Half a Loaf – TechCrunch

https://www.youtube.com/watch؟v=cOlLmtPQ0zo

هنگامی که Salesforce پلتفرم پخش خود Salesforce+را اعلام کرد ، پل گرینبرگ و برنت لیری از CRM Playaz با کالین فلمینگ ، SVP تجربیات برند جهانی در شرکت CRM مصاحبه کردند (افشا: من در Salesforce کار می کنم). بعداً ، من از برنت در مورد برنامه او در این قسمت از باند پرسیدم.

برنت: با تمام این موارد که حریم خصوصی داده ها و کوکی ها از بین می رود ، شرکت ها باید راهی برای بدست آوردن اطلاعات اول – و آن اطلاعات شخص ثالث ، اما اطلاعات شخص اول – به روشی تمیز پیدا کنند.
من: می توانید تفاوت را توصیف کنید؟
خوب ، شخص ثالث ، شما به یک وب سایت می روید و این وب سایت دارای شرکایی است که هیچ ارتباطی با آنها ندارید ، و ناگهان وارد یک وب سایت می شوید و نکته بعدی که می دانید ، ممکن است با یک تبلیغ مواجه شوید. یا ایمیلی از شرکتی که حتی انتظارش را نداشتید ، با آن رابطه ای ندارید. اما آن شرکت با صاحب وب سایت رابطه دارد. بنابراین همه این موارد ، همه این تعاملات یا از بین بردن مزاحم روز شما به دلیل تبلیغات و اعلان هایی که دریافت می کنید ، آن را دریافت نمی کنید زیرا رابطه مستقیمی داشته اید ، بلکه به سایتی رسیده اید که به طور بالقوه هزاران مورد دارد روابط با سایر شرکت هایی که می خواهند با شما تماس بگیرند.
و این روش کوکی شخص ثالث برای انجام کارها است. خوب ، این دور می شود. و یکی از مواردی که [Fleming] اشاره شده است که آنچه Salesforce می خواهد انجام دهد این است که محتوای عالی ایجاد کند تا بتواند یک رابطه مستقیم ایجاد کند و مجبور نباشد به معاملات پشتیبان سنتی پشتیبان بستگی داشته باشد. و من فکر کردم که واقعا عالی بود. من واقعاً از شنیدن آن قسمت هیجان زده شدم ، زیرا فکر می کنم این راه دیگری است که مردم را مجبور می کند در واقع از این چیزهای شخص ثالث دور شوند و در مورد اهداف خود و آنچه که آنها سعی می کنند انجام دهند مستقیم تر عمل کنند.

از کیث تیر پرسیدم که اطلاعات شخص ثالث با چه سرعتی از بین می رود.

کیث: خب ، به دلیل پیاده سازی اپل در iOS که همه چیز را مسدود می کند ، در حال از بین رفتن است. مرورگر مایکروسافت [market share] این روزها بسیار کوچک است ، اما همه چیز را نیز مسدود می کند. بنابراین شما در حال حرکت از این حوضچه های رایج ، دریاچه های داده ، به آنچه که بیشتر می توانید به عنوان یک داده باغ محصور شده ، یعنی داده های اول شخص فکر کنید. شرکت ها دیگر نمی توانند به هدف گیری از طریق شبکه تکیه کنند مگر اینکه خود کاربران را بشناسند و سپس آنها بتوانند.
بنابراین این منجر به این س bigال بزرگ می شود ، که این است: تعادل مناسب بین بازاریابی محتوا (که من واقعاً فکر می کنم Salesforce در حال انجام آن است) در جایی که شما مخاطب مستقیم دارید ، در مقابل تبلیغات ، جایی که برای نمایش تبلیغات به کسی پول می دهید ؟ هدف قرار دادن تبلیغات رو به زوال خواهد رفت و بازاریابی محتوا ، همان چیزی که شما می توانید آن را رسانه ای کسب شده تصور کنید – یعنی برای جلب توجه تلاش می کنید – در حال رشد است. بنابراین این واقعاً یک ضربه نسبتاً مهم در بازوی چیزی است که برخی از مردم آن را اقتصاد خالق می نامند و آن را در سازمان گسترش می دهند. هر شرکتی باید در این دنیا خالق شود.

