Hotglue 1.5 میلیون دلار تخفیف برای کمک به توسعه دهندگان برای اتصال به برنامه های biz – TechCrunch دریافت می کند

Hotglue ، یک استارتاپ اولیه که می خواهد ارتباط توسعه دهندگان را با برنامه های تجاری مانند Salesforce آسان تر کند ، امروز یک سرمایه 1.5 میلیون دلاری به رهبری Uncommon Capital و گروهی از فرشتگان اعلام کرد. این شرکت زاییده دو بنیانگذار 20 ساله ، مدیرعامل حسن سید و CRO David Molot است که سال گذشته برای ساختن استارتاپ خود از دانشگاه مریلند انصراف دادند.

سید توضیح داد که ایده ای که باعث تغییر برنامه های زندگی آنها شد ، محصولی برای توسعه دهندگان است که ایجاد ادغام با برنامه های تجاری مانند Salesforce ، QuickBooks و HubSpot را آسان تر می کند. امروزه این جفت بر اساس پروژه منبع باز Meltano 250 کانکتور ساخته شده است.

“اگر شما یک توسعه دهنده هستید و می خواهید محصولی را بسازید که به مشاغل خدمات ارائه دهد ، به طور کلی باید از هر کجا که زندگی می کنید به این داده ها دسترسی داشته باشید. بنابراین ، چه این یک حساب Salesforce باشد یا یک حساب QuickBooks ، دسترسی به داده ها می تواند چالش های زیادی را به همراه داشته باشد ، بنابراین ما با ارائه راهی جاسازی شده برای حل این مشکل ، کار را آسان تر می کنیم. “

در حالی که استفاده از اتصالات برای دسترسی به داده های سیستم های تجاری لزوما ایده جدیدی نیست ، Syid می گوید تمرکز آنها بر توسعه دهندگان متفاوت است. “من به طور سنتی فکر می کنم اگر در مورد محصولات موجود در داده ها فکر کنید [integration market]، شما در مورد FiveTran یا Stitch فکر می کنید زیرا آنها می توانند به تجمیع داده های داخلی شرکت شما در یک انبار داده کمک کنند. تفاوت در اینجا این است که کاربران ما در واقع تیم های مهندسی هستند. “

Syid ایده این شرکت را هنگام کارآموزی در یک استارتاپ حسابداری ارائه داد که در آن مشتریان شرکت را برای دسترسی به داده های Quickbooks و مقابله با مسائلی مانند فراتر از تعداد تماس های مجاز برای API با مشکل مواجه کردند. بنابراین او یک کانکتور برای رسیدگی به همه این موارد ساخت.

در این مرحله ، او با دوست خود مولوت ارتباط برقرار کرد و این دو تصمیم گرفتند که تحصیل را رها کنند تا ایده خود را به صورت تمام وقت دنبال کنند. در حالی که والدین آنها نگران تصمیم آنها بودند ، آنها در ابتدا ایده گرفتن مرخصی یک ترم برای کار در ساختن شرکت را پذیرفتند. هرکدام به خانه رفتند و سر کار رفتند. ورود به گروه Y Combinator Summer 21 به والدین آنها کمک کرد که متقاعد شوند که به دنبال چیزی هستند.

مولوت می گوید: “ما در ابتدا از نظر فنی یک ترم فاصله داشتیم ، و سپس وارد Y Combinator شدیم و سپس والدین ما به نظر می رسیدند” خوب شاید این مشروع باشد “و این به آنها رای اعتماد داد تا به ما این امکان را بدهد.” به

در YC ، آنها در مورد ایجاد یک تجارت و گوش دادن به مشتریان و ایجاد ارتباطاتی که مشکلاتی را که مخاطبان توسعه دهندگان هدف آنها با آن روبرو بودند ، حل کردند ، زیرا آنها سعی کردند خود این ادغام ها را ایجاد کنند. همچنین آنها را برای ایجاد یک کسب و کار و درآمدزایی برای شروع فروش محصول آماده کرد ، دانشی که آنها بر اساس آن ادامه داده اند.

مولوت می گوید: “ما زمان زیادی را صرف خواندن و ایجاد پایگاه دانش خود در داخل کرده ایم و اطمینان حاصل می کنیم که همیشه در استفاده از ابزارهای دانش که به ما در درک این معیارها و ایده های تجاری کمک کرده اند ، پای کار هستیم.”

آنها همچنین شروع به نوشتن محتوا کردند ، در مورد ماهیت یکپارچه سازی داده ها در Medium منتشر کردند و این رویکرد بازاریابی محتوا به آنها کمک کرد تا نام خود را بر سر زبان ها بیندازند و با ساخت محصولات خود مشکل را بیشتر اصلاح کنند.

امروزه آنها حدود 15 مشتری با تعداد مشابه در دست تهیه دارند. آنها درآمد ایجاد می کنند و تعداد کاربران فعال را ماهانه 50 در ماه افزایش می دهند. آنها با سرمایه گذاری بذر ، امیدوارند که چند مهندس را استخدام کرده و به ساخت شرکت ادامه دهند.