراین کارفرمایان این استخر استعداد واقعاً فعال را دارند که می توانند به آن دسترسی داشته باشند.”

محصولات دیگر شامل یک پلت فرم تست و مصاحبه از راه دور و یک ماژول تنوع و گنجاندن برای اطمینان از مصاحبه شرکت ها با مجموعه متنوعی از نامزدها است.

آنها مجموعه‌ای از داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند تا به شرکت‌ها کمک کنند تا مطابقت خوبی پیدا کنند، از جمله انتظارات حقوق، وضعیت ویزا، اولویت‌های مکان، پشته فناوری، و غیره. برای کار.

با تمام این داده‌ها، آنها می‌توانند آن را به مدل‌های یادگیری ماشینی وارد کنند، که می‌تواند به تفسیر اطلاعات رزومه نامزد به داده‌های ساختاریافته کمک کند «تا ارتباط در هر دو طرف بهتر عمل کند».

این شرکت در سال 2014 تأسیس شد و Chaffey گزارش می‌دهد که آنها فقط 10 میلیون دلار ARR با نرخ درآمد خالص در حدود 150 درصد هستند، بنابراین مشتریان را جذب می‌کنند و آنها را حفظ می‌کنند. آنها بیش از 500000 کاربر در سایت کاندید با 200 مشتری پرداخت دارند که او آنها را سازمان های سازمانی جهانی در صنایع مختلف توصیف می کند.

Hackajob در حال حاضر 120 کارمند دارد. آنها اخیراً 19 نفر را استخدام کردند که از این تعداد 16 نفر از طریق بازار خود شرکت استخدام شدند، و Chaffey می گوید که او در مورد ایجاد یک نیروی کار متنوع فکر می کند.

من زمان زیادی را صرف صحبت در مورد تنوع و گنجاندن و کار با مشتریان در مورد اهمیت آن کرده‌ام، و نکته اینجاست که تیم‌های متنوع‌تر معمولاً، از همه داده‌ها، عملکرد بالاتری دارند، زیرا شما به تازگی نظرات متفاوتی دریافت کرده‌اید. گرد هم آمدن بنابراین این چیزی است که برای ما مرکزی است.» او گفت.

دور 25 میلیون دلاری امروز توسط Volition Capital با مشارکت Axa Venture Partners، Foresight و Future Fund انجام شد. این شرکت اکنون در مجموع 33 میلیون دلار به ازای هر داده Crunchbase جمع آوری کرده است.