دنیس پومبریانت افزود:

دنیس: این هفته گزارش جالبی خواندم. این هفتمین نسخه از تحقیقات بازاریابی Salesforce بود. نیمه اول آن در مورد استفاده از فناوری جدید برای پشتیبانی از کار از هر نقطه و موارد دیگر که شما را از دفتر آزاد می کند بسیار مثبت بود. اما قسمت دوم آن دارای اطلاعات بسیار جالبی در مورد سرمایه گذاری شرکت ها در بازاریابی جدید بود. در حدود ده دسته ، هیچ دسته ای بیش از 50 درصد پاسخ ندادند. اساساً می گویم ، بله ، ما به اندازه کافی سرمایه گذاری می کنیم یا در حال پیگیری فعالانه این کار هستیم. بنابراین نتیجه ای که من از آن می گیرم این است که همه کارهایی که به نظر می رسد در زمینه فن آوری بیشتر در وب و خطاب به مشتریان و همکاران و گروه ها یا هر چیزی که باشد ، انجام می دهیم ، تا حدودی عقب افتاده است و تا زمانی که سازمان ها روی مهارت ها و افراد سرمایه گذاری نکنند ، عقب خواهد ماند. برای پشتیبانی از برخی موارد جدید مانند توسعه محتوا ، توسعه محتوای صوتی ، توسعه محتوای ویدئویی ، AI و موارد دیگر نیز.

به نظر من درست است. این مهم نیست که آیا اقتصاد خالق وجود دارد یا خیر. سرمایه گذاری هایی که توسط فروشندگان انجام می شود ، اگرچه قابل توجه و بازار ساز است ، اما بستگی به گسترش بازار فراتر از ریشه های آن دارد. وبلاگ ها و پادکست ها به عنوان نوعی گسترش رسانه های اصلی شروع به کار کردند ، اما هنگامی که خوانندگان و شنوندگان به عنوان معیار اعتبار به مقامات اجتماعی رفتند ، پایه گذاری شدند. خبرنامه ها و پخش زنده وقتی دچار مشکل می شوند که ارزش ارزشی رسانه های موقت بسیار شبیه رسانه های اصلی باشد که امیدوار است جایگزین آنها شود. در عوض ، ما دکمه خاموش را روشن می کنیم و سرانجام به داستان های تخیلی که در آن خیر بر شر یا برعکس پیروز می شود فرار می کنیم.

اقتصاد خالق نوعی وودویل ایجاد کرده است ، جایی که استعدادها برای تغذیه طاقچه گرسنه حباب می زنند. موفقیت واقعی زمانی حاصل می شود که اجماع در مورد آنچه برای مرکز احساسی مناسب است ، افراط گروه های حزبی و بحث هایی را که مدل اصلی جریان اصلی را بر می انگیزد ، کاهش دهد. مذاکرات راشل مادو و معاملات زیرساخت های چوبی نشان دهنده پیشرفت متوسطی است. مدو در حال حرکت به سمت یک برنامه هفتگی است که هنوز مشخص نشده است ، و کنگره در حال توسعه یک نان قرص به همراه کمی استراتژی قانونگذاری است تا بتواند یک برنامه دست نیافتنی را به موفقیت های کوچک پیوند دهد. نه چندان چپ ، نه چندان راست ، اما به اندازه ای که بتواند ضمن محافظت از وسط ، به حقوق رای دهندگان حمله کند. نصف نان بهتر از هیچ است.

جدیدترین خبرنامه باند Gillmor

__________________

گروه گیلمور – فرانک رادیس ، مایکل مارکمن ، کیث تیر ، دنیس پومبریانت ، برنت لیری و استیو گیلمور. ضبط زنده جمعه ، 13 آگوست 2021.

تهیه و کارگردانی Tina Chase Gillmortinagillmor

fradice،mickeleh،denispombriant،kteare،brentleary،stevegillmor،gillmorgang

در خبرنامه جدید Gangmor Gang مشترک شوید و در تلگرام به کانال پشتی بپیوندید.

گروه گیلمور در فیس بوک … و در اینجا خواهر ما نشان می دهد G3 در فیس بوک.